Audyt energetyczny Podkategoria: Audyt energetyczny

 • Charakterystyka Energetyczna Budynków CEB.COM.PL »

  Wszystkich tych, których interesują świadectwa charakterystyki energetycznej, audyt - energetyczny, remontowy czy chociażby efektywności energetycznej, a do tego świadectwa efektywności energetycznej oraz wymiana starych pieców węglowych - na terenie czterech polskich województw, tzn. małopolskie, świętokrzyskie, śląskie, podkarpackie, zapraszamy do kontaktu z nami. Więcej o świadectwie charakterystyki energetycznej, etc., na stronie.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ordesa »

  Firma Ordesa jest fachową firmą w dziedzinie wykonywania świadectw energetycznych. Prowadzi usługi dla firm projektowych, inwestorów prywatnych i inwestorów instytucjonalnych. W realizacji zadań wykorzystuje bogate doświadczenie zdobyte w czasie realizacji zleceń budowlanych. Ordesa pozyskała zaufanie dużej ilości klientów i opracowała w sumie powyżej 100 charakterystyk energetycznych. Tworzy w obszarze: świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, charakterystyki energetyczne, pomoc w projektowaniu małoenergetycznych budynków, obliczenia energetyczne przegród budowlanych, nota zdolności cieplnej wykorzystanych środków. Ordesa realizuje na terenie: Gdańsk, Sopot, Gdynia (Trójmiasto) i miastach pobliskich m.in. Pruszcz Gdański. Koszt usługi uzależniony jest od formatu i stopnia zróżnicowania projektu. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą firmy!

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • GS energia audyt energetyczny »

  Jak budować i mieszkać energooszczędnie? GS ENERGIA wprowadza budynki w nowy wymiar oszczędności po przez analizy techniczno-ekonomiczne oraz konsulting energetyczny. Skupiając się przede wszystkim na wykonywaniu specjalistycznych opracowań tj. świadectwa energetyczne, projektowe charakterystyki energetyczne, audyty energetyczne, pakiety energetyczne źródeł odnawialnych oraz projektowanie i realizacje „obiektów i instalacji nisko energetycznych ”, celem efektywnego gospodarowania energią.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi termowizyjne - Tpoint »

  Świadczymy szeroki zakres usług termowizyjnych. Termowizja to, to w czym się specjalizujemy. Do naszych usług w zakresie termowizji możemy zaliczyć: - Badanie elewacji oraz ścian wewnętrznych budynków - Wskazanie miejsc największych strat ciepła w budynku - Wskazanie mostków termicznych, miejsca przerw w izolacji termicznej budynku, chłodni - Sprawdzenie jakości izolacji budynków, wykrycie -niedoborów i wad izolacji - Badanie budynku przed wykonaniem ocieplenia /miejsca szczególnej uwagi/ - Lokalizacja pęknięć i nieszczelności przegród budowlanych, kominów, dachów - Lokalizacja miejsc i przyczyny powstawania grzybów i pleśni - Sprawdzenie szczelności okien i drzwi oraz jakości osadzenia. - Lokalizacja tras i uszkodzeń C.O. i C.W.U przed planowanym remontem - Lokalizacja uszkodzeń w instalacji ogrzewania podłogowego wodnego i elektrycznego - Wykrywanie uszkodzeń i zagrożeń w instalacji elektrycznej, przegrzanie elementów instalacji elektrycznej, wypalone styki - Badanie rozdzielni elektrycznych, skrzynek bezpiecznikowych - Badanie termowizyjne nieruchomości przed zakupem sprawdź dom przed kupnem, badanie bardzo pomaga w negocjacjach cenowych.) - Wszędzie gdzie temperatura ma znaczenie Oceniamy stan nagrzania: - stanu izolacji cieplnej - urządzeń dla potrzeb utrzymania ciągłości ruchu - drożności rur ekranowych - stanu technicznego kominów - wad i awarii w układach elektrycznych - wad transformatorów - rozdzielnic - sieci przesyłowych - torów prądowych - maszyn i urządzeń - łożysk - przekładni mechanicznych - reduktorów

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt elektryczny EKOPRODET »

  Kwestie takie jak audyt efektywności energetycznej czy efektywność energetyczna nie stanowią żadnych problemów dla EKOPRODET z Poznania. Ta poznańska firma już od ponad 10 lat wykonuje usługi audytu energetycznego, elektrycznego czy optymalizacyjnego. Te lata, oprócz należytego doświadczenia, zaowocował także uzyskaniem prestiżu przez firmę. Audyt energetyczny bądź pozostałe prace związane z efektywnością energetyczną EKOPRODET przeprowadza dla różnych Klientów. Należą do nich zarówno spółdzielnie mieszkaniowe, placówki publiczne i przemysłowe, jak też inwestorzy prywatni. EKOPRODET swoją centrale posiada w Poznaniu, jednakże usługi wykonuje w terenie województwa jak również kraju. Oprócz różnorakiego typu audytów, profesjonaliści z poznańskiej firmy realizują także inne usługi, których celem jest zwiększenie efektywności energetycznej jak i skuteczne gospodarowanie energią.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atmopol Kompresory powietrza »

  Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem systemów sprężania powietrza, zarówno w aspekcie sprężarek, jak również systemów filtracji i uzdatniania.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwaenergetyczne.org »

  Szanowni Państwo, wykonuję świadectwa energetyczne/certyfikaty energetyczne na terenie województwa mazowieckiego i sąsiednich. Cechuje mnie profesjonalizm i terminowość. Posiadam stosowne uprawnienia nadane przez Ministra Infrastruktury o nr 643/CE-WSEiZ nr wpisu do rejestru 5747. Świadczę usługi po konkurencyjnych cenach. Cena świadectwa za dom jednorodzinny: do 100 m2 – 200 zł od 100 m2 do 150 m2 - 240 zł. od 150 m2 do 200 m2 – 280 zł powyżej 200 m2 – 300 zł Ponadto wykonuję świadectwa dla budynków użyteczności publicznej, usługowych, biurowych, magazynowych, lokali mieszkalnych, budynków wielorodzinnych, zamieszkania zbiorowego, przemysłowych itp. Szczegóły na mojej stronie www.swiadectwaenergetyczne.org Zapraszam do skorzystania z moich usług. inż. Mariusz Powierża tel. 608661773

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • audyt energetyczny-FIRMA BENE »

  Audyt energetyczny budynku jest jedną z wielu ofert firmy Bene.Nasza firma to grupa inżynierów, których działania ukierunkowane są na termomodernizację istniejących budynków.Specjalność firmy Bene to audyt energetyczny budynku, audyt remontowy budynku i świadectwo charakterystyki energetycznej.Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających uprawnienia do sporządzania tego typu dokumentów.W celu zapoznania się z naszą oferta zapraszamy na naszą stronę www.audytenergetyczny.net

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • TERMOCERT Badania termowizyjne »

  Oferujemy pełny zakres usług termowizyjnych (do 1200 st.C!). Świadczymy usługi dla budownictwa, elektroenergetyki, energetyki i ciepłownictwa oraz wielu gałęzi przemysłu i techniki. Sporządzamy audyty energetyczne na potrzeby przedsięwzięć termomodernizacyjnych i remontowych oraz świadectwa charakterystyki energetycznej (certyfikaty energetyczne) dla budynków i lokali. Przeprowadzamy inspekcje przedremontowe i kontrolujemy jakość wykonania napraw i ocieplenia. Wykonamy badanie przed- i powykonawcze instalacji energetycznej i ciepłowniczej. Oferujemy atrakcyjne ceny!

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PUI WALMIT termomodernizacja »

  Nasza firma wykonuje świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, audyty energetyczne dla potrzeb NFOŚ, badania termowizyjne oraz oferuje usługi doradcze w zakresie termomodernizacji Współpracujemy również z ekspertami w takich dziedzinach jak: budownictwo;instalacje/sieci wod-kan, sanitarne; instalacje Ppoż, kontroli dostępu.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • „RAFIK-POL II” Ewa Hołdysz F.P.U.H. »

  Jeżeli potrzebujesz pomocy przy obniżeniu kosztów za energię elektryczną, zadzwoń do naszego konsultanta, który cię odwiedzi i znajdzie rozwiązanie dla twojej firmy lub domu. Nasza kompetencja i chęć niesienia pomocy klientom sprawia, że jesteśmy często wybieraną firmą. Nie działamy dla dystrybutorów i nie pobieramy za naszą działalność prowizji.

  Data dodania: 01 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audyt energetyczny

(25)

Audyt energetyczny - nowa strona:

Adres: