Baseny Podkategoria: Baseny

 • MAR-BUD - Budowa basenów »

  MABUD jest firmą wyspecjalizowaną w budowie basenów. Oferujemy baseny zarówno do użytku prywatnego jak i publicznego. W naszej ofercie znajdują się również wanny z hydromasażem, sauny oraz akcesoria basenowe. Wieloletnie doświadczenie w budowie basenów i szerokie grono zadowolonych klientów to najlepsze rekomendacje aby wybrać właśnie naszą firmę jako wykonawcę basenu

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baseny ogrodowe DorPol-Pool »

  DorPol-Pool jest firmą prowadzącą sprzedaż w całej Europie. Oferuje atrakcyjne i różnorodne w formie baseny ogrodowe zrealizowane z żywic poliestrowych i laminatów najwyższej jakości, ponadto pokryte odporną na oddziaływanie niskich i wysokich temperatur powłoką colcotu. Powłokę tę wyróżnia niezwykła trwałość odcieni, jest odporna na oddziaływanie związków chemicznych i umożliwia utrzymanie higieny basenów. Oprócz tego basen może być ocieplony pianką natryskową, która hamuje utratę ciepła wody. Baseny ogrodowe oferowane przez firmę DorPol-Pool są znakomitym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort i wygodę. Są szybkie i tańsze w montażu w porównaniu do basenów betonowych. Charakteryzują się najwyższą jakością zarówno wytworzenia, jak i użytych materiałów przy zastosowaniu technologii opartej na wieloletnim doświadczeniu. Monolityczna konstrukcja gwarantuje 100% szczelności.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Wellpool »

  Baseny, budowa basenów. WELLPOOL to grupa firm branży projektowo - budowlanej. Oferta to budowa basenów - baseny, akcesoria basenowe, baseny spa, mini-baseny z hydromasażem. Istotą działalności jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie: projektowania, budowy i serwisowania obiektów Wellnes & SPA i basenów kąpielowych.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • BERNDORF BADERBAU Sp. z o.o. »

  Od 1960 roku zapewniamy naszym klientom zarówno produkcję a jednocześnie dystrybucję wysokiej jakości wyrobów w postaci urządzeń basenowych. Nasza firma posiada nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić naszym klientom urządzenia realizowane z najwyższej jakości materiałów w postaci nierdzewnej stali, co pozwala nam zapewnić urządzenia, które są bardzo trwałe a jednocześnie pozwalają zapewnić minimalne koszty utrzymania.

  Data dodania: 23 01 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Baseny

(25)

Baseny - nowa strona:

Adres: