Magnificent

Magnificent Magnificent jest specjalistyczną firmą z sektora budownictwa świadczącą usługi w zakresie doradztwa i wykonawstwa. Zakres naszych prac obejmuje: kompleksowe remonty powierzchni biurowych kompleksowe remonty domów jednorodzinnych i mieszkań aranżacje powierzchni biurowych i mieszkalnych wykładziny podłogowe sufity mineralne instalacje hydrauliczne instalacje elektryczne instalacje SAP, DSO, HVAC dokumentacje wykonawcze i powykonawcze IT projektowanie wnętrz generalne wykonawstwo project manager Serdecznie zapraszamy do współpracy

Szczegóły strony sufityarmstrong.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę sufityarmstrong.pl:

Magnificent

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 84 Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • FIRMA GREG-BUD KRAKÓW »

  Nasza firma zajmuje się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacyjnych pomieszczeń, mieszkań i domów.Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę - kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia.Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.Na życzenie dokonujemy kalkulacji kosztów na podstawie przewidywanych prac, ustalonych na spotkaniu w Państwa lokalu.W swoim dorobku posiadamy wiele wykonanych zleceń, posiadamy doświadczenie i wyrobiliśmy sobie zaufanie i uznanie naszych Klientów.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe Traskostal »

  Traskostal zajmuje się projektowaniem i wykonastwem wielofunkcyjnych konstrukcji stalowych - hal przemysłowych, sportowych czy magazynowych.Firma zapewnia nie tylko samą budowę, ale też przygotowanie projektu budowlanego dla inwestycji.Poza budownictwem przemysłowym Traskostal oferuje też sprzedaż prefabrykatów blachownicowych.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów - Tecbau Poznań »

  Tecbau Poznań oferuje usługi budowlane. Firma specjalizuje się w budowie domów - na naszej witrynie znajdziecie Państwo portfolio zbudowanych już domów zlokalizowanych w Poznaniu i wielkopolsce. Posiadamy gotowe domy na sprzedaż, oraz odpowiedni zasób maszyn i specjalistów, co pozwala nam zbudować dom wg indywidualnego projektu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • SIRIO POLAND »

  Oferujemy nowoczesne technologie betonu dekoracyjnego odciskanego oraz tynków dekoracyjnych odciskanych. Wykonujemy podjazdy, alejki, place zabaw, tarasy, balkony, elewacje wewnetrzne oraz zewnętrzne, itp.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • IPM-POSADZKI »

  Posadzki żywiczne stały się standardem w nowoczesnych i funkcjonalnych obiektach przemysłowych. Firma IPM-POSADZKI jest Przedstawicielem Handlowym i Autoryzowanym Wykonawcą Czeskiego Producenta Posadzek Żywicznych AST Systems. Posadzki żywiczne wykorzystywane są w obiektach przemysłowych, a także w gospodarstwie domowym. Do domu zalecane są posadzki dekoracyjne, które występują we wszystkich propozycjach wzornika RAL.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polonex - hale stalowe »

  Oferta firmy Polonex to projekty i budowa hal stalowych. Firma oferuje konstrukcje stalowe, hale stalowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale sportowe, sale gimnastyczne, salony samochodowe, centra logistyczne, hangary i wiaty.Konstruktorzy firmy Polonex opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji nie wykluczają się. Wspólnie z wybitnymi inżynierami wdrożyli nowoczesny system spawania konstrukcji. Firma posiada specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym.System lekkich konstrukcji stalowych Polonex powstał na bazie licencji projektowej, opartej na innowacyjnych amerykańskich konstrukcjach firmy Behlen. Szczegóły rozwiązań technicznych zostały zaadoptowane do warunków polskich. Największą zaletą systemu Polonex jest jego uniwersalność i możliwość łączenia z tradycyjnymi technologiami budowlanymi.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • TERRAPRO »

  TERRAPRO Roboty Ziemne. Oferujemy wszelkiego rodzaju prace ziemne. Wykopy, transport oraz wynajem sprzetu budowlanego. Działamy na terenie wojewodztwa mazowieckiego. Wiecej info na www.terrapro.pl Zapraszamy

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Górecki Remonty Rzeszów »

  Remont domu czy mieszkania w bloku jest zazwyczaj sporym wyzwaniem organizacyjnym. Zlecając realizację takiego zadania nam, czyli podmiotowi Górecki Rzeszów Remonty będziecie mieć pewność, że całość prac upłynie szybko i bez problemów. Usługi budowlane świadczymy od kilkunastu lat, dlatego wiemy dobrze jak rozsądnie zorganizować pracę. W aktualnej ofercie nasza firma remontowa udostępnia następujące usługi: wykańczanie wnętrz wraz z pełnym doradztwem, malowanie, układanie płytek, tapetowanie, układanie podłóg, a także profesjonalny montaż okien. Zwolennikom nowoczesnych wnętrz oferujemy ścianki i półki kartonowe, podwieszane sufity, a także tynki dekoracyjne.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Acorr »

  Firma Acorr świadczy profesjonalne okresowe przeglądy obiektów budowlanych. Od dawna oferujemy swoją pomoc, tym samym śledzimy nanoszone zmiany do ustaw powiązanych z kontorlą obiektów. Nasz zespół profesjonalistów posiada obszerne doświadczenie i nie pozwoli sobie na żadne uchybienia. Zaufało nam już wielu właścicieli budynków i wciąż pozyskujemy zaufanie na coraz to większym obszarze. Nasze działania opierają się o najnowsze technologie zastosowane w najsłynniejszych nowych inwestycjach. Serdecznie zapraszamy do prześledzenia strony internetowej w celu zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Termopian Sp. z o.o. S.k »

  Termopian to firma oferująca usługi dotyczące hydroizolacji i termoizolacji. Od 1988 roku proponuje szeroki wybór materiałów izolacyjnych. Podstawowy asortyment danej grupy to materiały typu – Hydrobest, Izolbest, a także TermoPiana. Firma ma niezbędne certyfikaty, zdobyła też liczne wyróżnienia i nagrody.

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »