Beton, Wapno, Cement Podkategoria: Beton, Wapno, Cement

 • Artis Visio - płyty betonowe »

  Modelujemy beton architektoniczny. Oferujemy płyty betonowe i gipsowe oraz kolekcję płytek i okładzin 3d z betonu architektonicznego, które dają wiele możliwości kreowania i aranżowania przestrzeni. Możemy wykonać również wielkogabarytowe donice betonowe oraz meble z betonu architektonicznego na indywidualne zamówienie.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZPU Władysław Krzywonos »

  Zakład rozpoczął działalność od produkcji wyrobów betonowych, takich jak krębi betonowe, kręgi żelbetowe, rury betonowe, płyt nadstudziennych, pierścieni odciążających, a następnie poszerzył ją o roboty w zakresie wykonawstwa kanalizacji sanitarnych, deszczowych i wodociągów. Wśród naszych Klientów są Urzędy Miast i Gmin, oraz duże firmy budowlane jak Inżynieria, MPDiM, Skanska, Strabag.Firma posiada wdrożony system jakości ISO 9001:2000 na świadczenie usług budowlanych w zakresie instalacji, sieci wodno kanalizacyjnych, produkcji mieszanki betonowej i wyrobów z betonu.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Beton Inowrocław »

  Interesuje cię fabryka produkująca beton, Inowrocław posiada zakład wytwarzający beton drogowy i towarowy najwyższej jakości. Produkt tworzy się na bazie kruszywa i cementu. Firma Alstal i betoniarnia Inowrocław to chluba dla miasta. Przy produkcji betonu stosowane są metody recyklingu.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • jar.iti »

  Nasz zakład pracy w Kielnarowej produkuje produkty betonowe od 1989 roku. W pierwszych latach zapoczątkował wytwarzanie pustaków żużlowych jak i cementowych, kolejno rozszerzał swoją wybór o betonową armaturę drogową także ogrodzeniową także z zapoczątkował cięcie drewna, została zainaugurowana stolarnia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej serwisu: kręgi kanalizacyjne. Produkcje betoniarskie uległy systematycznej unowocześnieniu dodatkowo mechanizacji ze względu na założenia węzła betoniarskiego i zakup wibro-pras. W znacznym stopniu rozszerzyła się gama tych produktów. Wyroby nasze są produkowane w oparciu o obowiązujące PN a na ułamek dysponujemy Aprobaty Techniczne. Oferta: korytka jak również Łupiny także obrzeża trawnikowe, rury betonowe jak i zakończenia przepustów plus kanalizacyjne, . Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www: kręgi kanalizacyjne.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiał budowlany - BHU Elma »

  Materiał budowlany – w budownictwie różnego rodzaju materiał do budowy nowych obiektów lub naprawy istniejących. Parametry techniczne: Ściana budynku wykonana z cegiełAby materiały budowlane spełniały swoją rolę muszą posiadać odpowiednie cechy fizyczne, fizykochemiczne, mechaniczne i chemiczne. Cechy te określane są parametrami technicznymi i badane przed dopuszczeniem materiałów na rynek. Materiały podlegają kontroli podczas produkcji i odbioru na budowie w zakresie możliwym do sprawdzenia: np. wymiary dostarczonych wyrobów, data przydatności do stosowania np. cementu itp. Ponadto prowadzi się kontrolę laboratoryjną dla każdej partii dostarczanych

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lubar - beton towarowy »

  Firma LUBAR jest przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym. Produkuje oraz dostarcza certyfikowane (CEBET) prefabrykaty betonowe, takie jak: beton towarowy, stropy, bloczki betonowe, nadproża itp. na terenie całego kraju, flotą kilkudziesięciu samochodów ciężarowych (HDS, wywrotki, skrzyniowe, pompy do betonu, gruszki).Oprócz profilu produkcyjnego, Lubar jest jednym z największych dostawców materiałów budowlanych na terenie śląska.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • System dociepleń - Solbet »

  Solbet Sp. z.o.o. jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Nasza firma Solbet wymyśliła całościowy system budowy ze ścian jednowarstwowych utworzonych z bloczków z porobetonu. Z tej przyczyny oprócz wspomnianych bloczków trudnimy się wytwarzaniem klejów do glazury oraz do systemów dociepleń, tynków i wylewek na podłogę. Wszystko po to, żeby budowany z naszych materiałów obiekt był oszczędny i ciekawy architektonicznie. Jeśli chcieliby Państwo postawić komfortowy, energooszczędny i interesujący architektonicznie budynek, bez ponoszenia dodatkowych wydatków, powinni Państwo skorzystać z naszej bogatej oferty handlowej. Nasz perfekcyjnie dopracowany system dociepleń, niezwykle produktywne systemy wznoszenia ścian jednowarstwowych oraz wiele innych superoszczędnych rozwiązań technologicznych przyczyniają się do tego, że wznoszone z nami mieszkania są niedrogie, przyjazne dla środowiska a także bardzo praktyczne.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Beton Architektoniczny »

  Stylowe wnętrza muszą wyrózniać się czymś oryginalnym. Nasza firma to wyłączny dystrybutor betonu architektonicznego marki EDFAN. Na polskim rynku jest zupełną nowością. Charakteryzuje się on znakomitą powłoką przy zachowaniu minimalnej grubości. Dzięki stosowanym nowościom technicznym można stosować go na występujących powłokach. Wnętrza nowoczesne i klasyczne mogą zyskać zupełnie nowy wymiar dzięki naszym produktom. Satysfakcja to nieodzowny element naszej branży. Każdy kto nam do tej pory zaufał zdaje sobie sprawę jak ważne jest wykończenie nietypowym betonem architektonicznym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Smolbet - Beton Wadowice »

  Producent betonu towarowego, produkcja kostki brukowej, transport krajowy, międzynarodowy

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kopex Construction sp. z o.o. »

  W zakres produkcji KOPEX CONSTRUCTION wchodzą:stropy filigran, stropy gęstożebrowe Teriva, bloczki betonowe wibroprasowane, inne elementy prefabrykowane na specjalne zamówienie.Projektanci KOPEX CONSTRUCTION mogą współpracować jako konsultanci lub samodzielnie opracować pełny projekt prefabrykowanych konstrukcji obiektu. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, deweloperów i inwestorów prywatnych.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • HEIGHT sp. j. »

  Na stronie internetowej tynkimaszynowe. net znajduje się oferta firmy Height, obejmująca wykonywanie tynków maszynowych na terenie Bydgoszczy i w jej okolicach. Firma przyjmuje zlecenia na tynkowanie gipsowe oraz cementowo-wapienne zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz budyków. Height posiada specjalistyczny sprzęt renomowanych marek, przeznaczony do dużych prac tynkarskich. Firma zapewnia terminowość oraz pełną precyzje wykonania.

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Produkcyjny Leca® »

  Leca® Zakład Produkcyjny zajmuje się wytwarzaniem KERAMZYTU Leca®, który używany jest przede wszystkim w budownictwie. Keramzyt może być stosowany do produkcji betonów lekkich, z których wytwarza się elementy stropowe, bloczki fundamentowe, pustaki wentylacyjne, ścienne oraz kominowe.

  Data dodania: 08 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prefabrykaty betonowe i płyty stropowe producent »

  MD Budinvest Sp. z o. o. - producent prefabrykatów betonowych i płyt stropowych. Wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym. Produkty najwyższej jakości! Jeśli budujesz dom i zastanawiasz się skąd wziąć odpowiednie materiały budowlane bądź szukasz firmy, która przygotuje dla Ciebie prefabrykaty pod Twój projekt domu, to trafiłeś idealnie. Sami produkujemy wyroby, które sprzedajemy, więc masz pewność, że otrzymujesz towar najwyższej jakości, zgodny z wszelkimi normami. Materiały budowlane posiadają wszelkie certyfikaty. Wykonujemy prefabrykaty pod zamówienie. Cieszymy się dużym uznaniem na rynku. Przez wiele lat zdobyliśmy niemałe doświadczenie, które sukcesywnie wykorzystujemy i wciąż poszerzamy. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 12 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • PROFIDIAM »

  Firma Profidiam działa na rynku usługowym od wielu lat. Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się placówką, która prosperuje w branży budowlano-przemysłowej, oferując rozliczne usługi z zakresu wiercenia w betonie, wycinania otworów w betonie, polerowania betonu czy kucia betonu. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

  Data dodania: 14 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • FESTFLOOR »

  Festfloor zajmuje się projektowaniem i fachowym doradztwem technologicznym w zakresie posadzek betonowych i przemysłowych. Oferowane usługi są wykorzystywane w obiektach przemysłowych i handlowych, magazynach, halach, garażach i parkingach. Do wykonania posadzek wykorzystywane są materiały najwyższej jakości takie jak fibrobeton i różnorodne włókna. Firmę wyróżnia profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz szybka wycena inwestycji.

  Data dodania: 25 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • ELITE CRETE SYSTEMS POLAND Sp.z.o.o. »

  Na stronie internetowej będziesz miał okazję poznać bliżej firmę Elite Crete Systems, która jest międzynarodową firmą, od pewnego czasu działającą również w Polsce. Stawia ona na najwyższej jakości systemy dekoracyjne - nowoczesne, funkcjonalne, trwałe, eleganckie. Głównie polecamy się jeżeli mówimy o systemach cementowych i wykończenia - dekoracyjnych oraz architektonicznych.

  Data dodania: 29 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wigmet s.c. »

  Na ofertę sprzedażową naszej firmy składa się tynk dekoracyjny z betonu dostępny w kolorze białym, szarym i antracytowym. Dzięki użyciu specjalnych mieszanek w procesie produkcji, tynk sprawdzi się również jako elewacja zewnętrzna budynku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, zapewniamy profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Betoniarnia Kaczmarek »

  Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, na której ofertę składa się produkcja prefabrykatów betonowych oraz usługi budowlane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom jesteśmy w stanie od podstaw zbudować dom czy obiekt przemysłowy w ciągu 60 dni, dając dodatkowo wieloletnią gwarancję.

  Data dodania: 15 04 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Beton, Wapno, Cement

(25)

Beton, Wapno, Cement - nowa strona:

Adres: