Rusztowania Podkategoria: Rusztowania

 • Rusztowania Ostap »

  Firma Ostap. pl zajmuje się sprzedażą i wynajmem rusztowań. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i okolic

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • DELTA Rusztowania »

  obszary działalności to: * Sprzedaż rusztowań (elewacyjnych, modułowych, aluminiowych jezdnych), * Sprzedaż szalunków: stropowych i ściennych, * Sprzedaż sklejki, * Sprzedaż osprzętu do rusztowań * Sprzedaż osprzętu do szalunków, * Dzierżawa rusztowań, * Dzierżawa szalunków, * Usługi montażu i demontażu sprzętu, * Usługi transportowe.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem rusztowań buditech.pl »

  Wynajem i sprzedaż rusztowań elewacyjnych Plettac. Rusztowania fasadowe, elewacyjne, stalowe, przyścienne, ramowe.Posiadamy własny transport oraz wykwalifikowaną ekipę montażystów co dodatkowo ułatwia realizację zleceń.    tel.696 779 175 www.buditech.pl

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Netpoint - maszty kratownicowe »

  Firma zajmuje się produkcją i montażem masztów kratownicowych. Maszty są wykonane z aluminium, dzięki czemu są lekkie i mogą osiągać wysokość do 30 m (na zamówienie wykonamy maszt nawet do 80m wysokości). Poza masztami oferta obejmuje też urządzenia telekomunikacyjne i radiowe montowane na tych konstrukcjach.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podesty Ruchome wynajem podnośników koszowych »

  Klienci zgłaszający się do nas po wynajem podnośników koszowych z pewnością mogą polecić nas każdemu z Państwa. Polityka naszej firmy głównie skupia się na najwyższych standardach oferowanych usług, a także rzetelności wobec klientów. Jeśli zależy Państwu na tym, aby oferta była atrakcyjna, a za razem odpowiadała Państwa wymaganiom zachęcamy do kontaktu. Dlaczego warto nas wybrać? Posiadamy doświadczony skład pracowników Nasze sprzęty posiadają wymagane certyfikaty Oferujemy pomoc w trakcie wyboru zwyżki Zapraszamy do kontaktu poprzez www. podestyruchome. pl

  Data dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Higher »

  Oferujemy: drabiny, rusztowania, podesty robocze, wciągarki, podnośniki, narzędzia. Najlepszy wybór, konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Scaf-Rent Rusztowania »

  Zajmujemy się wynajmem rusztowań oraz siatek ochronnych na rusztowania. Firma Scaf-Rent Rusztowania mieści się w Szczecinie, ale zamówione elementy dostarczamy do klientów na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy rusztowania elewacyjne i modułowe. Klientom zapewniamy nie tylko kompleksowy montaż i demontaż rusztowań, ale także wsparcie techniczne w czasie trwania umowy ich najmu.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • FD Rusztowania Legnica »

  Prezentujemy Państwu Firmę FD Rusztowania, która na rynku budowlanym działa od 2008 roku. Aby sprostać oczekiwaniom klientów - do wszystkich zleceń podchodzimy rzetelnie i indywidualnie. Proponujemy dzierżawę rusztowań systemu plettac SL70 wraz z montażem oraz demontażem na terenie budowy . Jednocześnie Proponujemy też usługi transportowe rusztowań i nie tylko. Podstawowy teren naszych działań to dolnośląskie miasta : Wrocław, Legnica, Lublin, Wałbrzych, Jelenia Góra i wiele pozostałych.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lechbud inż. Leszek Myślak »

  Jesteśmy jedną z większych firm polskich budujących rusztowania na terenie północno-wschodniej części Polski - głównie Olsztyn. Zapewniamy rusztowania ramowe, elewacyjne a także konstrukcje specjalne w technologi Hünnebeck Bosta 70, 100 i Modex Firmy ThyssenKrupp.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • ART-BAU s.c. »

  Firma ART-BAU zajmuje się produkcją niemieckich systemów rusztowań elewacyjnych. Prowadzimy sprzedaż produkowanych rusztowań oraz wyrobów pochodzących od innych, sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo rusztowania typu Plettac o długości 2, 5 oraz 3 m, rusztowania typu LA73 oraz zsypy budowlane, wciągarki linowe, szalunki stropowe i wiele akcesoriów rusztowaniowych. Polecamy także windy dekarskie firmy Geda.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polsprzęt Rusztowania »

  Jesteśmy niezwykłą firmą działającą na rynku już od 13 lat. Prowadzimy zaawansowany sklep, który posiada ogromną ilość przeróżnych akcesoriów czy też kompletnych zestawów do rusztowań. Posiadamy wszystkie certyfikaty do rusztowań zatwierdzone przez PIGR. Handlujemy tylko i wyłącznie polskimi produktami, zero chiński podróbek. Mamy jedne z najniższych cen na rynku, jeśli nie wierzysz, to porównaj sobie je z innymi handlowcami. Polsprzęt Janusz Morawiec - 502 367 684

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadgob - wynajem podnośników »

  Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne NADGOB istnieje na rynku od 1990 roku, świadcząc usługi sprzętowe związane z wynajmem podnośników. Firma posiada bogate zaplecze pojazdów, dostosowanych do pracy w różnych warunkach. W ofercie znajdują się podnośniki koszowe na samochodach i przyczepach, podnośniki samojezdne, a także podnośniki nożycowe z napędem elektrycznym i spalinowym. NADGOB zapewnia profesjonalną pomoc w zakresie dobrania odpowiedniego urządzenia, a także transport pojazdów na miejsce prac.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Layher »

  Firma Layher dostarcza najwyższej jakości rusztowania dla firm i osób prywatnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż rusztowań ROCO »

  Rusztowania - sprzedaż produkcja wynajem rusztowań. Oferujemy sprzedaż rusztowań różnych typów, uniwersalnych i o wszechstronnym zastosowaniu. Rusztowania posiadają atest nr 60/95 wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Dobre, funkcjonalne rusztowania są ważnym elementem wydajnej i bezpiecznej pracy. Przy projektowaniu oparto się na zaleceniach Europejskiego Dokumentu Harmonizującego HD 1000, który od 1 stycznia 1993 roku został przyjęty do stosowania przez większość rozwiniętych krajów europejskich. System jest łatwy w montażu, posiada szerokie możliwości dostosowania do różnych warunków na placu budowy.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • GET Sp. z o. o. »

  Rusztowania, szalunki, podpory, głwoice, dźwigary i inny osprzęt budowlany; wynajem rusztowań i powierzchni magazynowych

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o. »

  Nasza firma Rubo Konstrukcje zajmuje się produkcją rusztowań. Dysponujemy szeroką gamą produktów. Polecamy solidne, bezpieczne i funkcjonalne rusztowania do wszechstronnego wykorzystania. Firma Rubo Konstrukcje oferuje rusztowania modułowe, rusztowania systemowe, rusztowania klinowe, rusztowania aluminiowe jezdne, rusztowania ramowe i inne. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Akala - Faraone sp.z o.o. »

  W naszej firmie Faraone specjalizujemy się w realizowaniu produkowania takich wyrobów jak między innymi rusztowanie, podnośniki, drabiny. Gwarantujemy naszym klientom również wiele produktów specjalnych jak specjalne drabiny. Dostarczamy również podnośniki towarowe, platformy elevah. Gwarantujemy naszym klientom wykonanie poszczególnych zarówno profesjonalnie a także kompleksowo na każdym etapie współpracy.

  Data dodania: 01 01 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rusztowania

(25)

Rusztowania - nowa strona:

Adres: