Cięcie Betonu Podkategoria: Cięcie Betonu

 • Walentyński - Diamentowe cięcie i wiercenie betonu - SKLEP INTERNETOWY - NARZĘDZIA »

  cięcie betonu, wiercenie betonu, odwierty w betonie, odwierty cylindryczne wiertłami diamentowymi o dowolnej średnicy i pod dowolnym kątem w stosunku do podłoża, badanie betonu, analiza betonu, wykonywanie próbek tniemy grube podłoża betonowe, posadzki, stropy, fundamenty, Walentyński Diamentowe cięcie i wiercenie betonu - SKLEP INTERNETOWY, NARZĘDZIA,

  Data dodania: 26 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie Wiercenie Betonu Piotr Walentyński Toruń »

  Tniemy ściany stropy posadzki. Gwarantujemy sprawne i rzetelne wykonanie prac bez hałasu drgań zapylenia bezpyłowo. Tniemy również fundamenty, belki, nadproża, słupy konstrukcje, schody, balkony, tarasy, diamentowe bezpyłowe cięcie ścian, ściany nośnej, cięcie stropu, cięcie posadzki betonowej zbrojonej, cięcie dylatacji

  Data dodania: 26 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Walentynski Oferta Cięcie Wiercenie Betonu, Żelbetu »

  WALENTYŃSKI TEL500213249 Diamentowe cięcie i wiercenie w betonie żelbecie ściany stropu posadzki fundamenty diamentowe cięcie ścian ściany diamentowe cięcie stropu stropy diamentowe cięcie posadzki betonowej diamentowe cięcie dylatacji zbrojonej żelbetu diamentowe cięcie asfaltu bezpyłowe cięcie ścian ściany nośnej działowej Fundamentu bezpyłowe cięcie posadzki bezpyłowe cięcie dylatacji Techniki diamentowe wiercenie wiertłami wiertło koronowe diamentowe wiertnica tarcza diamentowa piła tarczowa wycinamy otwory tniemy pod okna drzwi i wszelkie instalacje wentylacje klimatyzacje CENA INNI MOŻE ROBIĄ TO TANIEJ MY SZYBKO I SOLIDNIE Tniemy beton żelbet żelbeton beton zbrojony wibrowany cegły kamienia Prace te pozwalają na rozbiórki i wyburzenia i adaptacje bez udziału wibracji hałasu i zapylenia cięcie wiercenie betonu żelbetu BYDGOSZCZ CIECHOCINEK PŁOCK cięcie wiercenie betonu żelbetu WŁOCŁAWEK INOWROCŁAW POZNAŃ Zielona Góra Jelenia Góra Gdańs

  Data dodania: 26 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Cięciestrumieniemwody.com.pl »

  Cięcie wodą to tak zwany waterjet, który jest technologią polegającą na przecinaniu lub czyszczeniu różnych powierzchni za pomocą strumienia wody. Technika ta ma szerokie zastosowanie dopiero od lat 80-tych, chociaż zrodziła się już w latach 70-tych i właściwa nazwa tej techniki to: abrasive water jet, dlatego iż w zasadzie cięcie odnosi się do stosowania wody pod ciśnieniem ale z dodatkiem materiału ściernego, a konkretniej tak zwanego ścierniwa. Nie wdając się w detale dotyczące techniki można też dodać, że w Polsce używa się nazwy obróbka wodno - ścierna. Jeśli szukacie państwo firmy która, z odpowiednią jakością zajmie się waszym zleceniem zapraszamy na naszą stronę główną do zapoznania się z ofertą i skontaktowania się z nami:)

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciecieplazma.pl »

  Centrum Obróbki Metali B. O. B. jest do Państwa całkowitej dyspozycji w Łodzi. Świadczy kompleksowe usługi takie jak: cięcie plazmą, cięcie laserem, piłą taśmową, spawanie aluminium, stali nierdzewnej oraz czarnej, gięcie profili i blach, szlifowanie, ponadto cynkowanie, galwanizowanie, malowanie proszkowe, natryskowe. Na zamówienie firma wykonuje także konstrukcje stalowe, w tym hale, pawilony, wiaty, zadaszenia, ogrodzenia, balustrady, bramy i inne. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum Obróbki Metali B. O. B.!

  Data dodania: 29 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wiercenie w betonie | Cięcie betonu – WiercenieBetonu.com »

  Firma zajmuje się cięciem i wierceniem w betonie, wykonuje precyzyjne otwory i dokładne cięcia co do milimetra. Na stronie firmy można znaleźć zdjęcia i opisy sprzętu z jakim pracuje firma i dzięki, któremu precyzyjne cięcie betonu nie jest problemem. Firma posiada wieloletni staż na rynku obróbki betonu i prac budowlanych.

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie żelbetu MMdiament »

  Zajmujemy się cięciem, a także wierceniami w betonie. Dzięki wykorzystywaniu techniki diamentowej oraz realizacją wiercenia na mokro, cały proces przebiega bezpyłowo i prawie bezwstrząsowo. Oprócz tego realizujemy także budowy domów wg projektu zleceniodawcy, czy też również osadzamy kotwy w podłożach betonowych i żelbetonowych.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • ONYX Wiercenie w betonie »

  Onyx Techniki Diamentowe to stabilna rozwijająca się firma. Specjalizuje się w diamentowym cięciu betonu i wierceniu we wszelkiego rodzaju materiałach budowlanych. Wiemy jak ważna jest organizacja pracy na budowie, dlatego zawsze staramy się naszą część wykonać sprawnie, szybko i schludnie. Jedynym śladem naszej obecności na budowie zostaje nasza praca. Wiercenie w betonie wykonujemy bezpyłowo, sprzętem renomowanej firmy HILTI, co gwarantuje skuteczność wiercenia praktyczne w każdym podłożu.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma specjalistyczna Rapatech »

  Rapatech jest przedsiębiorstwem specjalistycznym, czyli zajmuje się rozmaitymi wierceniami, kuciem, robieniem otworów w betonie, żelbecie, oprócz tego proponuje też cięcie asfaltu, ścian, stropów itp. Z roku na rok oferta firmy jest coraz bogatsza, a zleceniodawcy mogą wybrać nie tylko zakres usług, ale też metody realizacji danych prac. Zaawansowanej jakości narzędzia, doświadczenie i ambicje dają możliwość specjalistom Rapatech osiągać nieprzeciętne wyniki. Firma znajduje się w Poznaniu, ale zlecenia wykonuje na terenie całego kraju.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Cięcie Betonu

(25)

Cięcie Betonu - nowa strona:

Adres: