Oem Energy Sp. z o.o.

Oem Energy Sp. z o.o. OEM Solar to dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki grzewczej. Oferuje klientom systemy solarne i fotowoltaiczne, pompy ciepła, oświetlenie LED, a także zbiorniki c. w. u oraz bufory c. o. Firma współpracuje z cenionymi w tej branży producentami. Ma w Polsce wyłączność na kolektory słoneczne KBB, a także pompy ciepła Blaupunkt i Kronoterm.

Szczegóły strony oemsolar.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę oemsolar.pl:

Oem Energy Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elstin s.j - elektroinstalacje »

  Firma „ELSTIN s.j.” powstała we wrześniu 2007 roku z połączenia dwóch firm: PUPH „LECH” Zbigniew Dyka i PHU Zenon Łukaszewski współpracujących ze sobą przy realizacji dużych inwestycji. Instalacje siły i oświetlenia w budownictwie przemysłowym i ogólnym. Instalacje sterowania i sygnalizacji. Napędy regulowane. Instalacje komputerowe. Rozdzielnice – prefabrykacja. Linie kablowe NN, SN, sterownicze. Stacje transformatorowe SN. Badania i pomiary w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych. Konserwacje instalacji i urządzeń elektrycznych w obiektach przemysłowych.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • TRE-Elekktryk Instalacje »

  Na rynku istniejemy od 1996 roku. Przez cały ten okres wykonaliśmy bardzo wiele instalacji elektrycznych, teleinformatycznych oraz instalacji odgromowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobywaliśmy przez lata, możemy sprostać wszystkim stawianym wymaganiom. Jesteśmy cenieni za profesjonalizm, oraz jakość świadczonych usług, które nie odbiegają od standardów przyjętych na zachodzie Europy. Wykonujemy duże instalacje elektryczne, odgromowe, teleinformatyczne dla firm i instytucji, jak i też małe instalacje na potrzeby klientów indywidualnych.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turbiny wiatrowe OZE SYSTEMS »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej.Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW.Zakres naszych usług obejmuje:* pomoc w wyborze lokalizacji;* uzyskanie niezbędnych pozwoleń;* wykonanie analiz, pomiarów;* pomoc w pozyskaniu finansowania;* dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych;* serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PHU ELEKTROSERWIS »

  Firma PHU ELEKTROSERWIS oferuje usługi w zakresie:- instalacje elektryczne (montaż, konserwacja i usuwanie awarii)- rozdzielnice elektryczne (mieszkaniowe i budowlane)- pomiary (odbiorcze oraz okresowe)Usługi wykonywane na terenie miast Ozorków, Zgierz, Łęczyca i w okolicach.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektro-Sat elektryka Wrocław »

  Elektro-Sat to firma świadcząca usługi w kategorii instalacji elektrycznych, alarmów, montażu anten. Firma istnieje na rynku już od 1999 roku co stawia ją w czołówce branży: alarmy czy montaż anten. Wykonawstwo usług w takich dziedzinach jak instalacje elektryczne czy elektryka na terenie miasta Wrocław i w okolicy. Chcesz założyć alarm w firmie lub w domu, potrzebny Ci elektryk, skorzystaj z fachowości i doświadczenia firmy Elektro-SAT. Zapraszamy do odwiedzenia firmy osobiście lub poprzez kontakt telefoniczny i emailowy.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamar System S. C. - Automatyka budynków »

  Kamar System jest nowoczesną firmą, tworzoną przez młodych i kreatywnych ludzi. Charakteryzuje ją kompleksowość działania, precyzja, fachowość oraz elastyczność. Nieustanne poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań daje nam możliwość optymalnego realizowania wymagań klienta. Wejdź na stronę www i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą. Dodatkowo nasza strona zawiera wiele materiałów pomocniczych dotyczących oferowanych przez nas systemów, a także inne systemy pokrewne.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma Energia Prestige »

  F. H. U. PRESTIGE to firma, która od 2008 roku rozpowszechnia metodę odnawialnych źródeł energii. Sprzedaje systemy i doradza w zakresie starania się o dotacje, ale też montuje urządzenia i serwisuje. Jej oferta to głównie systemy solarne, fotowoltaiczne, a także pompy ciepła i do tego kotły ekologiczne. Firma od samego początku współpracuje z hurtowniami, producentami, gminami czy urzędami, oferując klientom kompleksową obsługę.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny budynek Kalisz »

  Modernizowanie siedziby firmy jest momentem, w którym powinniśmy się zastanowić, czy chcemy oszczędzić na kosztach owej modernizacji czy wolimy wybrać opcje droższą, ale korzystniejszą na przyszłość. Nie od dziś wiadomo, że inteligentne budynki w Kaliszu są droższe w wybudowaniu czy wdrożeniu, ale generują o wiele mniejsze koszty utrzymania.

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »