Strony związane z hasłem 'usługi ogólnobudowlane':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • FPHU KOS »

  Firma budowlana KOS zajmuje się wykonawstwem obiektów budowlanych, remontami, adaptacjami i modernizacjami budowli. Głównym obszarem naszego działania są województwa : mazowieckie oraz świętokrzyskie.Wykonujemy profesjonalnie większość uslug budowlanychBudowy obiektów mieszkalnych, biurowych, usługowych, handlowych oraz użyteczności publicznej.stan surowydeveloperskipod kluczKompleksowe wykańczanie wnętrz.Wszelkie prace remontowe, przebudowy, adaptacje, modernizacje.Zakres usług:Stany zero, ławy, fundamenty, slupy, stropyMury, ściany, ścianki, murowanie z kamienia, klinkierWięźby dachowe, krycie dachów, Wylewki, szlichty, wylewki samopoziomujące itp

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI BUD. ADAM BRUDNIAK »

  USłUGI BUDOWLANE ADAM BRUDNIAK - strona firmy zajmującej się kompleksowymi usługami ogólnobudowlanymi (budowanie budynków od podstaw, remonty, elewacje i wiele innych)

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ViArt Sp. z o.o. »

  Viart Sp. z o.o. zajmuje się remontami i wykończeniami wnętrz w pełnym zakresie, pracami budowlanymi oraz budowlano-wykończeniowymi na terenie całego kraju. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w projektach dla dużych firm oraz banków co przekłada się na wysoki standard świadczonych przez nas usług. Staramy się aby każde nasze zlecenie zostało zrealizowane w sposób nowatorski oraz funkcjonalny a przy okazji aby nie traciło przy tym swojego indywidualnego charakteru.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi budowlane Martbud »

  Martbud Kraków oferuje Państwu usługi budowlane w szerokim zakresie.Firma proponuje m.in. gotowe projekty domów, zajmuje się także realizacją samej budowy domów na zamówienie. Posiadamy też działki budowlane zlokalizowane w okolicach Krakowa - kupując u nas działkę budowlaną - budujesz bez prowizji dewelopera.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Multikos- lustra na wymiar »

  Oferujemy pełen zakres usług szklarskich i ramiarskich. Lustra na wymiar warz z montażem. Oprawa obrazów, grafik itp. w ramy drewniane lub aluminiowe.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane tarasy - Warszawa »

  Oferujemy kompleksowe wykonawstwo drewnianych tarasów. Stosujemy różne gatunki drewna egzotycznego (afromozja, bangkirai, massaranduba, merbau, padouck, ipe i inne) oraz nowoczesne systemy mocowań. Wykonujemy również tarasy z desek kompozytowych. Sporządzimy projekt oraz kosztorys. Dodatkowo istnieje możliwość aranżacji tarasu oraz jego otoczenia.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • E K O T R Z C I N A »

  Krycie dachów trzciną wraz dostawą materiałów wykończeniowych i impregnacjąp.poz. Strzecha trzcinowa na domy, altanki, skanseny, dworki, chaty, obiektyagroturystyczne, motele, dekoracje filmowe to najlepsza naturalna izolacja termiczna i akustyczna.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bud-and remont kraków »

  Szukasz dobrej firmy remontowej? Zajrzyj do nas firm Bud-and. Oferujemy profesjonalne usługi w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem – tylko remont kraków.Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontem, adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych awarii.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ostrowski - Usługi Remontowe »

  Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz jak i remontami. Chętnie przyjmujemy podwykonawstwo od rzetelnych firm. Wykonujemy m.in. sufity podwieszane i ścianki działowe k/g, gładzie gipsowe, malowanie, tynki strukturalne, panele podłogowe, parkiety, Amstrong.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PC Construction »

  Witryna internetowa firmy remontowo-budowlanej działającej na terania miasta Krakowa i okolic.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PZWFS - Ścianki szczelne »

  Polskie Zrzeszenie Wykonawców Fundamentów Specjalnych jest dobrowolną samorządną organizacją zawodową, zrzeszającą pracodawców wykonujących fundamenty specjalne. Zrzeszenie oferuje pomoc inwestorom i zarządzającym obiektami, którzy nie mają wystarczającego doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu: obiektów podziemnych, fundamentów w trudnych warunkach gruntowych i terenowych, wzmacniania fundamentów istniejących budowli, ulepszania podłoża gruntowego.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład ogólnobudowlany »

  Oferujemy:- malowanie wnętrz, elewacji budynków w pełnym zakresie- szpachlowanie- tapetowanie- montaż płyt gipsowych - podwieszanie budynków - stawianie ścianek regipsowych- ocieplanie budynków- montaż paneli- i inne.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Condite Sp. zo.o. »

  Serwis firmy Condite Sp. zo.o. Firma Condite jest jedną z większych firm budowlanych w regionie świętokrzyskim. Oferuje pełny zakres usług budowlanych, realizuje obiekty mieszkaniowe, użyteczności publicznej, komercyjne, specjalistycznei sportowe. Usługi budowlane uzupełnia własna produkcja wyrobów aluminiowych, stolarskich, ślusarskich. Condite jest obecna na rynku budowlanym całej Polski poprzez realizacje budów w Krakowie, Łodzi, Sosnowcu, Gdańsku, Wrocławiu i wielu innych miastach. Zapewnia kompleksową obsługę inwestycyjną w ramach generalnego wykonawstwa. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Kolporter.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • FIRMA GREG-BUD KRAKÓW »

  Nasza firma zajmuje się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacyjnych pomieszczeń, mieszkań i domów.Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę - kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia.Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.Na życzenie dokonujemy kalkulacji kosztów na podstawie przewidywanych prac, ustalonych na spotkaniu w Państwa lokalu.W swoim dorobku posiadamy wiele wykonanych zleceń, posiadamy doświadczenie i wyrobiliśmy sobie zaufanie i uznanie naszych Klientów.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana BUDIMAR »

  Budowa domów jednorodzinnych, remonty mieszkań, usługi remontowo budowlane. Budowa domów realizacja od projektu pod klucz.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty, Kraków - MAG-BUD »

  Firma MAG-BUD Guzik Hubert zajmuje się projektami z branży remontowo-budowlanej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. prace malarskie, prace murarskie, prace tynkarskie oraz prace dodatkowe. Zatrudniamy szereg wysoko wykwalifikowanych osób, które bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Zachęcamy Wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • TECE - wodne ogrzewanie »

  Producent i dystrybutor - najlepsze ogrzewanie podłogowe na rynku. TECE Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów - Tecbau Poznań »

  Tecbau Poznań oferuje usługi budowlane. Firma specjalizuje się w budowie domów - na naszej witrynie znajdziecie Państwo portfolio zbudowanych już domów zlokalizowanych w Poznaniu i wielkopolsce. Posiadamy gotowe domy na sprzedaż, oraz odpowiedni zasób maszyn i specjalistów, co pozwala nam zbudować dom wg indywidualnego projektu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sufity Podwieszane-A.Ostrowski »

  Wykonujemy sufity podwieszane z płyt kg, systemy suchej zabudowy, sufity mineralne (Armstrong, Owa, Thermatex) gładzie gipsowe oraz inne usługi remontowe. Działamy na rynku już ponad dziesięć lat i posiadamy spore doświadczenie, co przekłada się na solidność wykonywanych przez nas zleceń. Na wykonane prace udzielamy gwarancji. Zawsze dokładamy starań, aby wykonywane przez nas zlecenia były zrealizowane fachowo i zakończone w terminie, co potwierdzają nasi klienci w wystawionych nam referencjach.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobre wnętrza »

  Kompleksowe prace ogólnobudowlane.Remonty i prace wykończeniowe w nowych obiektach.Odnawiamy i aranżujemy: * mieszkania * domy jednorodzinne * rezydencje * biura * sklepy * galerie handlowe * obiekty użyteczności publicznejWykonujemy:1. Roboty w technologii GK: * sufity podwieszane * ścianki działowe * zabudowy, suche tynki 2. Wszelkie prace budowlane: * kładzenie glazury, terakoty, gresu i innych okładzin * tynkowanie * murowanie ścian * malowanie (także z fakturą) i tapetowanie * stiuki3. Podłogi: * układanie, cyklinowanie i lakierowanie * układanie wykładzin i paneli

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »