Strony o Budownictwie Podkategoria: Strony o Budownictwie

 • UprawnieniaBudowlane.pl »

  Jak zdobyć uprawnienia budowlane. Pytania na egzamin na uprawnienia budowlane, architektoniczne elektryczne i sanitarne, program do nauki na egzamin książka praktyki zawodowej, prawo budowlane oraz biblioteka aktów prawnych. Kompendium wiedzy niezbędnej dla kandydatów ubiegających się o uprawnienia w każdej specjalności. uprawnienia budowlane

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Solmetal - Ogrodzenia, sztachety metalowe »

  Ogrodzenie jest wizytówką domu dlatego należy zadbać o jego estetykę i nawiązać do stylu zabudowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ogrodzenia, Bramy, Barierki, Sztachety metalowe, Słupki, Automatyka... Naszym atutem doświadczenie, profesjonalizm, konkurencyjne ceny -firma SOLMET. Sprawdź nas!!!

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja Vcanal.tv »

  SZYBKA MULTIMEDIALNA INFORMACJA DLA PROFESJONALISTÓW Z BRANŻY BUDOWLANEJ - Vcanal.tv to telewizja internetowa o profilu budowlanym. Vcanal.tv prezentuje bieżące informacje z rynku budowlanego, wywiady, komentarze oraz autorskie filmy zrealizowane przez nasz zespół. Daje również mozliwość współuczestniczenia w tworzeniu programu telewizyjnego przez osoby zarejestrowane w systemie. W ramach działalności Vcanal.tv realizujemy filmy reklamowe na indywidualne zlecenie firm.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog budowlany DOM-BUD »

  Blog dom-bud. com. pl został stworzony specjalnie dla fachowców i domowych majsterkowiczów, którzy poszukują w sieci wysokiej jakości treści na temat budownictwa i prac remontowych. Portal podejmuje temat nowoczesnych technologii i rozwiązań, a także usług i sprzętu budowlanego. Publikacje zawierają także cenne wskazówki i pomagają w doborze najlepszych rozwiązań do domu. Dom-bud. com. pl oferuje wyłącznie wartościowe treści oraz rzetelne informacje.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wielkiebudowanie-Zlecenia »

  Na portalu Wielkiebudowanie.pl znajdziesz zlecenia budowlane dla małych i średnich firm na remonty, usługi budowlane, budowę domów, tynki i elewacje, prace brukarskie, murarskie z Warszawy, Poznania, Gdańska, Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Łodzi

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe budowle w Polsce »

  OjaCie.com -Ciekawe Budowle!! Serwis w którym znajdziesz interesujące i słynne budowle. Ambitne rozwiązania inżynierskie z dawnych lat, jak i nowoczesne architektoniczne perełki biurowce, wieżowce, zwykłe bloki i domy. Najciekawsze mosty, stadiony, potężne centra handlowe czy olbrzymie platformy wiertnicze. To wszystko dokładnie opisane posegregowane i udokumentowane . Obszerne galerie, dział z nowościami.Możliwość rejestracji i samodzielnego redagowania. Zapraszamy zespół Ojacie.com -Ciekawe budowle w Polsce

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • RemontyToruń.com.pl »

  Krok po kroku budownictwo w praktyce jeśli chciałbyś nabrać trochę doświadczenia w branży budowlanej zapraszamy na nasz blog budowlany znajdziecie państwo informacje na temat ciekawostek ze świata budownictwa a także praktyczne porady z zakresu budownictwa.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa Domów T. Machoł »

  Firma budowlana Tadeusza Machoła została zarejestrowana w 1991 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie. Budujemy domy na terenie województwa dolnośląskiego, dokładamy wszelkich starań, aby proces budowlany przebiegł szybko i sprawnie. Powierzając w nasze ręce budowę swojego domu, mogą Państwo cieszyć się szybko spełniającym się marzeniem. Przeprowadzamy również prace remontowe i wykończeniowe. Do Państwa dyspozycji oprócz wykwalifikowanej kadry, geodeci, kierownicy budowy oraz dekorator wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekogalicja »

  Ekologiczne rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych. Rozpowszechnianie systemów ekologicznych mających wpływ na środowisko naturalne dających duże oszczędności w kosztach eksploatacji. EKO Galicja w swojej ofercie posiada takie usługi jak: instalacje sanitarne, instalacje pomp ciepła, instalacje wentylacji i klimatyzacji, instalacje fotowoltaiczne, w tym panele fotowoltaiczne Kraków jest siedziba firmy więc zapraszamy do naszego biura i zaznajomienie się z naszą szczegółową ofertą.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie.lowicz.pl »

  Proces tworzenia danego budynku przebiega dość skomplikowanie. Głównie powinno się posiadać opracowane mapy geodezyjne do celów projektowych Łowicz. Dzięki nim można wytyczyć konkretną działkę pod budowę lokalu mieszkalnego, budynku magazynowego, czy lokalu gastronomicznego. Skuteczna geodezja Łowicz pozwoli z dokładnością wymierzyć, nierzadko też skalkulować działkę pod zabudowę, co kategorycznie ułatwia cały proces budowy. Głównie jednakże trzeba mieć dostęp do fachowców, do ludzi z doświadczeniem i mającym praktykę.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotoogniwa »

  Polska firma MyEnergy od początku istnienia na rynku zajmuje się proponowaniem doskonałych rozwiązań technologicznych pod postacią elektrowni wiatrowych, specjalnie przygotowanych fotoogniw oraz pomp ciepła. Fotoogniwa zyskują energię elektryczną i cieplną, zapewniają ogrzewanie budynku mieszkalnego, wody, a dodatkowo pozwalają na pozyskiwanie energii elektrycznej na potrzeby domów, magazynów i budynków biznesowych. Profesjonalne elektrownie wiatrowe to wysokiej jakości elektrownie pracujące w sposób wprawny i bardzo wydajny, umożliwiający uzyskanie niedrogiej energii elektrycznej.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • SufityLED | Sufity marzeń - nr 1 w Polsce »

  Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polsce produkującą ozdobne podwieszane sufity LED, konstruowane z gotowych modułów na określony wymiar. Szybki i łatwy montaż, bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu. W kilka godzi zmienisz Design Swojego pomieszczenia, lokalu lub mieszkania. Naszą ofertę kierujemy do różnego rodzaju lokali użyteczności publicznej takich jak : zakład fryzjerski, gabinety SPA, hotele, restauracje.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Muratorplus.pl »

  Kwestie dotyczące remontu czy też związane z budownictwem domu nie zawsze są proste jak również zawsze wymagają profesjonalnej wiedzy oraz bogatego doświadczenia. Zazwyczaj w tym celu wykorzystujemy usługi profesjonalnej firmy lub też osób obeznanych z budownictwa. Strona muratorplus. pl to miejsce właśnie dla tych wszystkich osób, które szukają profesjonalnej wiedzy oraz porad dotyczących budowy i tematu którym są materiały budowlane. Rzetelne artykuły branżowe z najróżniejszych tematów w których opisujemy najciekawsze newsy z całej branży oraz omawiamy wiele kwestii. Przekonasz się, która płyta gipsowa jest w niektórych zastosowaniach najbardziej odpowiednia albo jak hydroizolacja musi zamontowana.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje co, sanitarne, wodne i inne. »

  Serwis prezentuje atrakcyjne wiadomości z zakresu bezpiecznych instalacji wodno kanalizacyjnych, kanalizacyjnych, montażu pieców i instalacji co, elektrycznych także dużo innych usług. Przedstawiona tu firma najlepiej wykona dla ciebie każdą wymarzoną usługę. Świadczymy swe usługi na bezkonkurencyjnym poziomie dbając o jak największy poziom zadowolenia każdego klienta. Nasza firma daje gwarancje zgodnego z ustaleniami zrobienia każdego zlecenia. Każde zadanie jak i każdy klient traktowany jest indywidualnie aby wydajność świadczonych świadczeń stała na jak najlepszym poziomie. Posiadamy też dostęp do towarów stosowanych w montażu instalacji.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.lanecki.pl - wylewki betonowe »

  Firma Handlowo-Usługowa „ŁAN” Stanisław Łanecki z okolic Krakowa proponuje do zrealizowania swym klientom od kilkunastu lat wysokiej jakości usługi budowlane. Oferuje ona między innymi różnego typu tynki, wylewki betonowe, posadzki przemysłowe, żywiczne, elewacje, usługi murarskie, czy też transport piasku i kruszyw. Dysponuje ona fachową ekipą pracowników oraz profesjonalnym sprzętem. Więcej na stronie www.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Testy (egzamin) na uprawnienia budowlane - program 2017 »

  Jeśli chcesz podejść do egzaminu na uprawnienia budowlane warto odwiedzić tę stronę. Znajdziesz tu programy przygotowujące do egzaminu zarówno w części pisemnej jak i ustnej. Programy są aktualizowane wraz ze zmieniającymi się przepisami prawnymi dzięki czemu możesz mieć pewność, że przygotowujesz się z pewnego źródła. Co nas wyróżnia: największa baza pytań, największa powtarzalność na egzaminie, podpowiedzi w formie obrazkowej oraz w formie zacytowanych aktów prawnych. Posiadamy jako jedyni na rynku program JEDNOLITE AKTY PRAWNE, gdzie wszystkie zmiany do przepisów są naniesione na jeden dokument. Podział na specjalności (konstrukcyjno-budowlaną, architektoniczną, sanitarną, elektryczną itd. ) ułatwia pracę i oszczędza Twój czas. Odwiedź nas na naszej stronie www. uprawnienia-budowlane. com

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Strony o Budownictwie

(25)

Strony o Budownictwie - nowa strona:

Adres: