Magnificent

Magnificent Magnificent jest specjalistyczną firmą z sektora budownictwa świadczącą usługi w zakresie doradztwa i wykonawstwa. Zakres naszych prac obejmuje: kompleksowe remonty powierzchni biurowych kompleksowe remonty domów jednorodzinnych i mieszkań aranżacje powierzchni biurowych i mieszkalnych wykładziny podłogowe sufity mineralne instalacje hydrauliczne instalacje elektryczne instalacje SAP, DSO, HVAC dokumentacje wykonawcze i powykonawcze IT projektowanie wnętrz generalne wykonawstwo project manager Serdecznie zapraszamy do współpracy

Szczegóły strony sufityarmstrong.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę sufityarmstrong.pl:

Magnificent

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ostrowski - Usługi Remontowe »

  Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz jak i remontami. Chętnie przyjmujemy podwykonawstwo od rzetelnych firm. Wykonujemy m.in. sufity podwieszane i ścianki działowe k/g, gładzie gipsowe, malowanie, tynki strukturalne, panele podłogowe, parkiety, Amstrong.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • ViArt Sp. z o.o. »

  Viart Sp. z o.o. zajmuje się remontami i wykończeniami wnętrz w pełnym zakresie, pracami budowlanymi oraz budowlano-wykończeniowymi na terenie całego kraju. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w projektach dla dużych firm oraz banków co przekłada się na wysoki standard świadczonych przez nas usług. Staramy się aby każde nasze zlecenie zostało zrealizowane w sposób nowatorski oraz funkcjonalny a przy okazji aby nie traciło przy tym swojego indywidualnego charakteru.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie Szczecin - Kafelek »

  Oferujemy remonty oraz wykończenia wnętrz, łazienek, remont całych mieszkań, malowanie, Kafelkowanie, układanie paneli podłogowych czy też ściennych, sufity podwieszane, ścianki gipsowe oraz inne.Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Budowlana Kierklo Ełk »

  Firma Kierklo powstała w 1988 roku i specjalizuje się w budowie mieszkań "pod klucz" oraz wykonawstwie i modernizacji wszelkich obiektów w tym obiektów użyteczności publicznej.Kadra firmy posiada wiedzę oraz uprawnienia budowlane umożliwiające projekty wszelkich prac, nawet tych trudnych i nietypowych. Doświadczenie stałej załogi pozwala na realizację obiektów w wyznaczonym terminie, zawsze zgodnie ze sztuką budowlaną oraz wymaganiami Klienta.Oddaliśmy do użytku wiele budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowej a także obiektów tworzonych na indywidualne życzenie Klienta.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polonex - hale stalowe »

  Oferta firmy Polonex to projekty i budowa hal stalowych. Firma oferuje konstrukcje stalowe, hale stalowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale sportowe, sale gimnastyczne, salony samochodowe, centra logistyczne, hangary i wiaty.Konstruktorzy firmy Polonex opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji nie wykluczają się. Wspólnie z wybitnymi inżynierami wdrożyli nowoczesny system spawania konstrukcji. Firma posiada specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym.System lekkich konstrukcji stalowych Polonex powstał na bazie licencji projektowej, opartej na innowacyjnych amerykańskich konstrukcjach firmy Behlen. Szczegóły rozwiązań technicznych zostały zaadoptowane do warunków polskich. Największą zaletą systemu Polonex jest jego uniwersalność i możliwość łączenia z tradycyjnymi technologiami budowlanymi.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy energooszczędne Jurand »

  Firma Jurand Haus & Holz Center istnieje na rynku budowlanym od 2004 roku. Specjalizujemy się w budownictwie energooszczędnym a konkretnie w budowie energooszczędnych domów drewnianych - pasywnych. Nasze domy powstają w oparciu o zaawansowaną technologię niemiecką, która jest zgoła inna niż forsowana przez inne firmy, technologia kanadyjska. Poza tym nasi klienci mają do wyboru trzy technologie architektoniczne mianowicie: mur pruski, konstrukcja szkieletowa oraz bal klejony. Gorąco zachęcamy do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Flex brygada budowlana »

  Firma remontowo-budowlana działająca na terenie dolnego śląska.Budujemy od fundamentu aż po dach, remontujemy kompleksowo.Wykonujemy prace duże i te malutkie, których nikt nie chcę się podjąć. Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie i materiały.Jesteśmy solidnym zespołem fachowców.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cover Glass zabudowa balkonów »

  Cover Glass czyli najlepsza zabudowa balkonów w Twojej okolicy tel. 662 504 588. Zabudowa balkonowa to sposób na powiększenie powierzchni mieszkania. Dzięki zastosowaniu technologii Cover Glass, Twój balkon stanie się dodatkowym pomieszczeniem, i to przez cały rok. Teraz nawet zimą możesz rozkoszować się słońcem!

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • BRUS - Firma remontowa Kraków. Usługi remontowe, wykończenia wnętrz, flizowanie i inne. »

  Jako firma remontowa (Kraków), istniejemy na rynku od 10 lat, natomiast nasza praca jest wciąż wzbogacana o oryginalne produkty i rozwiązania. Nasza firma to również świeża, kreatywna ekipa gotowa stawić czoła nawet najtrudniejszym zajęciom. Mamy zaplecze umożliwiające wykonywać naszą profesję na najwyższym poziomie. W związku z tym stale radujemy się, że niektórzy konsumenci współpracują z nami przez lata, bo wiedzą jaką jakość świadczy nasza firma. Działamy na terenie Krakowa, natomiast w sytuacji zainteresowania działania w innym obszarze wystarczy dryndnąć. Z reguły osiągamy: wykończenia wnętrz Kraków i flizowanie Kraków. Przed nawiązaniem prac wdrożony jest kosztorys przed wykonawczy co zapewnia zleceniodawcy precyzyjne oszacowanie cen. W oparciu o każdorazową ocenę rynku, możemy Państwa zleceniu stale zagwarantować optymalny odnośnik jakości do należności, proponowanych przez naszą firmę brus (firma remontowa Kraków, wykończenia wnętrz Kraków, flizowanie Kraków) prac. Umożliwia to również wgląd w technologię realizowanej pracy, czyli przegląd poszczególnych etapów. Wykończenia wnętrz Kraków

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »