Chemia Budowlana Podkategoria: Chemia Budowlana

1 · 2 · następna strona »
 • Pol-Skór - środki chemiczne »

  POL-SKÓR to prężnie działająca od 1992 roku firma. Bezpośredni importer wielu firm światowych. Generalny dystrybutor amerykańskiego koncernu HB Fuller w zakresie klejów technicznych i obuwniczych, Generalny dystrybutor niemieckiej firmy Wigol w zakresie środków myjąco-dezynfekujących dla różnych branż, generalny dystrybutor niemieckiej firmy Rhenoflex w zakresie materiałów termoplastycznych. Bezpośredni eksporter na rynki UE i kraje wschodnie. Producent powlekania klejami HOT-MELT tkanin, dzianin, włóknin, folii, pianek lateksowych, PE, PU, PUR. Firma posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów między innymi: Profesjonalne środki dezynfekujące, myjące.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep budowlany Jan-majster.pl »

  Jan-majster.pl to sklep internetowy oferujący materiały budowlane, w szczególności chemię budowlaną, narzędzia, maszyny oraz akcesoria związane z branżą budowlaną. Sprzedajemy produkty czołowych marek jak również również produkty wyspecjalizowane. Usługi świadczymy na terenie kraju.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia Big-Bud Borówiec »

  Sklep budowlany Big-Bud to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Od samego początku Big-Bud nieustannie inwestuje w budowę wizerunku firmy wiarygodnej i uczciwej, otwartej na potrzeby Klienta. Uwiecznieniem tych starań jest udział w Programie Rzetelna Firma, dzięki któremu możecie Państwo przekonać się o naszym profesjonalnym podejściu do biznesu. Ciągle rozwijamy swoją ofertę tak, aby sprostać każdemu, nawet najbardziej wymagającemu wyzwaniu. Nasz asortyment to przede wszystkim materiały budowlane, izolacyjne, chemia budowlana, ale także farby, lakiery, narzędzia, osprzęt elektryczny, stropy, pokrycia dachowe, systemy rynnowe i kominowe. Jesteśmy firmą, która proponuje nowoczesne rozwiązania, sprawdzone materiały budowlane w przystępnych cenach, jak również dogodne terminy dostaw i systemy płatności. Zachęcamy wszystkich, osoby indywidualne jak również firmy remontowo-budowlane, do realizacji sowich inwestycji razem z nami.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • DekorBet, betony dekoracyjne »

  Posadzka, podjazd czy ściana nie muszą być płaską powierzchnią, mogą być dziełem sztuki, obrazem, przestrzenią. Drogi wykonane w nowoczesnej technologii mogą przypominać strukturę kamienia z rzymskiego akweduktu lub błyszczącą posadzkę nowoczesnego centrum badawczego. Zastosowanie betonu dekoracyjnego pozwala szybko i tanio tworzyć potrzebne, czasami niezwykle wymyślne efekty tekstury ścian oraz podłóg.Najnowsze technologie umożliwiają nadanie pokryciom betonowym naturalnego wyglądu powierzchni np. kamiennej, ceramiczne, drewnianej. Mury, ściany, ogrodzenia dzięki stylizacji produktami COPSA, nabierają patyny i zyskują wygląd wiekowych, zabytkowych budowli. Dzięki nim nadajemy już istniejącym ścianom wewnętrznym jak i zewnętrznym niepowtarzalny charakter poprzez zastosowanie techniki wyciskania za pomocą form lub technik manualnych. Specjalne powłoki wykańczające pozwalają uzyskać satynową lub matową powierzchnię wiernie oddającą np. antyczny wygląd ścian.Produkty COPSA pozwalają nam kształtować przestrzeń tak jak tylko sobie to wymyślimy. Nie ogranicza nas tworzywo tylko nasza własna wyobraźnia. Jeśli wymyślisz strukturę, kształt i formę – my pokażemy ci jak to zrobić.Poszukujemy wykonawców i projektantów. Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach i seminariach, w trakcie, których pokażemy jak kreatywnie kształtować otoczenie używając zapraw COPSA. Naszym klientom i współpracującym z nami wykonawcom, oferujemy produkty najwyższej jakości oraz służymy wieloletnim doświadczeniem i pomocą techniczną.Stosując zaprawy COPSA, wierne naśladowanie struktur roślinnych i skalnych występujących w naturze osiągamy poprzez stosowanie technik przestrzennych. Odtwarzanie elementów architektury zabytkowej poprzez stosowanie technik odlewania, wytłaczania, wyciskania oraz technik manualnych.Zapisz się na szkolenie biuro@dekorbet.pl

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farby Benjamin Moore »

  Farby Benjamin Moore to farby do ścian najwyższej jakości. Dzięki farbom Benjamin Moore każde wnętrze staje się naprawdę wyjątkowe. Znajdziesz w naszej ofercie farby o unikalnych i wyjątkowych kolorach, które zachwycą każdego. Na naszej stronie znajduje się również wiele informacji dotyczących aspektów związanych z malowaniem wnętrz. Główne atuty naszych produktów to ich wysoka trwałość oraz wydajność jak i szeroki wachlarz kolorystyczny.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agro-Dren »

  Rury kanalizacyjne wykonane są zgodnie z wzorem użytkowym. W środku korpusu mają spiralne zbrojenie wykonane z elastycznejrury. Rury kanalizacyjne zbudowane w taki sposób, by poza stosunkowomałym ciężarem jednostkowym mogły być wykonywane w rozmiarach dochodzących do 300 mm przy jednoczesnym zachowaniu dużejodporności na obciążenie.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stalmir »

  W zakres oferty naszej firmy wchodzą m. in. wyroby hutniczego i produkty z zakresu budownictwa monolitycznego oraz chemii budowlanej, a także płyn antyadhezyjny Betomil. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczenie wiemy jak spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów w rozsądnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • G-M Elementy styropianowe »

  Firma Styropian G-M. Produkujemy kształtki styropianowe, opakowania, pudełka, narożniki jak i inne elementy ze styropianu, również w krótkich seriach, wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Jesteśmy wstanie wyprodukować precyzyjnie praktycznie każdy element ze styropianu.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Megachemie - chemia budowlana »

  Firma MEGACHEMIE jest producentem kompleksowych, zaawansowanych systemów i materiałów chemii budowlanej przeznaczonych dla budownictwa komunikacyjnego, przemysłowego i ogólnego. Specjalistyczne technologie, które powstają w naszych zakładach produkcyjnych znajdują zastosowanie przy wznoszeniu i modernizacji najbardziej wymagających konstrukcji budowlanych: obiektów infrastruktury drogowej oraz kolejowej, chłodni energetycznych, kominów przemysłowych, zbiorników oczyszczalni ścieków i wielu innych. Ponad 10 letnie doświadczenie produkcyjne, ilość realizacji z udziałem materiałów MEGACHEMIE, a także otrzymane referencje świadczą o wysokiej pozycji rynkowej spółki. Produkcja oferowanych przez MEGACHEMIE materiałów i systemów odbywa się w zakładach zlokalizowanych na terenie Polski, co wpływa na pełną dostępność i krótki czas dostawy wyrobów. Wszystkie produkty przeszły wyjątkowo trudne badania w zakresie wymaganym przez prawodawstwo polskie i Unii Europejskiej. Podczas produkcji prowadzona jest ciągła ocena zgodności oraz badania każdej partii produktu, a dzięki systemowi Zakładowej Kontroli Produkcji jesteśmy w stanie gwarantować jakość każdego dostarczonego elementu naszych systemów chemia budowlana Wysoka specjalizacja obecnie stosowanych materiałów chemii budowlanej wymaga szerokiej wiedzy w zakresie ich doboru i stosowania.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dankom - Kostka granitowa »

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i wykończeniowych, w tym również kruszyw. Proponujemy na przykład kostkę betonową, kostkę granitową, kamień, grys kamienny, łupek kamienny, otoczaki i piach. Prócz sprzedaży owych materiałów własnym klientom świadczymy też kompleksowe posługi w temacie wykorzystania obszaru, między innymi artystycznego kładzenia kostki, instalacji elementów małej architektury, ciężarowego transportu, odśnieżania, wykonania ogrodzeń bądź prac koparkami, ładowarkami i koparko-ładowarkami. Usługujemy także klientów biznesowych, jak również indywidualnych na terenie całego kraju. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budujmy.eu »

  Sklep internetowy oferujący szeroko pojętą chemię budowlaną. Oferujemy produkty renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie można znaleźć kleje do drewna i PCV jak również szeroką ofertę tynków mineralnych i akrylowych oraz gładzie, zaprawy i szpachlówki. Oferujemy także szereg materiałów izolacyjnych i ociepleniowych.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • AMP farby antykorozyjne Noxyde »

  farby antykorozyjne Noxyde, farby bakteriobójcze Biosan, pokrycia dachowe na papę Dacfill, włókna Fibermesh, farby przemysłowe, farby na posadzki, środek do usuwania farb, farby antypoślizgowe, farby do kontaktu z wodą pitną

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darp Dariusz Przewoźny »

  Darp jest firmą budowlaną ze specjalizacją w wylewkach i posadzkach roboczych. Wykonujemy takie posadzki już od kilkudziesięciu lat opdążając za najnowszymi technologiami, dając tym samym wiele lat bezawaryjności podejmowanych inwestycji. Wszystkie prowadzone przez nas inwestycje popierane są ważnymi aprobatami budowlanymi. Posiadając konkretny zespół nejlepszych fachowców możemy zagwarantować sukces każdego projektu. Oferujemy również możliwość podjęcia działań poza granicami naszego państwa. Pomagamy w modernizacji obiektów przemysłowych i pomagamy klientowi by użuyć najodpowiedniejsze rozwiązanie. Oferujemy różnorodność usług budowlanych a wszystko to, nie wychodząc poza naszą firmę.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dornbracht - www.greston.com.pl »

  Greston jest podwarszawską firmą, która zajmuje się dystrybucją płytek ceramicznych oraz sprzedażą artykułów sanitarnych. Firma działa nieprzerwanie od 1996 roku, stając się obecnie jednym z czołowych dystrybutorów w branży. W ofercie klienci znajdą na przykład szeroką gamę produktów chemii budowlanej, kamienia naturalnego, czy też elementów wyposażenia łazienek, w tym również i kabin prysznicowych oraz wanien.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Impregnat.com - Profesjonalne impregnaty »

  Na stronie internetowej pod adresem impregnatdokamienia. pl znajdą Państwo produkty pielęgnacyjne dla wszystkich rodzajów kamieni. Wybierając nasze produkty mogą spokojnie pielęgnować Państwo donice z kamienia, wszelkiego rodzaju kamienne płyty, płaskorzeźby, wazony oraz inne rzeczy wytworzone z kamienia. Warto zapoznać się ze wszystkimi produktami naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu: impregnat. com oraz 535 373 501.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nilfisk Alto - Maszyny »

  Nilfisk-ALTO oferuje kompletną grupę nowoczesnych i mocnych odkurzaczy do zbierania na sucho i mokro - wszystkie zaprojektowane tak aby dostosować się do najbardziej wymagających profesjonalnych potrzeb czyszczenia - jednocześnie każdy z nich dostosowany jest do konkretnego poziomu wymagań.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bulid materiały budowlane Murowaniec »

  Dzięki współpracy z najbardziej uznanymi producentami z głównych obszarów budownictwa zapewniamy naszym klientom produkty czołowych marek. Nasi odbiorcy to zarówno klienci indywidualni jak i firmy wykonawcze, którym dostarczamy na budowę materiały potrzebne do wszelkich prac od fundamentów, aż po dach. www. bulid. pl

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Astex - producent tynków, zapraw klejowych, systemów ociepleń »

  Firma "Astex - Tynki, Kleje, farby" to producent materiałów budowlanych w kraju o długiej tradycji rynkowej sięgającej ponad 45 lat. Astex produkuje ważne elementy dla branży budowlanej, m. in. : tynki silikonowe i akrylowe, zaprawy klejowe, kleje, grunty, nowoczesne produkty typu folie w płynie i pianki oraz tynki maszynowe. Łączenie tych wyrobów daje z kolei nowe produkty, z których znana jest firma: konkurencyjne cenowo i jakościowo systemy ociepleń ASTEX-TERM oparte na styropianie oraz bliźniacze systemy ociepleń aparte na wełnie mineralnej. Astex przykłada dużą rolę do jakości tworzonych, produkowanych produktów. Mając to na uwadze rozszerzyła park maszyn, dokupiła nowe urządzenia i rozwinęła innowacyjne sposoby wytwórstwa. Powstają one w certyfikowanym laboratorium, w którym nacisk położony jest przede wszystkim na: tynki (tynki silikonowe, tynki mineralne, farby i zaprawy klejowe. Nie mniej ważny jest również ostateczny nabywca, którego dobro jest bardzo ważnym celem polityki jakościowej producenta. Astex wypracowało m. in. metody odporności produktów na trudne i bardzo trudne warunki (np. tynki dekoracyjne, tynki silikonowe, zaprawy klejowe, pianki). Astex pozyskał zaufanie na rynku półproduktów budowlanych i otrzymał wiele nagród i wyróżnień, zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. Firma, oprócz tego, że stara się wytwarzać najlepsze dostępne tynki, zaprawy klejowe i wspomniane systemy ociepleń, kładzie ogromny nacisk na zachowanie procedur sprawdzania jakości i posiada certyfikaty ISO. Dodatkową działalnością firmy jest promowanie sportu i pomaganie poprzez działalność charytatywną. Firma posiada własne drużyny sportowe i niejednokrotnie wspiera akcje pomagające chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Więcej na temat firmy można przeczytać na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Consil Polska - Impregnacja do Betonu »

  Nasza firma powstała w odpowiedzi na szybki rozwój technologii. W przeciągu kilku ostatnich lat powstało wiele produktów pozwalających na specjalistyczną ochronę powierzchni budowli. Posiadamy doświadczoną załogę, która sprawnie posługuje się środkami chroniącymi przed wodą, olejami oraz graffiti. Po za tym zapewniamy samoczyszczące się powierzchnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na stronie.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lavina Sp. z o.o. »

  Narzędzia do polerowania, siatki do czyszczenia czy odkurzacze. Obecny postęp technologiczny to niesamowita wygoda, a ciężka pracę wykonują specjalne maszyny. Oferta firmy Lavinaa skupia się wokół produktów przeznaczonych toś czyszczenia, a także regeneracji powierzchni betonowych. To wysokiej jakości produkty dostępne w niskiej cenie.

  Data dodania: 23 10 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chemia Budowlana

(25)

Chemia Budowlana - nowa strona:

Adres: