Strony związane z hasłem 'brukarstwo':

1 · 2 · następna strona »
 • Zaklad Slusarski i Obrobki Blacharskiej Pawel Niepsuj »

  Wykonujemy konstrukcje stalowe, usługi ślusarskie, usługi dekarskie, usługi tokarskie, usługi CNC, prace remontowo - budowlane. Montujemy automatykę bramową, ogrodzenia naszej produkcji oraz panelowe i systemowe. Zakład ślusarski obróbki blacharskiej Paweł Niepsuj Łódź ul. Torfowa 22a, wieloletnie doświadczenie, gwarancja wysokiej jakości.

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • tomawer »

  OFERTA :Nasza firma oferuje kompleksowe układanie kostki według naszych aranżacji, lub Państwa wizji .Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze kostki brukowej, biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość obciążeń oraz przenaczenie dane nawierzchni.Zapewniając wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny, zapraszamy do skorzystnia z naszych usług!

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • AMB Sp.z o.o. »

  Firma "AMB Sp. z o.o.” powstała w 1999 roku i specjalizuje się w układaniu betonowej kostki brukowej. Wykonujemy od podstaw drogi, parkingi i place manewrowe. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt i wyszkolona załoga pozwala na osiągnięcie wymarzonych efektów. Roboty brukarskie wykonujemy kompleksowo z najlepszych materiałów w cenach niedostępnych dla indywidualnych klientów.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Debruk »

  Zajmujemy się układaniem kostki brukowej od A do Z oraz pracami hydraulicznymi w zakresie odwodnienia terenu. Posiadamy bogate doświadczenie i zespół niezawodnych fachowców, dla których największe znaczenie ma bezbłędnie wykonana praca i terminowość.Stała i wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami materiałów budowlanych owocuje konkurencyjnymi cenami.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Brukoland - brukarstwo »

  W ramach świadczonych przez naszą firmę usług oferujemy: budowę dróg i parkingów, placów manewrowych oraz projektowanie placów i posesji prywatnych.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykabruk »

  Usługi brukarskie, brukarstwo, profesjonalne układanie kostki brukowej, na terenie wielkopolski - Poznań, Piła, konkurencyjne ceny, duzy wybór kostki brukowej, projekty, brukarstwo tradycyjne i artystyczne.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej Tarnów i Dębica »

  Firma usługowo-budowlana "Tomaszek" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym układaniem kostki brukowej. Swoje prace wykonujemy za pomocą lekkiego sprzętu budowlanego (minikoparki, miniładowarki). Brukarstwo jest naszą pasją, dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli zadowoleni. Działamy na terenie miasta Tarnowa, Dębicy i okolic. Część naszych prac można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budmatex »

  Realizujemy projekty budowlane związane kompleksowymi pracami wykończeniowymi. Przygotowujemy projekty ogrodów według sugestii naszych klientów, jak również wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Budmatex to również firma zajmująca się inwestycjami brukarskimi. Będąc dystrybutorem największego polskiego producenta kostki brukowej firmy Libet- korzystamy z najnowocześniejszej technologii produkcji tego surowca oraz realizacji inwestycji według szerokiego wachlarza projektów naszego partnera.Budmatex to firma która przygotuje Twój dom i ogród tak, aby czas w nich spędzany za każdym razem przynosił Ci radość i odprężenie.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • MAR-BRUK »

  Firma MAR-BRUK zajmuje się układaniem kostki brukowej oraz sprzedażą kostki. Działamy na terenie woj. łódzkiego i nie tylko. Świadczymy kompleksowe usługi z dziedziny układania kostki.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polcomtex - Usługi brukarskie »

  Polcomtex - kompleksowe usługi w zakresie układania kostki brukowej, granitowej, klinkierowej i innych. Niwelacja, wyrównanie i drenowanie terenu pod układaną nawierzchnię. Naszą firmę cechuje terminowość, profesjonalne wykonawstwo i rewelacyjnie atrakcyjne ceny usług. Działamy na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Nasze usługi objęte są 10-letnią gwarancją. Solidne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Budowlana VIP-BRUK »

  VIP-BRUK - Firma Budowlana specjalizująca się w brukarstwie. Działamy na terenie województwa małopolskiego.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • PTHU PACHOLCZYK »

  - układanie kostki brukowej i granitowej- sprzedaż kostki brukowej i granitowej- usługi rozbiórkowe i wyburzeniowe- roboty ziemne - wykopy- wynajem sprzętu- myjnia samochodowa samoobsługowa

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • BuDeko J.Graczyk »

  Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej oraz skarp. W ramach układania kostki wykonujemy wszelkie roboty poprzedzające ten proces. Posiadamy własny park maszynynowy niezbędny do wykonywania wyżej wymienionych robót: koparkę, ładowarkę oraz minikoparkę. Głównym celem wykonywanych przez nas prac jest zadowolenie klienta, zarówno tego indywidualnego jak i dużych przedsiębiorstw. Profesjonalnie podchodzimy do naszych inwestycji i dbamy o jakość naszych usług, czystość oraz ład na placu budowy. Nie stanowi dla nas problemu wynegocjowanie dla Państwa dobrych cen za wykonaną usługę.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • OPRI OLECKO »

  Olecko, Roboty drogowe, osuszanie terenów, budowa chodnikow, ulic, placow, drog oraz innych traktow komunikacyjnych, Inzynieria ladowa i wodna, roboty ziemne,

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stuk-Bruk brukarstwo »

  Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku oferuje swoje kompleksowe usługi brukarskie. W ofercie jest układanie z kostki betonowej i granitu, montaż instalacji odwadniających i drenażu, zagęszczanie terenu, konserwacja kostki. Zaprojektujemy i zrealizujemyTwój "plac marzeń. Firma zajmuje się również sprzedażą wraz z dowozem materiałów budowlanych tj. wszelkiego rodzaju kruszywa oraz produkty wielu producentów zwłaszcza wyrobów brukarskich (Libet, Bruk-bet i inne). Zobacz naszą ofertę na stronie WWW.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie Mich-Bud »

  Głównym profilem naszej firmy są kompleksowe usługi brukarskie. Wykonujemy adaptacje otoczenia wokół domów, garaży, budynków gospodarczych, altanek oraz obiektów przemysłowych. Prace nasze wykonywane są indywidualnie do konkretnej zabudowy do której dobierane jest właściwe wzornictwo oraz kolorystyka barw kostki brukowej.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • GEOBUD Artur Mróz »

  Budownictwo drogowe, ogólnobudowlane, stabilizacja gruntu, recykling gruzu, sprzedaż kruszywa betonowego

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Michalec kostka brukowa »

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przygotowywania projektów oraz ich realizowania, które dotyczą aranżacji ogrodu oraz posesji. Zapewniamy również wszystkie niezbędne materiały budowlane do zrealizowania projektu. Na rzecz naszych klientów realizujemy indywidualnie dopasowane do ich oczekiwań koncepcje zagospodarowania ogrodu oraz wizualizacje projektu, wzory ułożenia nawierzchni, przekroje konstrukcyjne nawierzchni.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma M1 Wrocław - brukarstwo »

  Firma budowlana M1 Wrocław poleca usługi brukarskie: układanie kostki brukowej (kostka brukowa betonowa i kostka granitowa). Brukarstwo niedrogo i solidnie. Sprawdź sam nasze ceny!

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZRB Radzymin | Kostka brukowa renomowanych producentów »

  Firma ZRB - Zakład Robót Brukarskich Leszek Krasnodębski to już ponad 25 lat doświadczenia w brukarstwie. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu układania kostki brukowej z możliwością wykonania kreatywnego projektu nawierzchni brukarskiej. Posiadamy dwa punkty firmy ZRB (w Radzyminie oraz Zielonce), gdzie sprzedajemy kostkę brukową, granitową, płyty tarasowe oraz elementy niezbędne w małej architekturze do tworzenia skarp, kwietników oraz murków, tylko renomowanych producentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szczegółami naszej propozycji na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »