Oem Energy Sp. z o.o.

Oem Energy Sp. z o.o. OEM Solar to dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki grzewczej. Oferuje klientom systemy solarne i fotowoltaiczne, pompy ciepła, oświetlenie LED, a także zbiorniki c. w. u oraz bufory c. o. Firma współpracuje z cenionymi w tej branży producentami. Ma w Polsce wyłączność na kolektory słoneczne KBB, a także pompy ciepła Blaupunkt i Kronoterm.

Szczegóły strony oemsolar.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę oemsolar.pl:

Oem Energy Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • INSTALACJE ELEKTRYCZNE KRYSTIA »

  Jako firma z 20 letnim doświadczeniem wykonujemy usługi w zakresie: Remonty instalacji Pomiary ochronne Ogrzewanie elektryczne Instalacje elektryczne mieszkaniowe i przemysłowe Projektowanie Zatrudniamy pracowników z uprawnieniami i dużym stażem pracy, którzy swoją fachowością gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Dysponujemy własnymi środkami transportu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Awanss »

  Awanss to wysokiej jakości pomiary natężenia oświetlenia i pomiary elektryczne. Korzystając z naszych usług uzyskają Państwo również świadectwo charakterystyki energetycznej dla domu lub lokalu.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Energo Winstal »

  Firma "Energo-Winstal" działa na rynku usług elektrycznych: wykonuje zwłaszcza usługi elektryczne, pomiary elektryczne oraz sporządza certyfikaty energetyczne budynków. Firma ENERGO WINSTAL wykonuje pomiary elektryczne we wszystkich układach sieciowych. Oferujemy korzystne warunki cenowe. Pracujemy z deweloperami, osobami prywatnymi, zarządcami nieruchomości.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektro-Spark »

  Ogólnopolska sieć hurtowni ELEKTRO SPARK oferuje sprzedaż artykułów elektrycznych oraz usługi elektryczne w wielu miastach. W szerokiej ofercie dostępne są kable, przewody elektryczne, transformatory, rozdzielnice, stacje transformatorowe oraz słupy oświetleniowe. Oferujemy korzystne warunki rozliczenia i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektro-Sat elektryka Wrocław »

  Elektro-Sat to firma świadcząca usługi w kategorii instalacji elektrycznych, alarmów, montażu anten. Firma istnieje na rynku już od 1999 roku co stawia ją w czołówce branży: alarmy czy montaż anten. Wykonawstwo usług w takich dziedzinach jak instalacje elektryczne czy elektryka na terenie miasta Wrocław i w okolicy. Chcesz założyć alarm w firmie lub w domu, potrzebny Ci elektryk, skorzystaj z fachowości i doświadczenia firmy Elektro-SAT. Zapraszamy do odwiedzenia firmy osobiście lub poprzez kontakt telefoniczny i emailowy.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny Budynek »

  Firma Inteligentny Budynek oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania, instalowania oraz programowania instalacji inteligentnych domów. Ofertę swoją kierujemy do klientów indywidualnych - właścicieli domów, mieszkań, a także klientów instytucjonalnych - firm, właścicieli hoteli, restauracji.Współpracujemy z firmami wykonującymi usługi remontowo-budowlane i instalacyjne oraz z projektantami wnętrz i architektami.Oferujemy instalację systemów:- LCN- KNX/EIB- Teletask- Xcomfort

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elekto Alfa Instalacje, Pomiary »

  Działamy na dolnośląskim rynku elektroinstalacji od 2010 roku. Świadczymy usługi elektryczne w zakresie: instalacji elektrycznych, sieci kablowych, pomiarów elektrycznych. Oferujemy również usługi remontowe i modernizacyjne istniejących już sieci. Wykonujemy również inteligentne elektroinstalacje dla domu oraz przemysłu. Główne założenia naszej firmy to rzetelność realizacji zleceń, elastyczność wobec zmieniających się wymagań inwestora, a także profesjonalizm i odpowiedzialność w pełnym zakresie świadczenia usług.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • BreTerm - Instalacje »

  Domeną firmy jest kompleksowa realizacja projektów związanych z pracami elektrycznymi. Specjalizujemy się w integracji różnych typów instalacji celem lepszej koordynacji budynku. Nasi pracownicy są inżynierami z długoletnim stażem i dużą wiedzą praktyczną. Stawiamy na rzetelną, terminową realizację powierzonych prac. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Energia Prestige »

  F. H. U. PRESTIGE to firma, która od 2008 roku rozpowszechnia metodę odnawialnych źródeł energii. Sprzedaje systemy i doradza w zakresie starania się o dotacje, ale też montuje urządzenia i serwisuje. Jej oferta to głównie systemy solarne, fotowoltaiczne, a także pompy ciepła i do tego kotły ekologiczne. Firma od samego początku współpracuje z hurtowniami, producentami, gminami czy urzędami, oferując klientom kompleksową obsługę.

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaiczne instalacje – niskie ceny »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi, które dotyczące realizowania instalacji fotowoltaicznych. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy wykonanie poszczególnych usług w sposób rzetelny oraz terminowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 31 08 2015 · szczegóły wpisu »