Cegły Podkategoria: Cegły

 • REMAG Cegła i Stropy EDER »

  Materiały budowlane: Cegły szlifowane i blokowe EDER o najniższych współczynnikach przenikania ciepła poniżej U=0, 3 W/(m2K), Stropy gęstożebrowe EDER, Nadproża oraz cegły pełne i kratowe a także osłony U-kształtne i pełen system przeznaczony do budowy energooszczędnego domu. Produkty EDER to najwyższa jakość i najniższe współczynniki przenikania ciepła na rynku materiałów budowlanych.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płytki ceglane z cegły nowej i rozbiórkowej »

  Produkujemy płytki ze starej cegły rozbiórkowej i płytki cięte z nowej cegły. Do produkcji używamy jedynie materiału najwyższej jakości, który potem starannie czyścimy i impregnujemy. Dlatego mogą Mieć Państwo pewność, że nasze płytki ceglane będą piękną i trwałą ozdobą ścian oraz elewacji zewnętrznych. Nasze płytki z cegieł trafiają do odbiorców na terenie całej Polski. Znaleźć je można w prywatnych domach jak również w hotelach, restauracjach a nawet powierzchniach biurowych. Skontaktuj się z nami i zamów próbki cegły, przekonaj się, że Ceglanewnetrza. eu to najlepszy wybór.

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Producent płyt gipsowych - Duda Gips »

  Lekka ścianka działowa bez żadnych stelaży, styropianu czy wełny szklanej czy to możliwe? Oczywiście, że tak jeżeli tylko zastosujesz do jej budowy płyty gipsowe Pro-Monta Duda Gips produkowane i sprzedawane przez firmę DUDA GIPS PRODUCENT PŁYT GIPSOWYCH. Łatwość montażu oraz obróbki, właściwości ogniochronne i akustyczne, doskonała absorpcja i desorpcja pary wodnej a przede wszystkim niska cena to niepodważalne atuty zachęcające do zastosowania tego rozwiązania. Skontaktuj się z nami poprzez stronę internetową bądź telefonicznie 660 918 857 i zapytaj o ofertę.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Feldhaus Klinker - cegły, płytki, bruk »

  Firma Feldhaus Polska od wielu lat specjalizuje się w produkcji materiałów wykończeniowych takich jak cegły, bruk czy płytki klinkierowe. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór cegieł, płytek elewacyjnych do wykończania ścian wewnętrznych oraz zewnętrznych. W ofercie cegły ręcznie formowane, białe cegły dekoracyjne, w lżejszej wersji płytki cegłopodobne. Nasze materiały budowlane znajdą zastosowanie przy budowie i wykańczaniu budynków, a także obiektów małej architektury jak altany, ogrodzenia, kominki. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Feldhaus.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Cegły

(25)

Cegły - nowa strona:

Adres: