Portale Budowlane Podkategoria: Portale Budowlane

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Eurobudownictwo.pl »

  eurobudownictwo.pl - Innowacyjny Portal Branży Budowlanej - jako jedyny na rynku portal budowlany publikuje przetargi budowlane z dokumentacjami. Ponadto zawiera budowlaną giełdę ogłoszeń, umożliwiającą podanie i filtrację ogłoszeń według zaawansowanych parametrów technicznych, rozbudowaną wizytówkę firm, oferty pracy, szybką pocztę między firmami, wywiady, zdjęcia z targów, aktualności branżowe i dużo więcej.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynek budowlany PMR »

  Portal na temat polskiego rynku budowlanego zawierający aktualne wiadomości, artykuły i analizy. Profesjonalny serwis informacyjny dla przedsiębiorców budowlanych. Najnowsze dane statystyczne dotyczące branży budowlanej. Ogólne informacje o sektorze budowlanym w Polsce i zdarzeniach na niego wpływających. Analiza sytuacji w budownictwie mieszkaniowym i niemieszkaniowym. Analiza koniunktury. Informacje na temat materiałów budowlanych, wartości produkcji budowlano-montażowej, pozwoleń budowlanych i prawa budowlanego. Kontrakty, wykonawcy, inwestycje publiczne i planowane budowy. Baza danych statystycznych

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liderbudowlany.pl »

  Czym się zajmujemy? Fachowa prezentacja firm! Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, nie masz czasu na działania reklamowe - my jesteśmy od tego by doradzić. Jeździmy na targi branżowe, prezentując Twoją firmę potencjalnym kontrahentom. Docieramy różnymi drogami dystrybucji do klienta. Mailing, Youtube, Facebook, Skype. To tylko niektóre z propozycji upowszechniania informacji o firmie, nowym produkcie, promocjach. Naszym zadaniem jest zrobienie wszystkiego by prezentacja Waszej firmy wypadła jak najbardziej profesjonalnie, jeśli macie Państwo jakieś pomysły związane z kampanią reklamową na naszym portalu, prosimy o kontakt - na pewno dojdziemy do ugody. Profesjonalny Katalog przedsiębiorstw z dziedziny Budownictwa i przemysłu w Polsce. Na witrynie ukazują się aktualności oraz ciekawostki z danej specjalizacji, artykuły tematyczne, technologie. Jako firma tworzymy wideo prezentacje firm, bannery, wizytówki, artykuły i kreujemy oblicze w sieci przedsiębiorców w naszym kraju. Innowacyjne podejście do spraw marketingowych, promocji przedsiębiorstw, kreowania marki sprawia, że nasza oferta jest konkurencyjna nie tylko pod względem opłat ale też innowacyjnych rozwiązań. Zademonstruj Swoją firmę pośród fachowców - daj się wyszukać! W źródle informacyjnym jakim jest internet ciężko jest odnaleźć informację obiektywną. Portal Liderbudowlany jest podzielony intuicyjnie na grupy oraz dziedziny, dzięki czemu z łatwością oraz natychmiastowo odnajdziesz ważne dla Ciebie Produkty czy usługi. Lista przedsiębiorstw jest przejrzysta a proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na podniesienie odwiedzalności prezentacji twojej firmy z czym wiąże się zwiększenie obrotów.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem-Magazyn.pl - blog »

  Rozwój dróg i wstąpienie kraju do Unii Europejskiej otworzyło przed naszą gospodarką zupełnie nowatorskie perspektywy, również na polskim rynku logistycznym. Lepsze autostrady determinują tworzenie nowych propozycji magazynów, na polskim rynku działają specjalistyczne firmy deweloperskie, trudniące się tworzeniem innowacyjnych magazynów i hal magazynowych. Dużym wzięciem cieszą się wielkopowierzchniowe parki logistyczne, gwarantujące kompletną obsługę logistyczną. Magazyny na zamówienie i do wynajęcia rozmieszczone są bardzo często w okolicy najważniejszych szklaków komunikacyjnych, autostrad, do najważniejszych lokalizacji kwalifikują się skrzyżowania autostrad, umożliwia to korzystny dostęp do prawie wszystkich regionów w kraju. Przedsiębiorstwa najczęściej stawiają magazyny w gęsto zaludnionych terenach, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową, do tych części kraju bez wątpienia można zaliczyć Warszawę, Śląsk, Wrocław i okolice, czy wielkopolskie. Blog o magazynach http://www.Wynajem-Magazyn.pl ukazuje najistotniejsze doniesienia dotyczące obecnej sytuacji na polskim rynku magazynowym i nowe inwestycje, projekty i najlepsze magazyny do wynajęcia.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • EVART - Tynki Dekoracyjne »

  Studio Tynków i mas dekoracyjnych EVART.W naszej ofercie znajdą Państwo m.in:-wykonawstwo-sprzedaż-traweertyny-stiuki-masy dekoracyjne-lampy gipsowe-panele ścienne 3D-szablony dekoracyjneZlecenia realizujemy na terenie całego woj.łódzkiego.Zapraszamy na naszą stronę internetową:www.wnetrzabelchatow.pl

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • KonstrukcjeStalowe.info »

  Na naszej stronie znajdziesz informacje teoretyczne jak i praktyczne związane z konstrukcjami stalowymi. W artykułach poruszamy problemy interpretowania zjawisk mechanicznych, projektowych jak i merytorycznych związanych z konstrukcjami stalowymi. Lekkie konstrukcje stalowe, kształtowniki, recykling stali czy budowa obiektów ze stali, w tym domów jednorodzinnych i innych budowli które można wykonać ze stali. Dowiedz się na co zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji o budowie hali stalowej. Konstrukcjestalowe.info to centrum informacji stalowych.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • tbs24.pl »

  Wszystko o budownictwie TBS. Aktualności z rynku TBS, porady prawne, ważne tematy dotyczące najemców i partycypantów, ogólnopolska baza TBS, ogłoszenia kupna-sprzedaży-zamiany i wynajmu mieszkań.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bud-Net - Serwis budowlany »

  Jeśli poszukujesz firmy budowlanej albo surowców budowlanych to portal www BUD-NET - Dom Pod Klucz przeznaczony jest dla Ciebie. Wśród 2000 firm masz okazję odnaleźć taką, która spełni Twoje oczekiwania. Przedsiębiorstwo zajmuje się też dystrybucją surowców budowlanych, wśród nich znajdują się m.in: trwała kostka granitowa, betonowa kostka brukowa, kruszywa drogowe, parkiet jesionowy oraz cegła ceramiczna.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia budowlane - www.zlecenia-budownictwo.pl »

  Zlecenia budowlane i remontowe dla firm wykonujących wysokiej jakości usługi w wyznaczonym terminie z gwarancją. Interesuje nas współpraca na zasadzie zleceń budowlanych z firmami działającymi w budownictwie jednorodzinnym i przemysłowym. Szczególnie zależy nam na współpracy z wykonawcami tynków, wylewek, dociepleń, ogrodzeń, balustrad, schodów, altan, tarasów, rolet, alarmów, klimatyzacji, wentylacji, solarów, studni głębinowych, oczyszczalni, posadzek przemysłowych, hal stalowych. Jesteśmy otwarci na propozycje z całego zakresu budownictwa. Zlecenia budowlane to elastyczna i skuteczna forma współpracy.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pod Dachem »

  Na tej stronie znajdziesz wszytko co jest potrzebne do wybudowania i wykończenia domu lub mieszkania.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbuduj Dom - serwis budowlany »

  Serwis traktujący o budownictwie skierowany dla tych którzy nie mają o nim szerszego pojęcia. Nie wiesz jak wybrać działkę pod budowę czy załatwić formalności prawne? Zastanawiasz się, jak wybrać projekt domu odpowiedni do potrzeb? Nie wiesz jak znaleźć solidną firmę budowlaną, która zbuduje (albo wyremontuje) Twój dom?Zapraszamy do lektury! Z nami tematyka budownictwa stanie się odrobinę mniej zawiła i nie dasz się oszukać. Oszczędź czas, pieniądze... i pięknie mieszkaj! Zapraszamy!

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Glazurnicze usługi, MsArt »

  Oferujemy profesjonalne usługi glazurnicze. Kompleksowe realizacje projektów kuchni, łazienek. W sprzedaży armatura profesjonalna, kliniczna, specjalistyczna

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal budowlany »

  Największy portal budowlany w Polsce. Najstarsza polska internetowa giełda budowlana. U nas możesz założyć wizytówkę swojej firmy budowlanej

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Firm Budowla... »

  Stowarzyszenie Firm Budowlanych w skrócie SFB jest to zrzeszenie firm z branży budowlanej w formie zamkniętej, przez co dostęp do ważnych informacji zawartych na stronie SFB mają tylko i wyłącznie zarejestrowani Członkowie serwisu.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • ARNO energia »

  ARNO energia to projektowanie, sprzedaż i montaż:-kolektorów słonecznych (darmowe ogrzewanie wody)-pomp ciepła-paneli fotowoltanicznych (darmowa energia elektryczna)-elektrownie wiatrowe (darmowa energia elektryczna)-ekologiczne dachy pokryte trawą-energooszczędne oświetlenie LED w domu

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • 123budujemy blog budowlany »

  Informacje na temat remontów i budowania domów, przydatne wskazówki odnośnie projektowania ogródka, czy też wyposażania wnętrza mieszkania i jego poszczególnych pomieszczeń. Rozbudowane forum, na którym możesz uzyskać odpowiedź na wszystkie swoje pytania remontowo-budowlane oraz spotkać wiele osób, z którymi poprowadzisz merytoryczną dyskusję. Tyle i jeszcze więcej, jest w stanie zagwarantować Ci blog 123budujemy.pl, do którego odwiedzenia chcielibyśmy Cię serdecznie zaprosić. Co więcej, na jego kolejnych stronach możesz śledzić postępy z budowy naszego własnego domu, którymi chętnie dzielimy się z internautami.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoogniwa.com | Panele Słoneczne »

  Zielona i nowoczesna technologia pozyskiwania energii to start w lepsze jutro. Właśnie dlatego przygotowany został program prosument, pozwalający na pozyskiwanie dodatkowych środków na zakup technologicznych rozwiązań typu panele fotowoltaiczne. Aby otrzymać dofinansowanie, najlepiej jest zdecydować się na specjalistów takich jak nasza firma, którzy stworzą dokumenty i dodatkowo postarają się o specjalne dofinansowanie na montaż, który spłaci się w bardzo szybkim tempie. Środki pieniężne czerpane są zarazem na sprzęt, jak i jego instalację.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • DOMS.PL »

  Serwis internetowy Doms.pl udostępnia kompleksowe rozwiązanie wspierające proces budowy domu jednorodzinnego począwszy od wyszukania lokalizacji i doboru projektu budowlanego, informując o niezbędnych krokach i zabezpieczeniach prawnych, poprzez tworzenie harmonogramu i kosztorysu budowy, po wybór wykonawców i zakup materiałów budowlanych aż do uzyskania odbiorów i pozwoleń na użytkowanie. Doms.pl jako podstawowa usługa Hawira Sp. z o.o. to wsparcie dla inwestorów indywidualnych, którzy nie posiadają niezbędnej wiedzy na temat budowy domu. Serwis ten oferuje rzetelną wiedzę oraz ułatwia podjęcie trafnej decyzji dotyczącej sposobu finansowania inwestycji. Doms.pl to wirtualny kierownik budowy, który sprawia, że to co wydawało się do tej pory skomplikowane teraz wyjaśnione zostaje w przystępny sposób, a wszelkie obawy związane z niewiedzą, terminami, kosztorysem i wieloma innymi zagrożeniami odchodzą w zapomnienie.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • eFachowiec gazeta budowlana »

  eFACHOWIEC Interaktywna, elektroniczna gazeta branży budowlanej. W magazynie między innymi: nowości produktowe, porady, przeglądy, inspiracje, wywiady, analiza rynku. Artykuły podlinkowane do stron firmowych, tematów pokrewnych oraz galerii. Prosta nawigacja, nowoczesna formuła, szybka i rzetelna informacja. Bogato ilustrowane pismo nie tylko dla fachowców. Kwartalnik portalu www.chemiabudowlana.info

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Energooszczedne Perfekko! »

  Projektujemy i wykonujemy domy Perfekko oraz domy jednorodzinne w technologiach tradycyjnych na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy Inwestorów indywidualnych i deweloperów.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale Budowlane

(25)

Portale Budowlane - nowa strona:

Adres: