Brukarstwo Podkategoria: Brukarstwo

1 · 2 · następna strona »
 • tomawer »

  OFERTA :Nasza firma oferuje kompleksowe układanie kostki według naszych aranżacji, lub Państwa wizji .Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze kostki brukowej, biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość obciążeń oraz przenaczenie dane nawierzchni.Zapewniając wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny, zapraszamy do skorzystnia z naszych usług!

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • AMB Sp.z o.o. »

  Firma "AMB Sp. z o.o.” powstała w 1999 roku i specjalizuje się w układaniu betonowej kostki brukowej. Wykonujemy od podstaw drogi, parkingi i place manewrowe. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt i wyszkolona załoga pozwala na osiągnięcie wymarzonych efektów. Roboty brukarskie wykonujemy kompleksowo z najlepszych materiałów w cenach niedostępnych dla indywidualnych klientów.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Debruk »

  Zajmujemy się układaniem kostki brukowej od A do Z oraz pracami hydraulicznymi w zakresie odwodnienia terenu. Posiadamy bogate doświadczenie i zespół niezawodnych fachowców, dla których największe znaczenie ma bezbłędnie wykonana praca i terminowość.Stała i wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami materiałów budowlanych owocuje konkurencyjnymi cenami.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • brukarstwo MAR-ROB »

  Firma brukarska Kraków, brukarstwo Kraków, małopolska - układanie kostki brukowej, granitu, płyt chodnikowych i innych oraz sprzedaż kostki brukowej.Układanie: kostki brukowej, granitowej, betonowej, płyt chodnikowych, krawężników, palisad, ażurów, obrzeży, nawierzchni tłuczniowych z korytkowaniem. Wykonujemy także wszystkie niezbędne prace przygotowujące podłoże: utwardzanie gruntu, zniwelowanie terenu, oczyszczenie terenu z korzeni itp.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Brukoland - brukarstwo »

  W ramach świadczonych przez naszą firmę usług oferujemy: budowę dróg i parkingów, placów manewrowych oraz projektowanie placów i posesji prywatnych.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykabruk »

  Usługi brukarskie, brukarstwo, profesjonalne układanie kostki brukowej, na terenie wielkopolski - Poznań, Piła, konkurencyjne ceny, duzy wybór kostki brukowej, projekty, brukarstwo tradycyjne i artystyczne.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej Tarnów i Dębica »

  Firma usługowo-budowlana "Tomaszek" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym układaniem kostki brukowej. Swoje prace wykonujemy za pomocą lekkiego sprzętu budowlanego (minikoparki, miniładowarki). Brukarstwo jest naszą pasją, dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni. Działamy na terenie miasta Tarnowa, Dębicy i okolic. Część naszych prac można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budmatex »

  Realizujemy projekty budowlane związane kompleksowymi pracami wykończeniowymi. Przygotowujemy projekty ogrodów według sugestii naszych klientów, jak również wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Budmatex to również firma zajmująca się inwestycjami brukarskimi. Będąc dystrybutorem największego polskiego producenta kostki brukowej firmy Libet- korzystamy z najnowocześniejszej technologii produkcji tego surowca oraz realizacji inwestycji według szerokiego wachlarza projektów naszego partnera.Budmatex to firma która przygotuje Twój dom i ogród tak, aby czas w nich spędzany za każdym razem przynosił Ci radość i odprężenie.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MAR-BRUK »

  Firma MAR-BRUK zajmuje się układaniem kostki brukowej oraz sprzedażą kostki. Działamy na terenie woj. łódzkiego i nie tylko. Świadczymy kompleksowe usługi z dziedziny układania kostki.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polcomtex - Usługi brukarskie »

  Polcomtex - kompleksowe usługi w zakresie układania kostki brukowej, granitowej, klinkierowej i innych. Niwelacja, wyrównanie i drenowanie terenu pod układaną nawierzchnię. Naszą firmę cechuje terminowość, profesjonalne wykonawstwo i rewelacyjnie atrakcyjne ceny usług. Działamy na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Nasze usługi objęte są 10-letnią gwarancją. Solidne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Budowlana VIP-BRUK »

  VIP-BRUK - Firma Budowlana specjalizująca się w brukarstwie. Działamy na terenie województwa małopolskiego.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • PTHU PACHOLCZYK »

  - układanie kostki brukowej i granitowej- sprzedaż kostki brukowej i granitowej- usługi rozbiórkowe i wyburzeniowe- roboty ziemne - wykopy- wynajem sprzętu- myjnia samochodowa samoobsługowa

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brukpoint - Układanie chodników Warszawa »

  Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych usług brukarskich. Firma Brukpoint mieści się w Brwinowie. Zajmujemy się układaniem kostki brukowej na podjazdach, chodnikach, schodach, parkingach. Proponujemy również aranżację ogrodowych ścieżek oraz wykonywanie murków oporowych. Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży, które pozwala nam sprawnie zaprojektować oraz zrealizować nawet niestandardowe inwestycje.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • BuDeko J.Graczyk »

  Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej oraz skarp. W ramach układania kostki wykonujemy wszelkie roboty poprzedzające ten proces. Posiadamy własny park maszynynowy niezbędny do wykonywania wyżej wymienionych robót: koparkę, ładowarkę oraz minikoparkę. Głównym celem wykonywanych przez nas prac jest zadowolenie klienta, zarówno tego indywidualnego jak i dużych przedsiębiorstw. Profesjonalnie podchodzimy do naszych inwestycji i dbamy o jakość naszych usług, czystość oraz ład na placu budowy. Nie stanowi dla nas problemu wynegocjowanie dla Państwa dobrych cen za wykonaną usługę.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • RePoz narzędzia brukarskie »

  Firma RePoz zajmuje się sprzedażą profesjonalnych narzędzi i maszyn brukarskich takich jak: układarki, łaty profilujące mechaniczne ręczne i automatyczne, zagęszczarki, zamiatarki, agregaty, szalunki ślizgowe oraz drobne narzędzia jak młotki brukarskie, imaki, wyważaki, przymiary do odwzorowywania, chwytaki i kleszcze.Sprzedajemy produkty najwyższej jakości z gwarancją producenta oraz serwisem. Posiadamy również wymienne akcesoria do naszych narzędzi oraz części zamienne do maszyn.Oferujemy również układanie oraz sprzedaż kostki brukowej.Dla brukarzy posiadamy bazę zleceniodawców - pomagamy w znalezieniu robót.Dla inwestorów i firm/osób szukających podwykonawcy posiadamy bazę sprawdzonych firm brukarskich oraz ekip budowlanych, w tym elektryków i informatyków (wykonywanie instalacji wysoko i nisko prądowych, sieci komputerowych, monitoringu, instalacji odgromowych)telefony kontaktowe: 785-749-259 lub 785-142-581email: biuro@repoz.pl

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bruk-dom »

  Rodzaj prac jakimi jest brukarstwo to szczególnego klasy usługa skierowana do wielu posiadaczy budynków indywidualnych. W pełni całościowe przeprowadzenie wyrafinowanej warstwy pozwala na satysfakcjonujące jej używanie. Pracujący u nas ludzie i dysponowane przedmioty sprzętowe to gwarancja uzyskania jednej z największych, jakości. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z oferty.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • OPRI OLECKO »

  Olecko, Roboty drogowe, osuszanie terenów, budowa chodnikow, ulic, placow, drog oraz innych traktow komunikacyjnych, Inzynieria ladowa i wodna, roboty ziemne,

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stuk-Bruk brukarstwo »

  Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku oferuje swoje kompleksowe usługi brukarskie. W ofercie jest układanie z kostki betonowej i granitu, montaż instalacji odwadniających i drenażu, zagęszczanie terenu, konserwacja kostki. Zaprojektujemy i zrealizujemyTwój "plac marzeń. Firma zajmuje się również sprzedażą wraz z dowozem materiałów budowlanych tj. wszelkiego rodzaju kruszywa oraz produkty wielu producentów zwłaszcza wyrobów brukarskich (Libet, Bruk-bet i inne). Zobacz naszą ofertę na stronie WWW.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • RDM Śródmieście Sp. z o.o. »

  Przedsiębiorstwo budownictwa drogowego. Budowa dróg i autostrad. Nawierzchnie z asfaltu lanego oraz twardolanego. Remonty oraz wymiana nawierzchni asfaltowych. Usługi brukarskie i kamieniarskie. Utrzymanie letnie oraz zimowe dróg.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie Mich-Bud »

  Głównym profilem naszej firmy są kompleksowe usługi brukarskie. Wykonujemy adaptacje otoczenia wokół domów, garaży, budynków gospodarczych, altanek oraz obiektów przemysłowych. Prace nasze wykonywane są indywidualnie do konkretnej zabudowy do której dobierane jest właściwe wzornictwo oraz kolorystyka barw kostki brukowej.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Brukarstwo

(25)

Brukarstwo - nowa strona:

Adres: