Bhp Podkategoria: Bhp

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Znaki BHP »

  Mając na uwadze różnorodne wymagania naszych konsumentów mamy w swojej ofercie m.in. Znaki BHP, znaki bezpieczeństwa, tablice informacyjne, tablice bhp, instrukcje BHP. Są one niezbędnym składnikiem wyposażenia każdego zakładu pracy. W naszym asortymencie znajdują się znaki BHP zaprojektowane zgodnie z polskimi normami. Realizujemy również znaki i tablice na zamówienie.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gvarant BHP »

  GVARANT BHP jest to dystrybutor profesjonalnych ubrań i akcesoriów ochronnych. W naszej ofercie znajduje się różnego rodzaju odzież robocza, w tym obuwie ochronne, chemia czy narzędzia. Funkcjonujemy z powodzeniem jako hurtownia i sklep internetowy. Zapraszamy do obejrzenia towarów, które mamy dla klientów, są to między innymi: ubrania ochronne, akcesoria ochronne, ochrona słuchu, ochrona głowy, rękawice robocze, ochrona przed upadkiem itd.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Znaki 24 BHP »

  Mając na uwadze różnorodne potrzeby Klientów, sklep Znaki24.pl posiada w swojej ofercie znaki BHP, instrukcje ewakuacyjne, instrukcje pierwszej pomocy, oznaczenia wojskowe i wiele innych. Znaki i instrukcje BHP są niezbędnym wyposażenia każdego zakładu pracy. Wszystkie oferowane znaki charakteryzują się określonym kształtem i kolorem, co umożliwia ich podział na znaki informacyjne, nakazu, zakazu, tablice ostrzegawcze oraz piktogramy BHP. Znaki zaprojektowano zgodnie z polskimi normami.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • FW FANTOM »

  Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii człowieka, botaniki, zoologii, chemii, fizyki oraz nowoczesnych fantomów reanimacyjnych). Chcielibyśmy na naszej witrynie internetowej przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę handlową dotyczącą pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas pomoce posiadają międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • HSE BHP SECURITY - PLANY BIOZ »

  Firma od wielu lat świadczy usługi w zakresie bhp, p.poż oraz ochronie środowiska, na rzecz firm i instytucji, obsługi kontraktów inwestycyjnych, budów - oferujemy Państwu kompleksową obsługę w ramach outsourcingu.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odziezrobocza-sklep.pl »

  Sklep internetowy oferujący szeroki zakres artykułów BHP. Głównym filarem działalności sklepu jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna różnego typu odzieży roboczej. Oferujemy bardzo szeroką gamę rękawic roboczych. W najlepszych cenach na rynku posiadamy: rękawice nitrylowe, rękawice lateksowe, rękawice spawalnicze oraz rękawice wampirki. Sklep istnieje na rynku od wielu lat, mamy dużą liczbę zadowolonych klientów. Wielu z nich do nas często powraca, kupując wszelaką odzież roboczą dla swoich pracowników. Obsługujemy zarówno detaliczne jak i hurtowe zlecenia. Wszelkie informacje dotyczące sprzedawanych przez nas produktów znajdą Państwo na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP PPOŻ szkolenia kursy »

  Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Kursów Zawodowych 11-200 Bartoszyce, ul. Konopnickiej 2A tel.: 897620790, 601663586 osu@vp.pl www.szkoleniagrabowski.pl Regionalny Ośrodek BHP, akredytowany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Oferujemy między innymi: Szkolenia z zakresu BHP (także w języku migowym); Opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego; Ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy; Wykonywanie obowiązków służby bhp – kompleksowa obsługa firm; Udział w zespołach wyjaśniających przyczyny i okoliczności wypadków przy pracy (Proponujemy Państwu pomoc w zakresie przeprowadzenia dochodzenia powypadkowego oraz sporządzenia pełnej dokumentacji powypadkowej); Merytoryczna pomoc w wykonaniu nakazów, decyzji i zarządzeń wydawanych przez Państwową Inspekcję Pracy i Państwową Inspekcję Sanitarną; Opracowywanie instrukcji i regulaminów; Opracowywanie programów szkoleń dla poszczególnych grup stanowisk; Pomoc w doborze odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej; Doradztwo w zakresie organizacji stanowisk pracy; Inne usługi według potrzeb klientów; Usługi w zakresie doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy; Kadry – HR; Szkolenia z zakresu usuwania azbestu, Usługi świadczymy na terenie całego Kraju!

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słupki drogowe Sklep Droogwy »

  SKLEP DROOGWY posiada słupki drogowe zgodne ze szczegółową instrukcją o znakach drogowych, oraz pełny asortyment słupków drogowych ozdobnych. Mała architektura miejska producenta PROCITY który do 20 lat w całej Europie sprzedaje swoje produkty najwyższej jakości nawet z 10 letnią gwarancją na nierdzewność.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP Zone »

  Szkolenia BHP. Nadzór BHP. Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe. Szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe BHP. Kompleksowa obsługa firm w zakresie bhp, ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowywanie planów poprawy warunków bezpieczeństwa i higieny pracy, doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, audyty stanowisk pracy w zakładzie.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP lexlabor.pl »

  LexLabor wykonuje m.in.: - Szkolenia BHP całych grup pracowniczych (wstępne i okresowe) oraz szkolenia dla Pracodawców - Szkolenia w obszarze udzielania pierwszej pomocy, p.poż. - Diagnostykę ryzyka zawodowego na każdych stanowiskach pracy pod względem: - technicznego bezpieczeństwa pracy i zagrożeń mechanicznych - zagrożeń mikrobiologicznych i chemicznych Przygotowywanie: - dokumentacji powypadkowych z wypadków przy pracy - akt: czynników szkodliwych oraz kart pomiarów czynników, akt prac szczególnie niebezpiecznych, chorób zawodowych, wypadków przy pracy i innych Opracowywanie: - instrukcji dot. pewnej obsługi maszyn i urządzeń, postępowania z preparatami chemicznymi - regulaminów pracy, wynagradzania - tabel przydziału środków ochrony indywidualnej (odzieży, obuwia, ochron osobistych) - programów szkoleń wstępnych i okresowych Dobór środków ochrony indywidualnej Odpowiedzi na nakazy i wystąpienia Państwowej Inspekcji Pracy, Inspekcji Sanitarnej; pomoc w realizacji zarządzeń i zaleceń oraz inne usługi związane z BHP i P.Poż. Mamy świetnie wykwalifikowaną i docenioną kadrę opiniodawców w dziedzinie BHP i P.Poż. Przedsiębiorstwo cieszy się uznaniem Klientów m.in. dzięki solidnej i fachowej obsłudze, indywidualnym metodą do każdego Klienta oraz dzięki konkurencyjnym cenom.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notec Materiały ogniotrwałe »

  Notec system - Hurtownia materiałów ogniotrwałych ognioodpornych żaroodpornych NOTEC w ofercie bogaty wybór produktów i rozwiązań ceramicznych: materiały ogniotrwałe, ognioodporne, żaroodporne, wysokotemperaturowe. Serdecznie zapraszamy www.notec.pl.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczomyjki.com.pl »

  Oferujemy oczymyjki i prysznice bezpieczeństwa do pomieszczeń przemysłowych, w których istnieje niebezpieczeństwo dostania się do oczu ciał obcych mogących uszkodzić oko. W swojej ofercie oferujemy zestawy przenośne, które stosuje się w dużych halach, oraz najprostsze montowane na baterii. Wszystkie prezentowane przez nas oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa są zgodne z normami Unii Europejskiej.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk - Szkolenia BHP - Akter.pl »

  Instrukcja PPOŻ to dla budynków publicznych czynnik niezbędny. Mają Państwo szczęście, ponieważ firma Akter z Gdańska zajmuje się tego rodzaju usługami. Firma Akter z Gdańska może się poszczycić obszernym doświadczeniem. Wyśmienity poziom usług możliwy jest do osiągnięcia właśnie z tego powodu. Możemy przystosować się do wymogów Kontrahenta. Akter to trójmiejskie przedsiębiorstwo mające w ofercie całościowe usługi BHP. W ofercie spotkać można nie tylko szkolenia z BHP, ale również instrukcje PPOŻ. Usługi przedsiębiorstwa Akter zostały urozmaicone między innymi o badanie hydrantów.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • AKRO BHP »

  Nasza firma zapewnia obsługę zakładów, firm i instytucji w odzież roboczą, ochronną, środki czystości. Zapraszamy do sklepu internetowego.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Faret.pl - Producent odzieży roboczej »

  Polski producent odzieży roboczej, firma Faret, posiada odzież roboczą Eko, Standard oraz Profesjonal Plus. Odzież może być na życzenie klienta znakowana haftem, wszywaną taśmą lub nadrukiem. Odzież posiada wysokie właściwości nieodkształcające, cechuje się komfortem noszenia oraz brakiem oznak użytkowania nawet po wielokrotnym praniu. Odzież produkowana jest na indywidualne zamówienie klientów i firm.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • STREFA-BHP.PL - artykuły bhp »

  Sklep oferuje artykuły bhp, odzież roboczą i obuwie ochronne, sprzęt p.poż., sprzęt do pracy na wysokości (ochrona przed upadkiem)dostępne w naszym sklepie. Nasza oferta obejmuje również maski i filtry do ochrony dróg oddechowych, ochronniki słuchu oraz inne artykuły ochrony osobistej takie jak rękawice ochronne.W sprzedaży posiadamy asortyment firm bata industrials, sundstrom, protekt, korczak, peltor, fagum stomil, sempermed, kansas. Jesteśmy internetową hurtownią bhp, zapewniamy kompleksową obsługę firm i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prysznice-bezpieczeństwa »

  Prezentujemy natryski bezpieczeństwa do spłukiwania ciała. Natryski bezpieczeństwa są jednym z ważniejszych narzędzi zapewniających bezpieczeństwo w laboratoriach, oraz wszędzie tam, gdzie występuje możliwość oblania się groźnymi substancjami chemicznymi lub poparzenia ciała. Natryski bezpieczeństwa sprawiają, że możliwe jest natychmiastowe spłukanie poparzonych miejsc. Posiadamy w ofercie natryski bezpieczeństwa różnych rozmiarów - do laboratoriów i zakładów przemysłowych, montowane na suficie, ścianach lub na podłodze. Niektóre z nich tworzą zestawy z oczomyjkami.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Aurea »

  Szukasz bhp we Wrocławiu? Jesteś pracowdawcą i poszukujesz szkolenia wstępne bhp dla nowych pracowników albo szkolenia okresowe bhp dla pracodawców lub szkolenia dla kierowników? A może musisz przeprowadzić szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno - biurowych albo szkolenie dla pracowników inżynieryjno - technicznych? Sprawdź innowacyjną metodę i skorzystaj ze szkoleń okresowych bhp w formie e-learningu. To zdecydowanie tańsza i atrakcyjniejsza forma. Polecamy.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • EMKA Mateusz Majerczyk »

  Zachęcamy do nawiązania współpracy z hurtownią artykułów ściernych i artykułów BHP – hurtownią EMKA. Klienci mają do dyspozycji zarówno stacjonarny oddział hurtowni, jak i hurtownię internetową, a ponadto profesjonalne doradztwo. Na klientów czekają atrakcyjne ceny, istnieje przy tym możliwość uzyskania dodatkowych korzystnych rabatów, a poza tym darmowej przesyłki kurierskiej itp.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odzież robocza Antar »

  Jest kwestią oczywistą, że zachowanie zasad bezpieczeństwa w trakcie pracy jest bardzo znaczące. Dotyczy to wszystkich zawodów. Firma ANTAR specjalizuje się w zaopatrywaniu zakładów pracy wszelkich, niezbędnych materiałów BHP. Dysponujemy całą gamą produktów, od ubrań i masek ochronnych, przez wyposażenie zakładów, kończąc nawet na metalowych szafkach. Nasz profesjonalny, energiczny skład z całą pewnością zagwarantuje spersonalizowany dobór odzieży ochronnej i podobnych artykułów. Na witrynie naszej firmy odnajdziesz pełną paletę towarów materiałów, jaką dysponuje hurtownia BHP ANTAR.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bhp

(22)

Bhp - nowa strona:

Adres: