Magnificent

Magnificent Magnificent jest specjalistyczną firmą z sektora budownictwa świadczącą usługi w zakresie doradztwa i wykonawstwa. Zakres naszych prac obejmuje: kompleksowe remonty powierzchni biurowych kompleksowe remonty domów jednorodzinnych i mieszkań aranżacje powierzchni biurowych i mieszkalnych wykładziny podłogowe sufity mineralne instalacje hydrauliczne instalacje elektryczne instalacje SAP, DSO, HVAC dokumentacje wykonawcze i powykonawcze IT projektowanie wnętrz generalne wykonawstwo project manager Serdecznie zapraszamy do współpracy

Szczegóły strony sufityarmstrong.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę sufityarmstrong.pl:

Magnificent

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MiWBud »

  MiWBud to młoda, ale prężnie rozwijająca się firma, działająca na obszarze cołego kraju. Firma MiWBud oferuje swoje usługi w zakresie montarzu zbrojenia. Specjalizujemy się w wykonywaniu zbrojeń mostowych ( stopy, ściany, słup, płyty przejściowe, płyty główne, przepysty ), jak i mieszkaniowych (stropy, ściany, podciągi, szachty windowe, klatki schodowe, słupy oraz płyty denne budynku)

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI BUD. ADAM BRUDNIAK »

  USłUGI BUDOWLANE ADAM BRUDNIAK - strona firmy zajmującej się kompleksowymi usługami ogólnobudowlanymi (budowanie budynków od podstaw, remonty, elewacje i wiele innych)

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ViArt Sp. z o.o. »

  Viart Sp. z o.o. zajmuje się remontami i wykończeniami wnętrz w pełnym zakresie, pracami budowlanymi oraz budowlano-wykończeniowymi na terenie całego kraju. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w projektach dla dużych firm oraz banków co przekłada się na wysoki standard świadczonych przez nas usług. Staramy się aby każde nasze zlecenie zostało zrealizowane w sposób nowatorski oraz funkcjonalny a przy okazji aby nie traciło przy tym swojego indywidualnego charakteru.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • WAGS-BO s.c. »

  Jesteśmy firmą budowlano-instalacyjną działającą na rynku od 1991r. Zatrudniamy pracowników w różnych specjalnościach z dużym doświadczeniem, pozwalających na wykonanie robót o wysokiej jakości dla bardzo wymagających inwestorów. Posiadamy własne zaplecze produkcji pomocniczej stolarnię, ślusarnię oraz bazę transportową. Nasza firma specjalizuje się w robotach ogólnobudowlanych i instalacyjnych. za cel stawiamy sobie profesjonalizm, solidność oraz zadowolenie naszych Klientów

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • NEO-BUD »

  NEO-BUD prowadzi trzy rodzaje działalności: kompleksową obsługę inwestycji budowlanych, generalne wykonawstwo domów jednorodzinnych oraz wykonawstwo robót konstrukcyjnych i izolacyjnych.Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu wielkopowierzchniowych inwestycji przemysłowych, hal magazynowych, budowie budynków biurowych, mieszkalnych, a także domów jednorodzinnych.Naszą wiedzę zdobywaliśmy budując na terenie Polski i Niemiec.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • PERFEKKO »

  Arte - Bud sp. z o.o. nowy właściciel marki Domów Całorocznych Perfekko, zaprasza Inwestorów do składania zapytań.Posiadamy technologię budowy domów energooszczędnych, gdzie możliwa jest realizacja budowy domu jednorodzinnego "pod klucz" w okresie 3 miesięcy. Realizujemy projekty typowe dostępne na rynku, projekty indywidualne pracowni architektonicznych zewnętrznych, posiadamy własne zaplecze projektowe. Wspomagamy Inwestorów w zagadnieniach formalnych odnośnie uzyskania pozwolenia na budowę oraz odnośnie odbiorów urzędowych dot. użytkowania. Gwarantujemy pełną i rzetelną obsługę w procesie budowy Państwa domu.Działamy na terenie całego kraju!

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory & Wipex »

  Firma WIPEX oferuje państwu montaż systemów klimatyzacji, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) do domów, sklepów, salonów a także biur. Efektywna wentylacja świeże i czyste powietrze dostarczane w optymalnych ilościach. Klimatyzatory a także rekuperatory instalowane przez naszą firmę są wysokiej klasy urządzeniami. Minimalne zużycie energii jak również niskie wydatki eksploatacji urządzeń. Nasza firma zajmuje się także instalowaniem pomp ciepła, kolektorów solarnych instalacje wod-kan, c.o., kominki z płaszczem wodnym i tradycyjne, a także oczyszczalnie ścieków.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolumny Architektoniczne »

  Pracownia kolumn architektonicznych, betonowych w elementach o różnych wysokościach i kształtach. Produkujemy kolumny beczkowe i świecowe o głowicach toskańskich i romańskich. Dostosowujemy wysokość kolumn do potrzeb klienta. Nasze elementy kolumn są zbrojone siatką stalową zapewniająca im właściwą wytrzymałość. Zapraszamy - konkurencyjne ceny. Więcej na stronie http://www.kolumny.org.pl lub pod numerem 609890888.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Radom, plisy, moskitiery, żaluzje, markizy, dzień/noc, bramy »

  Najwyższej jakości rolety – plisy, moskitiery, dzień/noc, rolety zewnętrzne, markizy i wiele więcej. Szybki, czysty, profesjonalny montaż w Twoim oknie! Termin realizacji nawet w trzy dni. Nasza strona internetowa.. rolety-radom. pl Zapraszamy!

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »