Walentyński - diamentowe cięcie i wiercenie betonu

Walentyński - diamentowe cięcie i wiercenie betonu Diamentowe cięcie i wiercenie betonu zbrojonego. Wykonujemy odwierty cylindryczne wiertłami diamentowymi o dowolnej średnicy i pod dowolnym kątem. Tniemy beton diamentowymi piłami na dowolną głębokość i grubość.

Szczegóły strony www.cieciebetonu.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.cieciebetonu.com.pl:

Walentyński - diamentowe cięcie i wiercenie betonu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ALCOPLAN konstrukcje aluminiow »

  Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą ślusarki aluminiowej w systemach Aluprof i Reynaers. Specjalizujemy się w konstrukcjach nietypowych i przestrzennych. Wykonujemy ogrody zimowe, oranżerie, werandy i fasady aluminiowe. Każde zlecenie poprzedzone jest przygotowaniem szczegółowego projektu wykonawczego w CAD. Prowadzimy realizacje na terenie całego kraju i za granicą.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instal Bud Plast »

  Jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej i zajmującą się przede wszystkim wykonawstwem robót instalacji sanitarnych i przemysłowych. Naszym klientom proponujemy nie tylko modernizację już istniejących instalacji ale również usługi wykonania nowych systemów.Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie oferowanych usług, przeszkolonych i wykwalifikowanych pracowników. Dysponujemy własnymi kontenerami i sprzętem niezbędnym do wykonywania usług. Stawiamy duże wymagania co do jakości i wysokiego poziomu wykonywanych prac. Jedną z naczelnych zasad firmy jest dobra organizacja pracy, terminowość, profesjonalizm.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • BUDOWA DOMÓW LEP BUD »

  Wykonujemy kompleksowe usługi budowlane - budowa domów oraz usługi wykończeniowe na terenie Katowic i województwa śląskiego.Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych fachowców, dzięki temu usługi przez nas świadczone są zawsze najwyższej jakości.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Diament »

  " DIAMENT" Zakład usług budowlanych powstał w roku 1996 roku. Przez ponad 14 lat doświadczenia jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze usługi w korzystnych cenach.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • BUDGREEN firma budowlana »

  Firma Budgreen działa od 1994 roku i specjalizuje się w pracach tynkarskich i wykończeniowych. Brała udział w wielkich liczących się inwestycjach jak lotniska, hale, szkoły i budownictwo mieszkalne. Zakres oferowanych usług: malowanie, murowanie i tynkowanie, wylewki, płyty gipsowe, układanie płytek, docieplanie budynków, usługi transportowe.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • P.W. GEMAPOL »

  Oferujemy-brukarstwo-tynki maszynowe i tradycyjne-utwardzanie terenu(podbudowy)-sprzedaż kostki brukowej renomowanych firm-naprawy pogwarancyjne:(brukarskie, budowlane, remontowe)-odnawianie (impregnacja) starej kostki brukowej-ocieplanie budynków-wykończenia i remonty

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Usług Remontowych - Marek-solak.pl »

  Zakład Usług Remontowych, budowa domów, usługi budowlane, remontowe, roboty brukarskie. prace koparko-ładowarki. Zakład Usług Remontowych - Marek Solak to firma budowlana która powstała w roku 2003 w Strzelcach Wielkich w okolicach Brzeska. Od początku swojej działalności stale się rozwijamy powiększając zarówno potencjał pracowniczy jak i techniczny.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Król-Bud »

  Król-bud to dowiadczenie i tradycja w jednym, dająca oryginalne efekty w konstruowaniu domów z drewna i usługach ogólnobudowlanych. Drewno to doskonały materiał, dlatego firma Król-bud wybrała ten rodzaj domów. Nasza profesja to konstrukcje drewniane, domki letniskowe oraz renowacja domów drewnianych. Wszelki realizowany projekt jest dla nas indywidualny, pozwala to na dokładne wykonanie konkretnego elementu. Dostarczamy wsparcie przy projektach i pomagamy w uzyskaniu planowanego efektu. Wykonujemy inwestycje na obszarze całej Polski. Ważnym jest dla nas profesjonalizm oraz indywidualizm w zakresie ogólnobudowlanym, który w efekcie końcowym łatwo zauważyć.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studio Projektów Sanitarnych »

  Studio Projektów Sanitarnych jest firmą działającą w branży sanitarnej, specjalizującą się w inżynierii gazownictwa. Naszą markę buduje wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, która zdobywała doświadczenie przy budowach, remontach oraz projektach sieci gazowych dla Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o. Profil naszej działalności nie ogranicza się jedynie do inżynierii gazownictwa, zajmujemy się kompleksowo projektowaniem oraz wykonawstwem wszystkich sieci i instalacji sanitarnych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych. W trosce o ochronę środowiska zajmujemy się doradztwem technicznym w zakresie racjonalnego użytkowania energią i ograniczeniem emisji CO2 do atmosfery. Wykonujemy audyty energetyczne, remontowe i projekty modernizacji instalacji centralnego ogrzewania oraz źródeł ciepła z wykorzystaniem OZE. Wykorzystanie gazu ziemnego jako najczystszego konwencjonalnego paliwa w połączeniu z Odnawialnymi Źródłami Energii pozwala na maksymalne ograniczenie kosztów ogrzewania budynków przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »