Www.pracowniamprojekt.pl

Www.pracowniamprojekt.pl Przedstawiamy Państwu grupę architektów tworzących niecodzienne dzieła z dziedziny architektury krajobrazu! Nasze usługi kierujemy do sektora prywatnego i publicznego, projektując z myślą o zindywidualizowanych potrzebach naszych klientów. W zakresie naszych usług znajdą Państwo projekt gospodarki drzewostanem, ekspertyzy dendrologiczne, inwentaryzacje zieleni, projekt nasadzeń kompensacyjnych i wiele innych! Więcej informacji na stronie www. pracowniamprojekt. pl. Zapraszamy o współpracy!

Szczegóły strony www.pracowniamprojekt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.pracowniamprojekt.pl:

Www.pracowniamprojekt.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogrody Warszawa »

  Ogrody Warszawa - zakładanie i pielęgnacja ogrodów. Informacje i porady ogrodnicze.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Promulti - Ogrody Gdańsk »

  Oferujemy Państwu naszą profesjonalną pomoc przy projektowaniu i zakładaniu ogrodu. Specjalizujemy się także w wodzie w ogrodach; budujemy stawy, strumienie, kaskady. Świadczymy usługi w okolicach Gdańska. Serdecznie polecamy Państwu nasze usługi i zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • OGRÓD LUBLIN P&PGARDEN »

  Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją zieleni na terenach otaczających domy prywatne, rezydencje, obiekty publiczne i osiedla mieszkaniowe.Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą architekci krajobrazu, ogrodnicy, wieloosobowe zespoły wykonawcze.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Gorczyńscy »

  Pracownia architektury krajobrazu Ogrody Gorczyńscy prowadzi działalność obejmującą projektowanie zieleni, projektowanie ogrodów, projektowanie zieleni miejskiej, aranżacje wnętrz zielenią, jak również doradztwo w zakresie ogrodnictwa, dendrologii i fitopatologii.Pracownia oferuje usługi z zakresu: * Projektowanie ogrodów przydomowych * Projekty ogrodów na działkach rekreacyjnych * Aranżacje zieleni we wnętrzach * Doradztwo w zakresie pielęgnacji roślin * Aranżacje zieleni tarasowej i balkonowej * Projektowanie zieleni publicznej w przestrzeni miejskiej i wiejskiej

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aale Ogrody - Ogrody Lublin »

  Profilem działania przedsiębiorstwa Aale Ogrody.pl Lublin jest projektowanie ogrodów, w tym m.in.: trawniki, rabaty bylinowe i jednoroczne, oczka wodne, ogniska, pergole, niwelacja terenu. Firma prowadzi także pielęgnację: odnawianie zaniedbanych ogrodów, przycinanie drzew i krzewów czy odchwaszczanie. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody ZWP Architektura Krajob »

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem zieleni dla ogrodów przydomowych i terenów zieleni publicznej. Wykonujemy projekty nawierzchni, szaty roślinnej oraz elementów małej architektury. Nasi klienci aktywnie uczestniczą w procesie projektowania swojego ogrodu i mają możliwość decydowania o jego ostatecznym kształcie na każdym etapie. Proponujemy zawsze kilka koncepcji wstępnych ogrodu do wyboru, uszczegóławiamy ją do projektu koncepcyjnego, a następnie wykonawczego i rysunków technicznych. Nasze ceny są konkurencyjne. W celu dokładnego określenia ceny projektu i ewnetualnego wykonania proponujemy niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie w terenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Green Solutions »

  Projektowanie parków jest gatunkiem sztuki, dlatego tak ważne jest osobiste wyjście do każdego jej klienta. Zwracamy koncentrację na każdy szczegół znajdujący się w ogrodzie. Dzięki temu krajobraz nas wymodelowany jest niepowtarzalnym położeniem zarówno do wypoczynku pracowitego, jak zasmakowania chwil wypoczynku. Szkice komponowane są od podstaw z myślą o potrzebach każdego kontrahenta. Poprzedzone są one zapoznaniem się z gruntem oraz sprecyzowaniem jego cech charakterystycznych. Zwracamy reprymendę również na ukształtowanie placu, ale także na egzystującą na tym obszarze szatę roślinną. Umożliwia nam to na stworzenie wyjątkowego miejsca dostosowanego do wymagań konsumenta, jak i do środowiska i egzystującego krajobrazu.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe - TS Polska »

  Przedsiębiorstwo TS Polska zaistniało pod koniec lat 90-tych jako przedstawiciel firmy TS Aluminium Profilsysteme. Nasza firma ponad 30 lat zajmuje się sprzedażą oraz projektowaniem konstrukcji aluminiowych i ogrodów zimowych. TS Aluminium jest liderem w branży. Produkty TS cechują się wysoką jakością, solidnością a także estetyką. Zapewniamy pomoc w pomiarach, pomoc w montażu, a także szkolenia sprzedawców i montażystów. Siedziba firmy znajduje się w Radomiu.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma F.H.P.U »

  W zakresie brukarstwa wykonujemy:* kompleksowe układanie kostki brukowej, dekoracyjnej jak i przemysłowej, * prace ziemne, * wykonanie podbudowy, * układanie obrzeży, krawężników, palisad, układanie gazonów, ażurów oraz innej galanterii betonowej, * zakładanie drenaży.W zakresie ogrodnictwa wykonujemy:* projektowanie ogrodów, * realizacja projektów, * zakładanie instalacji nawadniających, * mała architektura (oczka wodne, skalniaki, alejki itp.), * kompleksowa pielęgnacja terenów zieleni (koszenie, nawożenie, opryski, przycinanie, plewienie itp.), sprzątanie i wywóz odpadów zielonych, * koszenie dużych powierzchni (kosiarka traktorek), aeracja, wertykulacja, * wycinka drzew, * formowanie żywopłotów, * kosztorysy KNR i specyfikacje techniczne dla terenów zieleni, * specjalistyczny dobór roślin dla alergików, * odśnieżanie, * inne prace związane z ogrodem.Wykonujemy ogrodzenia:* z siatki, * panelowe, * betonowe, * mury oporowe, * gabiony, * inne.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bogumiła Bulga STUDIO B | Projektowanie Ogrodów Kraków »

  Studio B – projektowanie ogrodów oferuje kompleksową obsługę od projektu aż do wykonania ogrodu. Studio B zajmuje się projektowaniem ogrodów przydomowych, terenów zieleni przed biurowcami, budynkami komercyjnymi oraz produkcyjnymi. Podejmujemy się również projektowania oraz aranżacji zieleni we wnętrzach, na tarasach oraz ogrodach zimowych. Naszą pracę zaczynamy od szczegółowego wywiadu z inwestorem, tak, aby stworzyć projekt, który jest dopasowany do stylu życia klienta, jego osobowości oraz wymagań, jakich oczekuje od ogrodu. Efektem pracy Studia B jest dopracowany projekt oraz zadowolenie klienta.

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »