Usługi Budowlane Podkategoria: Usługi Budowlane

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • OknaSzczecin.pl »

  Najnowsze rozwiązania w dziedzinie stolarki otworowej idą w kierunku maksymalnego zwiększenia jej energooszczędności. Kierując się nieustannie wzrastającymi kosztami energii należy brać pod uwagę okres amortyzacji przegród okiennych. Tak więc należy wybrać rozwiązania energooszczędne ale uzasadnione ekonomicznie. W takim wyborze pomogą Państwu doświadczeni doradcy firmy Okna Szczecin. Oprócz terenu Szczecina i Pomorza zachodniego firma ta działa na terenie Niemiec pod nazwą Fenster in Berlin. Pozostałe kraje Europy firma Okna Szczecin obsługuje posługując się szyldem Fenster aus Polen. Jej oferta to szeroko pojęta stolarka otworowa z pcv, drewna i aluminium. W ofercie znajdują się między innymi wielokrotnie nagradzane okna "tytanowe" czy też okna przeznaczone do domów "pasywnych" wykonane w linii MSEvolution. Firma oferuje oprócz sprzedaży także montaż i serwis.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Walentyński - diamentowe cięcie i wiercenie betonu »

  Diamentowe cięcie i wiercenie betonu zbrojonego. Wykonujemy odwierty cylindryczne wiertłami diamentowymi o dowolnej średnicy i pod dowolnym kątem. Tniemy beton diamentowymi piłami na dowolną głębokość i grubość.

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • KOS firma budowlana »

  Firma budowlana KOS powstała w 2006 roku na bazie WIEDZY i DOŚWIADCZENIA zdobytego przez współzałożyciela firmy. Działamy na terenie województw: mazowieckiego, pomorskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego oraz Danii.Proponujemy usługi ( zarówno jako generalny wykonawca oraz podwykonawca) z zakresu:Budowa obiektów mieszkalnych (domy jednorodzinne, wielorodzinne, niewielkie bloki), przemysłowych, usługowych, biurowych (do dowolnego stanu)Kompleksowe wykańczanie wnętrzRemonty, przebudowy, adaptacje, modernizacjeZapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją wysokiej jakości.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magnificent »

  Magnificent jest specjalistyczną firmą z sektora budownictwa świadczącą usługi w zakresie doradztwa i wykonawstwa. Zakres naszych prac obejmuje: kompleksowe remonty powierzchni biurowych kompleksowe remonty domów jednorodzinnych i mieszkań aranżacje powierzchni biurowych i mieszkalnych wykładziny podłogowe sufity mineralne instalacje hydrauliczne instalacje elektryczne instalacje SAP, DSO, HVAC dokumentacje wykonawcze i powykonawcze IT projektowanie wnętrz generalne wykonawstwo project manager Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • HANA - domy szkieletowe »

  Producent konstrukcji domów szkieletowych zajmuje się budową ekologicznych domów drewnianych. Ponad sto projektów całorocznych i letniskowych jednorodzinnych domów z drewna. W ofercie producenta konstrukcji domów szkieletowych znajduje się budowa ekologicznych domów drewnianych. Ponad sto projektów całorocznych i letniskowych jednorodzinnych domów z drewna. Wśród naszych projektów domów znajdziecie Państwo domy nowoczesne i tradycyjne, o zróżnicowanej wielkości i detalach architektonicznych. Wszystkie przedstawione rozwiązania traktujemy jako propozycje projektów. Parametry techniczne mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od podjętych przez Was decyzji i warunków zabudowy, aby dom spełniał potrzeby wszystkich domowników. Dotyczy to w szczególności wymiarów budynku, układu pomieszczeń, spadku dachu oraz rozmieszczenia okien. Przy każdym prezentowanym przez nasze biuro projekcie podajemy aktualne, orientacyjne koszty budowy domu w stanie surowym zamkniętym. Szacunkowe koszty materiałów budowlanych mogą się zmienić przy modernizacji projektu, jak np. przedłużenie dachu, zmiana powierzchni przez dobudowanie dodatkowego pomieszczenia czy też zmiana liczby stanowisk w garażu. Wszystkie ceny materiałów budowlanych i robocizny są podawane w kosztorysie przed przystąpieniem do robót budowlanych. Podana kwota przy poszczególnym projekcie uwzględnia izolacje przeciwwilgociowe na przygotowanym fundamencie, ściany nadziemia, stropy, ścianki działowe, konstrukcję i pokrycie dachu, izolacje cieplne i akustyczne, okna białe pcv i drzwi wejściowe. Instalacje i pozostałe roboty wykończeniowe ustalane są indywidualnie. Jest to związane ze standardem wykończenia domów jednorodzinnych (glazura, terakota, prace malarskie, posadzki, tynk i in. ). Wybierz dowolny projekt lub zrealizuj budowę swojego domu. Sprawdź szczegóły na stronie www. hana. com. pl

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tom-al zabudowa balkonów »

  TOM-AL Firma nasza świadczy usługi z zakresie obudowy balkonów tarasów loggi. Pracujemy na materiałach szwedzkiej jakości Copal. Działalność naszą prowadzimy na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ergohome Technical Constructions sp. z o.o. - kompleksowe usługi budowlane »

  Ergohome oferuje kompleksowe usługi budowlane z wykorzystaniem konstrukcji z żelbetu, zarówno w kontekście budowy luksusowych domów, jak i lokali biurowych oraz obiektów użyteczności publicznej, łącznie z kopletem usłg związanych z renowacją wszystkich budynków budynków, w tym domów jednorodzinnych, obiektów handlowych i przemysłowych. Zapraszamy do odwiedzin na naszej strony internetowej www. ergohome. pl lub odwiedzenia naszego profilu na Facebooku!

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Foltech geomembrany »

  Firma nasza zajmuje się wykonywaniem izolacji obiektów budowlanych i hydrotechnicznych za pomocą geomembrany z folii PEHD, wykonujemy zbiorniki i oczka wodne, zbiorniki p. pożarowe, stacje i bazy paliw, Stosujemy geosyntetyki produkcji krajowej i importowane. Jako warstwę izolacyjną montujemy geomembrany (folie PEHD),

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zaklad Slusarski i Obrobki Blacharskiej Pawel Niepsuj »

  Wykonujemy konstrukcje stalowe, usługi ślusarskie, usługi dekarskie, usługi tokarskie, usługi CNC, prace remontowo - budowlane. Montujemy automatykę bramową, ogrodzenia naszej produkcji oraz panelowe i systemowe. Zakład ślusarski obróbki blacharskiej Paweł Niepsuj Łódź ul. Torfowa 22a, wieloletnie doświadczenie, gwarancja wysokiej jakości.

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo DomArtic »

  Świadectwa Energetyczne Kraków. Gdzie dostanę świadectwo energetyczne? Zapraszamy do naszego biura na Stałej Wystawie Budownictwa przy ul. Klimeckiego 14 (okolice Tandety) w Krakowie. Kiedy potrzebne jest świadectwo energetyczne? Wymóg Świadectwa energetycznego wprowadza ustawa „Prawo budowlane” wdrażająca Dyrektywę europejską nr 2002/91/WE. Zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje naszego biura na Stałej Wystawie Budownictwa przy ul Klimeckiego 14 pawilon 8D, 30-705 Kraków

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U. eM.Stach »

  Strona internetowa firmy budowlanej działającej od 1993r, produkującej wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie, wykonującej profesjonalne usługi budowlane, prowadzącej sprzedaż artykułów sanitarnych.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budinex Danwood Wielkopolska »

  Oferujemy energooszczędne domy jedno- i wielorodzinne w drewnianej konstrukcji szkieletowej, które można nabyć pod klucz lub na różnych etapach wykończenia. Nasi Klienci mogą wybierać w bardzo dużym asortymencie gotowych projektów, ale mogą je modyfikować zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami i gustami. Realizujemy również projekty indywidualne. Już dziś porozmawiaj z Regionalnym Przedstwicielem na Wielkopolskę.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PROBUD FIRMA BUDOWLANA »

  PRO-BUD PROFESJONALNA FIRMA BUDOWLANA Jesteśmy wszechstronną, elastyczną oraz prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku budowlanym. Profil naszej działalności obejmuje projektowanie i wykonawstwo prac konstrukcyjnych, budowlanych oraz specjalistycznych. Dysponujemy brygadami montażowo budowlanymi posiadającymi własne zaplecza oraz środki transportu umożliwiające prowadzenie prac na terenie całego Śląska.PRO-BUD Usługi BudowlaneW oparciu o znajomość najnowocześniejszych technik z branży budowlanej oferujemy Państwu usługi w bardzo szerokim zakresie.- Roboty ziemne- Układanie kostki brukowej- Usługi tynkarskie- Wykonanie fundamentów

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baltykgaz.pl »

  Jesteśmy firmą, która funkcjonuje na polskim rynku już od 1993 roku. Już ponad dwie dekady trudnimy się dystrybucją ekologicznego paliwa, którym jest gaz płynny. Mamy za sobą sporo spektakularnych inwestycji oraz mnóstwo klientów usatysfakcjonowanych z zaproponowanych przez nas rozwiązań. W naszej firmie wzorujemy się na najnowszych jak również najlepszych technologiach. Nasza oferta zwrócona jest nie tylko do klientów jednostkowych. Na naszą pod każdym względem fachową pomoc mogą liczyć również firmy, które mają do ogrzania wielkie przestrzenie a także zakłady produkcyjne oraz usługowe jak na przykład producenci ceramiki, pralnie, zakłady metalurgiczne. Gaz płynny zapewniamy wszędzie tam, gdzie jest wymagane jego zastosowanie. Zapewniamy stałe dostawy oraz dobre ceny, transport do każdego punktu w kraju. Każdy klient firmowy ma wyznaczonego swojego opiekuna, który czuwa nad wszystkimi transakcjami. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z projektowaniem, wykonaniem, podłączeniem instalacji na gaz płynny. Zapraszamy również do zaznajomienia się z cenami naszych usług a także ofertą dzierżawy zbiorników. Do Państwa dyspozycji udostępniamy także Biura Obsługi Klienta, w których można uzyskać pomoc i informacje w kwestii współpracy z naszą firmą.   

  Data dodania: 24 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mastertec.pl - kontenery »

  Strona internetowa mastertec. pl przedstawia ofertę różnego typu kontenerów i pawilonów produkowanych przez jarosławskie przedsiębiorstwo Mastertec. Do produkcji budowli mobilnych wykorzystywane są materiały najwyższej jakości dlatego można zagwarantować ich solidność przez wiele lat nawet przy uciążliwych warunkach atmosferycznych. Produkowane kontenery mieszkalne można wykorzystać do tymczasowego zamieszkania, natomiast pawilony handlowe z odpowiednim sprzętem mogą posłużyć jako punkt sprzedaży w najbardziej strategicznym dla nas miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Mastertec.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domicon Firma rem - bud »

  Informacje o firmie, zakres usług, formularz kontaktowy, realizacje, referencje. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z ofertą. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Umywalki nierdzewne »

  Większość firmy, a w szczególności zakłady przemysłowe, placówki medyczne oraz lokale gastronomiczne, potrzebują sprawnie działającego systemu umywalek. Dlatego też warto skontaktować się z naszą firmą, która może zaoferować Państwu nowoczesne i niezawodne umywalki nierdzewne. Od lat zajmujemy się sprzedażą, ale także doradztwem w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo umywalki sterowane fotokomórką oraz umywalki kolanowe. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Proponujemy Wam konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń. Gwarantujemy, że umywalki z fotokomórką zaskoczą Was swoją niezawodnością. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą umywalek nierdzewnych.

  Data dodania: 10 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • INSIDE-wykończenia wnętrz »

  Nasza firma zajmuje się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacyjnych pomieszczeń, mieszkań i domów. Ofertę uzupełniają aranżacje i adaptacje wnętrz mieszkalnych i użytkowych, jak również kupno i przywóz materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę - kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Meble metalowe od producenta »

  Dla ciebie wyprodukujemy meble metalowe w dowolnej formie, jakiej potrzebujesz. Nasz produkt jest najwyżej jakości, gwarantując długi okres użytkowania. W swojej ofercie posiadamy również wózki warsztatowe przydatne w wielu czynnościach. Nasza oferta jest bardzo korzystna, ponieważ nasze regały metalowe producent, produkuje od początku do końca. Wykorzystywane materiały na produkcji, są starannie selekcjonowane. Najważniejszym kryterium jest jakość wykonania i stała dostępność, aby klient mógł otrzymać towar na czas. W swojej ofercie mamy również meble BHP, regały magazynowe, szafki szkolne i wiele innych przydatnych mebli. Zajrzyj na naszą stronę internetową a na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

  Data dodania: 14 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • AGMAinvest | Budownictwo, izolacje i ocieplenia pianką poliuretanową »

  Firma budowlana AGMAinvest świadczy kompleksowe usługi budowlane, adaptacje i modernizacje budynków oraz usługi remontowe i wykończeniowe. Zapewniamy budowę budynków oraz domów zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Ponadto specjalizujemy się także w izolacjach i hydroizolacjach. Zapewniamy ocieplanie pianką poliuretanową metodą natrysku pianki. Czytaj więcej tutaj o ocieplaniu dachów i poddaszy pianką Pur, która obecnie jest najskuteczniejszą i najlepszą metodą izolacji. Posiadamy porządne, nowoczesne zaplecze sprzętowe oraz wysokiej jakości materiały. Jesteśmy zorganizowani, wszelkie prace wykonujemy schludnie, dokładnie i solidnie. Pełną ofertę oraz realizacje wykonanych przez nas inwestycji znajdą Państwo na stronie firmowej AGMAinvest. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi Budowlane

(25)

Usługi Budowlane - nowa strona:

Adres: