Strony związane z hasłem 'instalacje elektryczne':

1 · 2 · następna strona »
 • Spinpol. Instalacje odgromowe. »

  Nowoczesne instalacje odgromowe na wszelkiego rodzaju dachach. Projektowanie instalacji odgromowych. Fachowa ekipa montażowa.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • INSTALACJE ELEKTRYCZNE-POZNAŃ »

  OFERUJEMY PAŃSTWU MONTAŻ INSTALACJI: - ELEKTRYCZNYCH- ANTENOWYCH- DOMOFONOWYCH- TELEFONICZNYCH- ODGROMOWYCH-ALARMOWYCHUWAGA PROMOCJA!!!ŚREDNI KOSZT WYKONANIA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W DOMU JEDNORODZINNYM PRZY 100 PUNKTACH TO 3400zł Z NASZYM MATERIAŁEM!WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ ZDJĘCIA Z WYKONYWANYCH PRZEZ NAS PRAC ZNAJDĄ PAŃSTWO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: WWW.ELEKTROTEAM.DZS.PL

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • IKWE Sławomir Zboralski »

  Firma IKWE powstała w 2006 roku. Od początku prowadzimy działalność w sektorze systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Zajmujemy się doborem klimatyzatorów, ich dostawą do klienta, zaprojektowaniem systemu i montażem urządzeń. Dobieramy i montujemy również wentylacje nawiewne, wywiewne oraz nawiewno-wywiewne. W ofercie posiadamy duży wybór central do wentylacji mechanicznej oraz wentylacji z odzyskiem ciepła. Kolejną specjalnością firmy jest montowanie, konserwacja i naprawa instalacji oraz urządzeń elektroenergetycznych.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • ControlHome - Autoamtyka Domow »

  Projektowanie i wykonywanie inteligentnych domów w systemie EIB, LCN i Xcomfort. Zakres działalności firmy to automatyka domowa oraz systemy alarmowe. System inteligentnego domu oferuje sterowanie oświetleniem, sterowanie ogrzewaniem, sterowanie roletami, sterowanie ogrodem oraz sterowanie sprzętem audio i AGD.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jb-instel Lublin »

  Nasza firma zajmuje się usługami w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych, alarmowych, teleinformatycznych i domofonowych.Oferujemy pełny zakres usług wykonastwa :1. instalacji elektrycznych w :- budownictwie mieszkaniowym, budynkach gospodarczych, garażach, altankach i wiatach - obiektach biurowych- punktach usługowych- placówkach handlowych2. montażu systemów automatyki i sterowania bram3. montażu systemów alarmowych4. nowoczesnych instalacji domofonowych i videodomofonowych5. instalacji telewizyjnych6. montażu central telefonicznych i sieci komputerow

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unikan-nowoczesna elektryka »

  Kompleksowe usługi elektryczne w zakresie realizacji, modernizacji, konserwacji, pomiarów. Outsourcing elektroenergetyczny. Systemy awaryjnego zasilania. Automatyka. Obsługa obiektów technicznych, biurowych, mieszkalnych. Wynajem i sprzedaż agregatów prądotwórczych i podnośników koszowych na terenie kraju.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ryczkowski Elektryk W-awa »

  Moją specjalizacją są nowoczesne instalacje elektryczne nowo wybudowanych domach, biurach, obiektach przemysłowych jak i również wymiany starych instalacji elektrycznych w remontowanych budynkach.Wycena poszczególnych usług odbywa się po wstępnej rozmowie z klientem oraz wizycie w miejscu, w którym mają być prowadzone prace Dojazd do klienta, doradztwo, wyceny - Gratis!

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Awanss »

  Awanss to wysokiej jakości pomiary natężenia oświetlenia i pomiary elektryczne. Korzystając z naszych usług uzyskają Państwo również świadectwo charakterystyki energetycznej dla domu lub lokalu.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Poznań »

  Instalacje i pomiary elektryczne, drobne naprawy - solidnie, bezpiecznie i niedrogo!

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elcomne Instalacje elektryczne »

  Firma Elcomnet wykonuje instalacje elektryczne, teletechniczne, pomiary elektryczne, kosztorysy instalacji elektrycznych. Nasze usługi świadczymy w Warszawie i Łodzi

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • FHU ELMAX »

  Firma ELMAX działa od 1984 roku, a od 1990 specjalizuje się w elektrycznym ogrzewaniu wody i powietrza. Oferujemy nowoczesny sprzęt grzewczy, zużywający tylko tyle energii ile jest niezbędne, dla zapewnienia pełnego komfortu ogrzewania. Reprezentujemy bardzo dobre i sprawdzone długoletnim doświadczeniem firmy jak:niemieckie AEG, DIMPLEX, OLSBERG, francuski ATLANTIC, włoski ARISTON i polskie ELEKTROTERMIA, KOSPEL.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELMAX ogrzewanie elektryczne »

  Sklep internetowy firmy ELMAX. Szeroki wybór urządzeń grzewczych, atrakcyjne ceny. Zapraszamy

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektroinstalacje HERTOM »

  Firma HERTOM działa na rynku od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Tomasz Herman. HERTOM to młode i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży usług elektroinstalacyjnych. Przedmiotem działalności firmy HETROM jest: * projektowanie i wykonawstwo w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki, * usługi pomiarowe w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki, * usługi w dziedzinie montażu elektroniki.Usługi projektowe świadczone przez HERTOM dotyczą: * projektów koncepcyjnych, * założeń techniczno – ekonomicznych, * projektów budowlano – wykonawczych w zakresie przyłączy i instalacji elektroenergetycznych.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PHU ELEKTROSERWIS »

  Firma PHU ELEKTROSERWIS oferuje usługi w zakresie:- instalacje elektryczne (montaż, konserwacja i usuwanie awarii)- rozdzielnice elektryczne (mieszkaniowe i budowlane)- pomiary (odbiorcze oraz okresowe)Usługi wykonywane na terenie miast Ozorków, Zgierz, Łęczyca i w okolicach.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • INSTALACJE ELEKTRYCZNE KRYSTIA »

  Jako firma z 20 letnim doświadczeniem wykonujemy usługi w zakresie: Remonty instalacji Pomiary ochronne Ogrzewanie elektryczne Instalacje elektryczne mieszkaniowe i przemysłowe Projektowanie Zatrudniamy pracowników z uprawnieniami i dużym stażem pracy, którzy swoją fachowością gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Dysponujemy własnymi środkami transportu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elstin s.j - elektroinstalacje »

  Firma „ELSTIN s.j.” powstała we wrześniu 2007 roku z połączenia dwóch firm: PUPH „LECH” Zbigniew Dyka i PHU Zenon Łukaszewski współpracujących ze sobą przy realizacji dużych inwestycji. Instalacje siły i oświetlenia w budownictwie przemysłowym i ogólnym. Instalacje sterowania i sygnalizacji. Napędy regulowane. Instalacje komputerowe. Rozdzielnice – prefabrykacja. Linie kablowe NN, SN, sterownicze. Stacje transformatorowe SN. Badania i pomiary w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych. Konserwacje instalacji i urządzeń elektrycznych w obiektach przemysłowych.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • KSW Nowoczesne instalacje »

  Firma KSW zajmuje się sprzedażą i montażem nowoczesnych systemów i instalacji dla domów jednorodzinnych. Możemy zaproponować państwu kompleksową realizację praktycznie wszystkich instalacji występujących w tego typu obiektach począwszy od standardowych instalacji elektrycznych, grzewczych poprzez systemy inteligentny dom, alarmowe, CCTV, solarne, pompy ciepła a skończywszy na nawadniających ogrody

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • VENTURI Home Solutions - Intel »

  Nasze systemy oferują użytkownikowi niezwykłą łatwość obsługi oraz najnowsze rozwiązania światowej klasy producentów, proponujemy naszym klientom rozwiązania z zakresu instalacji i integracji systemów Inteligentnego Domu jak również systemów multiroom audio i video oraz dedykowanych sal kina domowego. Naszą misją jest stworzenie klientowi wygody i luksusu w życiu codziennym, oszczedzania jego czasu i pieniędzy oraz dostarczanie wrażeń zapierających dech w piersiach. podejmujemy sie projektów niezaleznie od skali - od kaewalerki po korporacyjny biurowiec.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektro-Spark »

  Ogólnopolska sieć hurtowni ELEKTRO SPARK oferuje sprzedaż artykułów elektrycznych oraz usługi elektryczne w wielu miastach. W szerokiej ofercie dostępne są kable, przewody elektryczne, transformatory, rozdzielnice, stacje transformatorowe oraz słupy oświetleniowe. Oferujemy korzystne warunki rozliczenia i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • TRE-Elekktryk Instalacje »

  Na rynku istniejemy od 1996 roku. Przez cały ten okres wykonaliśmy bardzo wiele instalacji elektrycznych, teleinformatycznych oraz instalacji odgromowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobywaliśmy przez lata, możemy sprostać wszystkim stawianym wymaganiom. Jesteśmy cenieni za profesjonalizm, oraz jakość świadczonych usług, które nie odbiegają od standardów przyjętych na zachodzie Europy. Wykonujemy duże instalacje elektryczne, odgromowe, teleinformatyczne dla firm i instytucji, jak i też małe instalacje na potrzeby klientów indywidualnych.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »