TURPLAST PRIMO sp.j.

TURPLAST PRIMO sp.j. TURPLAST PRIMO sp.j. - producent kątowniki tekturowe, protektorytekturowe, szpulki tekturowe, tulejki tekturowe, szpule tekturowe. W ofercie takżetuby, tuleje tekturowe, gilzy, szpulki z deklami plastikowymi, szpulki z deklamipapierowymi, szpulki klejone z deklami papierowymi. Kątowniki służą dopaletyzacji i pakietyzacji wszelkiego rodzaju towarów, usztywniając i zabezpieczając cały ładunek przed uszkodzeniem, brzegów i naroży wczasie transportu bądź magazynowania palet. Kątowniki Turplast mogą byćstosowane przy pakowaniu towaru na paletach np. z zastosowaniem owijarek foliowych, bednarkowaniu taśmą, pakowaniu zwojów, płyt, drzwi i tym podobnychwyrobów.

Szczegóły strony www.turplast.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.turplast.pl:

TURPLAST PRIMO sp.j.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TLC Ogrodzenia tymczasowe »

  Nasza firma należy do europejskiej grupy TLC, posiadamy swoje siedziby w Szwecji, Łotwie i Polsce. Działalność naszej firmy opiera się głównie na wynajmie przenośnych ogrodzeń budowlanych wykonanych w dwóch podstawowych wariantach: pełne wykonane z blachy trapezowej, ażurowe (siatka na stelażu metalowym całość ocynkowana), na specjalne zamówienie. Dodatkowo organizujemy wszelkie prace związane z montażem ogrodzeń na placach budów: transport, montaż, demontaż, przestawianie i serwis ogrodzeń. TLC Sp. z o.o. Al. Krakowska 19 05-090 Raszyn tel./fax: +48 22 720 17 17 e-mail: info@tlc.eu

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewierty sterowane - VDBB »

  Nasza firma zajmuje się wykonywaniem specjalistycznych robót budowlanych. Jesteśmy jedną z kilku firm w kraju posiadających niezbędny, masywny sprzęt, doświadczenie, kadrę pracowniczą i uprawnienia do wykonywania przecisków sterowanych.Przeciski sterowane, przewierty sterowane, przewierty horyzontalne i pozostałe technologie bezwykopowe to plac działań przedsiębiorstwa VDBB. W celu podwyższenia skuteczności i efektywności w zarządzaniu przedsiębiorstwem wprowadziliśmy system zarządzania jakością współgrający z wymaganiami międzynarodowej normy ISO. Zapraszamy na naszą witrynę sieciową, gdzie przybliżamy w szczegółach naszą ofertę.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydro-Instal. »

  Oferujemy usługi instalacyjne wodno-kanalizacyjne, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, instalacji wymienników ciepła.Działamy szybko i solidnie.Oferujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transport zmarłych Drejka »

  Międzynarodowy transport zmarłych i prochów – profesjonalnie, szybko i tanio. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz zakładów pogrzebowych z całej Polski. Sporządzamy pełną dokumentację w kraju i za granicą. Wykonujemy balsamacje, kremacje i ekshumacje za granicą. Do Państwa dyspozycji oddajemy dom pogrzebowy oraz nowoczesne karawany marki Mercedes i Renault. Dysponujemy również własną kwiaciarnią i sklepem z odzieżą na czas żałoby. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom. Telefon całodobowy 604-559-569

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ProTHERM »

  Wykonujemy kompletne instalacje wewnętrzne zawarte w projekcie, spełniając wymagania użytkowników co do zachowania korzystnych kosztów realizacji inwestycji.Dostarczamy materiały i urządzenia zgodne z dokumentacją budowlaną i wykonawczą.Wykonujemy własne projekty instalacji wewnętrznych mając na uwadze późniejsze koszty eksploatacji urządzeń oraz ich niezawodność w całym okresie długoletniej pracy. Pełnimy kompleksowy nadzór autorski nad realizacją projektów.Wykonujemy wszystkie niezbędne pomiary powykonawcze. Bierzemy udział w rozruchu i odbiorach wykonanych instalacji wewnętrznych.Uzyskujemy wszelkie wymagane prawem zezwolenia, uzgodnienia i opinie jeżeli takie są konieczne w trakcie realizacji projektu.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe - TMHP »

  TMHP - Toyota Material Handling Polska, jesteśmy autoryzowanym dilerem wózków widłowych BT oraz Toyota. W naszej ofercie posiadamy nowe oraz używane wózki widłowe. Proponujemy wynajem wózków widłowych, dzięki czemu eliminujesz ryzyko związane z zakupem sprzętu. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport ponadnormatywny »

  DRAWA to firma oferująca serwisy przewozu specjalistycznego, pracująca na krajowym rynku od 1994 roku. Zapewniamy następujące serwisy: wynajęcie dźwigów, transport urządzeń służących do budowy, przewóz koparek, przewóz ponadgabarytowy, przewóz urządzeń służących do budowy, usługi dźwigowe Łódź, transport ponadnormatywny. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywożenie gruzu - GruzBag »

  Zapoznaj się z korzyściami jakie otrzymasz, kiedy na zakończenie remontu skorzystasz ze świetnej inicjatywy GruzBag. Worki GruzBag umożliwiają szybkie i sprawne pozbycie się nagromadzonego gruzu podczas budowy lub remontu. Jeżeli zamówiony u nas worek będzie już pełny, wystarczy, że zadzwonisz po nas a my pozbędziemy się kłopotu – bezpłatnie. Dzięki GruzBag unikasz problemu z marudzącymi sąsiadami i brzydkim widokiem za oknem. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Sceny Kielce, Nagłośnienie, Oświetlenie Kielce - PRO-STAGE »

  Scena Nagłośnienie Oświetlenie PRO-STAGE Kielce. Firma oferująca technikę estradową i obsługę techniczną imprez; w tym: budowę, wnoszenie i wynajem sceny, podestów estradowych, nagłośnienie estradowe, oświetlenie estradowe, architektoniczne, efektowe, dymy, konfetti, wynajem oświetlenia, wynajem nagłośnienia w Kielcach, organizację konfetti. Organizacja imprez Kielce.

  Data dodania: 26 07 2014 · szczegóły wpisu »