Inteligenty Dom Podkategoria: Inteligenty Dom

 • SAT-SYSTEM Bartosz Odważny »

  SAT-SYSTEM jako firma z wieloletnią tradycją i ogromnym doświadczeniem w branży elektronicznej oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania, montażu, serwisu oraz modernizacji instalacji teletechnicznych niskoprądowych. Projektujemy, dostarczamy, wykonujemy oraz modernizujemy: - wszelkiego rodzaju instalacje indywidualne i zbiorcze TV-SAT naziemne oraz satelitarne, - instalacje interaktywnych systemów płatnej telewizji PAY-TV: Chipper, WebH TV, - instalacje oraz konfiguracje mostów radiowych, wydajnych sieci rozproszonych punkt-wielopunkt, - instalacje sieci komputerowych przewodowych LAN oraz bezprzewodowych WI-FI, - instalacje repeterów sygnału GSM/UMTS wzmacniających zasięg telefonów komórkowych, - instalacje centrali telefonicznych, systemów alarmowych, obserwacyjnych oraz domofonowych, - instalacje systemu szerokopasmowego dostępu do Internetu satelitarnego, - telewizory hotelowe, ekrany informacyjne, panele przyłączeniowe, sprzęt specjalistyczny. Jako jedyni w Polsce posiadamy w swojej ofercie największy wybór systemów płatnej telewizji hotelowej PAY-TV. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, które doceniła duża rzesza klientów z wielu krajów. Swoją ofertę kierujemy do firm prywatnych, instytucji publicznych, hoteli, pensjonatów, deweloperów oraz klientów indywidualnych. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie powierzonych nam instalacji, które potrafią sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Zapewniamy fachowe doradztwo specjalistyczne oraz niezawodność oferowanych przez nas produktów. Jakość naszych usług potwierdza szeroka gama zadowolonych klientów. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem platformy telewizyjnej nc+ na terenie wielkopolski.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria meblowe "PSD STUDIO" »

  Sklep internetowy z akcesoriami meblowymi. Oferta zawiera miedzy innymi: listwy EVOline-systemy połączeń gniazd energetycznych, audiowizualnych, internetowych. Oraz zawiasy, uchwyty, gałki porcelanowe, relingi, prowadnice, szuflady pełnego wysuwu, systemy drzwi przesuwnych, profile aluminiowe, wyposażenia garderoby, ociekarki, carga, nogi meblowe, koszyki zawieszkowe na reling, ekologiczne kosze na odpady itp.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • kontrolery-gprs.pl automatyka »

  Znajdujące się w naszym katalogu produkty wyposażone są w bezprzewodowe modemy gprs, co pozwala stworzyć instalację inteligentnego domu, która umożliwia powiadamianie użytkownika za pomocą wiadomości SMS.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ICP-DAS inteligentne domy »

  Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń i oprogramowania stosowanego w systemach inteligentnego domu, a także w automatyce, elektronice i informatyce przemysłowej. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny Dom Home-control.pl »

  Gdy fantazjujesz o doskonałym apartamencie, jaki wypełni każde Twoje potrzeby to nasza oferta skierowana jest do ciebie. Doprowadzimy, że inteligentny dom, jaki jest przejawem domu idealnego stanie się faktem. Do tej pory pod żadnym pozorem mieszkanie nie było tak lekkie. Wszelkie inteligentne domy są zaopatrzone w najnowsze rozwiązania ze sfery automatyki, co powoduje, że wybór tego rozwiązania jest zalecany także ze względów ekonomicznych. Jest to rozwiązanie, z jakiego wskazane jest skorzystać. Myślący dom skojarzy całą domową infrastrukturę w jedną inteligentną instalację. Technologia obejmuje różne dziedziny egzystowania, również w naszych domach zagościła na trwałe. Wchodząc na stronę naszej firmy zdołamy poznać się z opcjami które oferuje inteligentny dom. Rozwiązania, które są w nim użytkowane są nadzwyczaj innowacyjne i oszczędne, co powoduje, że inteligentny budynek jest przyjaznym miejscem do zamieszkania. Zapraszamy więc miło do zaznajomienia się z naszą propozycją i wykorzystania potencjału które oferuje. Wybierając automatykę domową mamy gwarancję, że nasze życie nabierze nowego blasku, a nasze dzieci będą w nim bezwarunkowo bezpieczne. Energooszczędny dom przyczyni się również do obniżenia kosztów eksploatacji.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka TechBase SA »

  Zapraszamy do bardzo obszernego katalogu produktów z dziedziny automatyki, elektroniki i informatyki. Nasze urządzenia świetnie sprawdzają się w systemach inteligentnego domu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • modbus.com.pl automatyka »

  Oferujemy najnowocześniejsze urządzenia i oprogramowanie oparte o otwarty protokół komunikacyjny Modbus. Nasze produkty z powodzeniem wykorzystywane są do różnego rodzaju projektów inteligentnych domów.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grenton Sp.z o.o. »

  Oferujemy rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć komfort mieszkania, obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie domu oraz poprawić poziom bezpieczeństwa. Nasz system typu inteligentny dom to niewielkie urządzenie, które pozwala zintegrować domowe instalacje i obniżyć rachunki nawet o ponad 30%. Za pomocą jednego przycisku można sterować domowym oświetleniem, włączyć ogrzewanie przed dotarciem do domu, podnosić i opuszczać rolety, sterować urządzeniami audio-video, a wszystko to za pomocą zwykłych włączników, smartfonów z systemem Android i iOS lub tabletem.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • SMART BMS »

  Szukasz odpowiedniego rozwiązania do swojej firmy lub domu? Chcesz by te miejsca były bardziej inteligentne? Wejdź na www. smartbms. pl i zapoznaj się z systemem smart, który możemy zainstalować w wybranym przez Ciebie miejscu. Z nasza pomocą możesz otrzymać dom, o jakim marzysz! Wejdź na naszą stronę i poznaj rozwiązania!

  Data dodania: 18 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • ISys – Intelligent Systems »

  Proponowana przez nas pełna automatyka budynków to znakomite rozwiązanie dla inteligentnego domu. Nasz system eHouse gwarantuje między innymi optymalne wykorzystanie energii grzewczej i elektrycznej, zabezpiecza przed tworzeniem się grzybów, pleśni, nieprzyjemnych zapachów. Możliwy jest wzrost poziomu bezpieczeństwa, wykorzystywanie elektroniki w zupełnie nowy sposób dla własnych potrzeb.

  Data dodania: 14 05 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inteligenty Dom

(25)

Inteligenty Dom - nowa strona:

Adres: