Strony związane z hasłem 'inne':

1 · 2 · następna strona »
 • Unikat »

  Od 1994 roku nasza firma profesjonalnie i skutecznie pośredniczy w sprzedaży i wynajmie domów, mieszkań, działek oraz obiektów przemysłowych. Współpracujemy z wieloma biurami w Trójmieście, kraju i zagranicą, co znakomicie zwiększa ilość posiadanych przez nas ofert.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PEKABEX »

  Wykonawstwo konstrukcji stalowych, żelbetowych, strunobetonowych i zespolonych.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • DJJ Luksusowe domki »

  Pomysł na domek holenderski jest bardzo prosty: jest to kompletne, mobilne, samodzielne lokum z wieloma możliwościami dostosowania do indywidualnych potrzeb. Może służyć zarówno jako domek ogrodowy czy letni, jak i siedziba dla pracowników.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ibermaxx nieruchomości »

  Szukasz inwestycji lub wymarzonego mieszkania w słońcu Hiszpanii. Odwiedź nasze biuro na Costa Blanca w Torrevieja, Alicante. Ibermaxx Centrum Nieruchomości w Hiszpanii. W ofercie firmy dziesiątki tanich i bardzo ekskluzywnych obiektów mieszkalnych w całej południowej Hiszpanii. Specjalizujemy się w zdobywaniu kredytów hipotecznych w bankach hiszpańskich dla polskiego klienta. Organizujemy wyjazdy pokazowe na Costa Blanca. Pokazujemy do pięciu nieruchomości dziennie. Ibermaxx zaprasza do Hiszpanii.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • TRAIDENIS-POL »

  TRAIDENIS-POL przydomowe oczyszczalnie scieków. Projektujemy i montujemy pelnobiologiczne oczyszczalnie scieków zarówno dla malych pojedynczych gospodarstw jak i duzych osiedli, zakladów oraz gmin.Oferujemy Panstwu: wykonanie projektów oczyszczalni scieków wraz z infrastruktura, kompleksowa instalacje oraz uruchomienie oczyszczalni, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • jaktozbudowac »

  Portal jaktozbudowac - to serwis skierowany do firm i osób fizycznych z branży budowlanej. Darmowy dostęp do szerokiej bazy pozwala znaleźć materiały, sprzęt oraz wykonawców do każdego zlecenia. Jaktozbudować to łatwa możliwość zaoferowania swoich usług a także wyrazić swoje zapotrzebowanie na giełdzie zamówień. Poprzez rozbudowane funkcjonalności portalu ma on ułatwić dostęp do wszelkich dokumentów, przetargów, kontaktów między fachowcami. Ma służyć wymianie wiedzy fachowej na poziomie od amatorskiego do naukowego. Zapraszamy na www.jaktozbudowac.pl

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • AS-BAU S.A. »

  Oferta firmy AS-BAU obejmuje działki i domy wolnostojące w Krzeptowej Dolinie, mieszkania i apartamenty na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Precision »

  Nasza firma od lat zajmuje się, usuwaniem niechcianych gości z pomieszczeń użytkowych. Głównymi usługami Precision są deratyzacja, dezynfekcja oraz dezynsekcja. Firma działa na terenie całego woj. śląskiego.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • AluPro -konstrukcje aluminiowe »

  AluPro oferuje Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji, dostawy i montażu konstrukcji aluminiowych oraz stalowych. Oferujemy kompleksową obsługę opierającą się o zasadę "od pomysłu do przemysłu"....czyli od potrzeb klienta, poprzez projekt i wizualizację trójwymiarową do gotowego produktu.Projektujemy i produkujemy: aluminiowe maszty kratownicowe oraz rurowe, aluminiowe wieże kratownicowe, konstrukcje kratownicowe wsporcze do oświetleń oraz nagłośnień scenicznych, billboardy reklamowe, wyposażenie wnętrz barów, klubów i dyskotek takie jak podesty czy poręcze. Zapewniamy transport, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kratki wentylacyjne »

  Nasza firma działa na rynku już 15 lat, od 1993 roku. Od samego początku zajmujemy się produkcją oraz handlem artykułami z branży metalowo-instalacyjnej i budowlanej. Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży naszych produktów.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Setter - hale magazynowe »

  Hale namiotowe są idealnym sposobem na dostarczenie stałego lub tymczasowego systemu zadaszeń. Lekka konstrukcja naszych hali namiotowych pozwala na ich montaż i demontaż w dowolnym miejscu i na każdym terenie.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • RAFNET »

  Katalog roślin ogrodowych. Stronę tworzy zespół miłośników uprawy roślin i projektowania ogrodów. Opisaliśmy kilkaset bylin, kilkaset drzew i krzewów, kwiatów cebulowych, a warzyw i drzew owocowych. W sumie ponad 1000 roślin do uprawy w ogrodzie lub w mieszkaniu. Szczególnie polecamy wyszukiwarkę roślin wg pory kwitnienia, cech wyglądu, wymagań uprawowych i zastosowania. Dzięki temu w ciągu niecałej minuty można wyszukać wszystkie rośliny spełniające nasze oczekiwania. Piękne rośliny kwitnące, sadownicze, ozdobne trawy czy iglaki. Zobacz jak łatwo możesz skomponować ogród swoich marzeń.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro kosztorysowe pkuwim »

  Biuro Kosztorysowe pkuwim wykonuje dokumentacje kosztorysowe we wszystkich branżach budowlanych i instalacyjnych. Sporządzamy kosztorysy z wykorzystaniem komputerowego wspomagania kosztorysowania w Normie Pro wg aktualnych cen SEKOCENBUDU lub indywidualnie uzgodnionych. Kosztorysy opracowujemy na podstawie dokumentacji projektowej lub przedmiarów robót, a przy braku dokumentacji (np. przy robotach remontowo-modernizacyjnych) - dokonujemy przedmiaru na podstawie protokołów typowania robót lub wytycznych inwestora.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PROFCAD - Biuro kosztorysowe »

  Biuro kosztorysowe wykonuje wszelkiego rodzaju kosztorysy budowlane, ofertowe, pomiary i inwentaryzacje budowlane.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Małe Formy Budowalne- Wiaty »

  Małe Formy Budowlane to zakład który zajmuje się produkcją wiat przystankowych oraz płotków przeciwbryzgowych. Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna liczba wykonanych zleceń gwarantują estetyczne i profesjonalne wykonanie wiat. Oprócz zwyczajnych wiat firma produkuje wiaty przewężone czy wiaty wspornikowe. Do produkcji wiat używamy tylko najlepszych stopów żelaza i aluminium. Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Smol-bud Nieruchomości »

  Prowadzimy pośrednictwo nieruchomościami z rynku Krakowa i okolic. Dajemy Państwu pewność, że transakcje z udziałem naszego biura będą przeprowadzone w sposób profesjonalny, rzetelny i przyniosą Państwu satysfakcję. Prowadzimy również zarządzanie nieruchomościami, w tym sprzątanie, tereny zielone.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katex »

  Nasze Biuro Nieruchomości KATEX powstało w 2003 roku. Naszym klientom pomagamy przy kupnie, sprzedaży oraz wynajmie mieszkań. W związku z tym iż jesteśmy na rynku od wielu lat, nasze usługi wykonujemy skutecznie i rzetelnie. Nasi klienci otrzymują od nas wsparcie w całym procesie transakcji, począwszy od wyszukiwania nieruchomości, poprzez negocjowanie warunków, aż do momentu podpisania aktu notarialnego. Na naszej stronie internetowej, mogą Państwo zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Iraccess prace alpinistyczne. »

  Iraccess jest to firma wysokościowa, w zakres wykonywanych usług wchodzą prace wysokościowe w trudno dostępnych miejscach, takie jak mycie okien na wysokości, montaż reklam, czyszczenie konstrukcji, odśnieżanie dachów. Naszą domeną jest jakość i bezpieczeństwo oferowanych usług. Prace obejmujące odśnieżanie powierzchni dachowych, mycie okien na linach, malowanie konstrukcji, montaż siatek i kolców przeciw ptakom są naszą specjalnością.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odlewnia Jan Felczyński »

  Pracownia ludwisarska Jana Felczyńskiego to odlewnia dzwonów istniejąca od 1808 roku. Specjalizujemy się w manufakturze najwyższej jakości dzwonów kościelnych oraz dzwonów okrętowych i okazjonalnych. Oferowane przez nas dzwony kościelne są odlewane z najlepszych materiałów według starej ludwisarskiej tradycji. Podstawowymi materiałami do wyrobu dzwonów są miedź i cyna. Właściwe proporcje, dobre wymieszanie topionych materiałów, temperatura masy w chwili odlewu wpływają nie tylko na dźwięk i ton dzwonu, ale i na jego wygląd, kolor i połysk.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PartnerSoft »

  Strona największego dystrybutora oprogramowania dla budownictwa w woj. Łódzkim. W jego ofercie są między innymi : norma, Norma pro, Norma standard, Norma ExpertPartnerSoft prowadzi również szkolenia z kosztorysowania, norma, norma pro, norma standard, norma expert. Na stronie można znaleźć wersje demo programów.Znaleść ciekawe informacje dotyczące programów oraz zapoznać się z ofertą cenową.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »