Strony związane z hasłem 'instalacje elektryczne':

1 · 2 · następna strona »
 • ControlHome - Autoamtyka Domow »

  Projektowanie i wykonywanie inteligentnych domów w systemie EIB, LCN i Xcomfort. Zakres działalności firmy to automatyka domowa oraz systemy alarmowe. System inteligentnego domu oferuje sterowanie oświetleniem, sterowanie ogrzewaniem, sterowanie roletami, sterowanie ogrodem oraz sterowanie sprzętem audio i AGD.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spinpol. Instalacje odgromowe. »

  Nowoczesne instalacje odgromowe na wszelkiego rodzaju dachach. Projektowanie instalacji odgromowych. Fachowa ekipa montażowa.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Awanss »

  Awanss to wysokiej jakości pomiary natężenia oświetlenia i pomiary elektryczne. Korzystając z naszych usług uzyskają Państwo również świadectwo charakterystyki energetycznej dla domu lub lokalu.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ryczkowski Elektryk W-awa »

  Moją specjalizacją są nowoczesne instalacje elektryczne nowo wybudowanych domach, biurach, obiektach przemysłowych jak i również wymiany starych instalacji elektrycznych w remontowanych budynkach.Wycena poszczególnych usług odbywa się po wstępnej rozmowie z klientem oraz wizycie w miejscu, w którym mają być prowadzone prace Dojazd do klienta, doradztwo, wyceny - Gratis!

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • IKWE Sławomir Zboralski »

  Firma IKWE powstała w 2006 roku. Od początku prowadzimy działalność w sektorze systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Zajmujemy się doborem klimatyzatorów, ich dostawą do klienta, zaprojektowaniem systemu i montażem urządzeń. Dobieramy i montujemy również wentylacje nawiewne, wywiewne oraz nawiewno-wywiewne. W ofercie posiadamy duży wybór central do wentylacji mechanicznej oraz wentylacji z odzyskiem ciepła. Kolejną specjalnością firmy jest montowanie, konserwacja i naprawa instalacji oraz urządzeń elektroenergetycznych.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elcomne Instalacje elektryczne »

  Firma Elcomnet wykonuje instalacje elektryczne, teletechniczne, pomiary elektryczne, kosztorysy instalacji elektrycznych. Nasze usługi świadczymy w Warszawie i Łodzi

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Unikan-nowoczesna elektryka »

  Kompleksowe usługi elektryczne w zakresie realizacji, modernizacji, konserwacji, pomiarów. Outsourcing elektroenergetyczny. Systemy awaryjnego zasilania. Automatyka. Obsługa obiektów technicznych, biurowych, mieszkalnych. Wynajem i sprzedaż agregatów prądotwórczych i podnośników koszowych na terenie kraju.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • INSTALACJE ELEKTRYCZNE-POZNAŃ »

  OFERUJEMY PAŃSTWU MONTAŻ INSTALACJI: - ELEKTRYCZNYCH- ANTENOWYCH- DOMOFONOWYCH- TELEFONICZNYCH- ODGROMOWYCH-ALARMOWYCHUWAGA PROMOCJA!!!ŚREDNI KOSZT WYKONANIA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W DOMU JEDNORODZINNYM PRZY 100 PUNKTACH TO 3400zł Z NASZYM MATERIAŁEM!WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ ZDJĘCIA Z WYKONYWANYCH PRZEZ NAS PRAC ZNAJDĄ PAŃSTWO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: WWW.ELEKTROTEAM.DZS.PL

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Poznań »

  Instalacje i pomiary elektryczne, drobne naprawy - solidnie, bezpiecznie i niedrogo!

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ELMAX ogrzewanie elektryczne »

  Sklep internetowy firmy ELMAX. Szeroki wybór urządzeń grzewczych, atrakcyjne ceny. Zapraszamy

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PHU ELEKTROSERWIS »

  Firma PHU ELEKTROSERWIS oferuje usługi w zakresie:- instalacje elektryczne (montaż, konserwacja i usuwanie awarii)- rozdzielnice elektryczne (mieszkaniowe i budowlane)- pomiary (odbiorcze oraz okresowe)Usługi wykonywane na terenie miast Ozorków, Zgierz, Łęczyca i w okolicach.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • KSW Nowoczesne instalacje »

  Firma KSW zajmuje się sprzedażą i montażem nowoczesnych systemów i instalacji dla domów jednorodzinnych. Możemy zaproponować państwu kompleksową realizację praktycznie wszystkich instalacji występujących w tego typu obiektach począwszy od standardowych instalacji elektrycznych, grzewczych poprzez systemy inteligentny dom, alarmowe, CCTV, solarne, pompy ciepła a skończywszy na nawadniających ogrody

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elstin s.j - elektroinstalacje »

  Firma „ELSTIN s.j.” powstała we wrześniu 2007 roku z połączenia dwóch firm: PUPH „LECH” Zbigniew Dyka i PHU Zenon Łukaszewski współpracujących ze sobą przy realizacji dużych inwestycji. Instalacje siły i oświetlenia w budownictwie przemysłowym i ogólnym. Instalacje sterowania i sygnalizacji. Napędy regulowane. Instalacje komputerowe. Rozdzielnice – prefabrykacja. Linie kablowe NN, SN, sterownicze. Stacje transformatorowe SN. Badania i pomiary w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych. Konserwacje instalacji i urządzeń elektrycznych w obiektach przemysłowych.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jb-instel Lublin »

  Nasza firma zajmuje się usługami w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych, alarmowych, teleinformatycznych i domofonowych.Oferujemy pełny zakres usług wykonastwa :1. instalacji elektrycznych w :- budownictwie mieszkaniowym, budynkach gospodarczych, garażach, altankach i wiatach - obiektach biurowych- punktach usługowych- placówkach handlowych2. montażu systemów automatyki i sterowania bram3. montażu systemów alarmowych4. nowoczesnych instalacji domofonowych i videodomofonowych5. instalacji telewizyjnych6. montażu central telefonicznych i sieci komputerow

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroinstalacje HERTOM »

  Firma HERTOM działa na rynku od 2007 roku. Właścicielem firmy jest Tomasz Herman. HERTOM to młode i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo w branży usług elektroinstalacyjnych. Przedmiotem działalności firmy HETROM jest: * projektowanie i wykonawstwo w zakresie telekomunikacji, informatyki i energetyki, * usługi pomiarowe w dziedzinie telekomunikacji, informatyki i energetyki, * usługi w dziedzinie montażu elektroniki.Usługi projektowe świadczone przez HERTOM dotyczą: * projektów koncepcyjnych, * założeń techniczno – ekonomicznych, * projektów budowlano – wykonawczych w zakresie przyłączy i instalacji elektroenergetycznych.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Turbiny wiatrowe OZE SYSTEMS »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej.Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW.Zakres naszych usług obejmuje:* pomoc w wyborze lokalizacji;* uzyskanie niezbędnych pozwoleń;* wykonanie analiz, pomiarów;* pomoc w pozyskaniu finansowania;* dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych;* serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • VENTURI Home Solutions - Intel »

  Nasze systemy oferują użytkownikowi niezwykłą łatwość obsługi oraz najnowsze rozwiązania światowej klasy producentów, proponujemy naszym klientom rozwiązania z zakresu instalacji i integracji systemów Inteligentnego Domu jak również systemów multiroom audio i video oraz dedykowanych sal kina domowego. Naszą misją jest stworzenie klientowi wygody i luksusu w życiu codziennym, oszczedzania jego czasu i pieniędzy oraz dostarczanie wrażeń zapierających dech w piersiach. podejmujemy sie projektów niezaleznie od skali - od kaewalerki po korporacyjny biurowiec.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • FHU ELMAX »

  Firma ELMAX działa od 1984 roku, a od 1990 specjalizuje się w elektrycznym ogrzewaniu wody i powietrza. Oferujemy nowoczesny sprzęt grzewczy, zużywający tylko tyle energii ile jest niezbędne, dla zapewnienia pełnego komfortu ogrzewania. Reprezentujemy bardzo dobre i sprawdzone długoletnim doświadczeniem firmy jak:niemieckie AEG, DIMPLEX, OLSBERG, francuski ATLANTIC, włoski ARISTON i polskie ELEKTROTERMIA, KOSPEL.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • INSTALACJE ELEKTRYCZNE KRYSTIA »

  Jako firma z 20 letnim doświadczeniem wykonujemy usługi w zakresie: Remonty instalacji Pomiary ochronne Ogrzewanie elektryczne Instalacje elektryczne mieszkaniowe i przemysłowe Projektowanie Zatrudniamy pracowników z uprawnieniami i dużym stażem pracy, którzy swoją fachowością gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług. Dysponujemy własnymi środkami transportu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Miwex Odkurzacze Centralne »

  Firma MIWEX instaluje odkurzacze centralne i systemy centralnego odkurzania oraz oferuje działania z zakresu wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji. Wspomaga zakup jednostki centalnej wraz z montażem instalacji centralnego odkurzania.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »