Www.pracowniamprojekt.pl

Www.pracowniamprojekt.pl Przedstawiamy Państwu grupę architektów tworzących niecodzienne dzieła z dziedziny architektury krajobrazu! Nasze usługi kierujemy do sektora prywatnego i publicznego, projektując z myślą o zindywidualizowanych potrzebach naszych klientów. W zakresie naszych usług znajdą Państwo projekt gospodarki drzewostanem, ekspertyzy dendrologiczne, inwentaryzacje zieleni, projekt nasadzeń kompensacyjnych i wiele innych! Więcej informacji na stronie www. pracowniamprojekt. pl. Zapraszamy o współpracy!

Szczegóły strony www.pracowniamprojekt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.pracowniamprojekt.pl:

Www.pracowniamprojekt.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 89 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogrody Gdańsk »

  Ogrody Gdańsk - zakładanie i pielęgnacja ogrodów. Informacje i porady ogrodnicze.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • OGRÓD LUBLIN P&PGARDEN »

  Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją zieleni na terenach otaczających domy prywatne, rezydencje, obiekty publiczne i osiedla mieszkaniowe.Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą architekci krajobrazu, ogrodnicy, wieloosobowe zespoły wykonawcze.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • QUERCUS Projektowanie ogrodów »

  Nasza firma oferuje profesjonalne projektowanie i urządzanie ogrodów przydomowych a także aranżację terenów zieleni przy firmach. Ogrody są naszą pasją, tworzymy je ze starannością i zaangażowaniem, szczególną uwagę przywiązując do ich estetyki i funkcjonalności. W trosce o jakość naszych usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu oraz współpracujemy z renomowanymi gospodarstwami szkółkarskimi. W ofercie firmy m.in.: oczka wodne i strumyki, ogrody skalne, ścieżki i murki ogrodowe, systemy nawadniające, trawniki, usługi ogrodnicze oraz kompleksowa pielęgnacja ogrodów. Obszar działalności firmy to głównie Lublin i woj. lubelskie.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Wirtua Garden »

  Ogrody Wirtua Garden - kompleksowe wykonywanie inwestycji z zakresu projektowania i zakładania terenów zieleni. Projektowanie ogrodów wodnych, ogrodów japońskich i ogrodów nowoczesnych. Sprzedaż i instalacja systemów filtracyjnych do oczek wodnych i systemów automatycznego nawadniania ogrodów i trawników.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prolab3D - projekt w 3DVIA »

  Firma Prolab3D oferuj wykonanie multimedialnych prezentacji w formie samodzielnych aplikacji na podstawie dokumentacji 3D Klienta lub pozyskanych na drodze skanowania przestrzennego istniejącego obiektu. Prezentacje mogą służyć jako doskonała, interaktywna reklama, materiały szkoleniowe lub konfiguratory, a wszystko to w łatwy sposób może być dostępne poprzez internet.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • GARDENIA »

  2. Gardenia - studio architektury krajobrazu i designu działa na terenie województwa zachodniopomorskiego. Misją naszej pracowni jest projektowanie i wykonywanie ogrodów, które będą przewyższały oczekiwania naszych klientów. Zadowolenie klienta z całego czasu współpracy z naszą firmą, oraz jak największe odciążenie inwestora podczas realizacji projektu, są dla nas najważniejsze. Nasze realizacje tworzymy z pasją i ze smakiem, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie firmowej.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Norma F.H.P.U »

  W zakresie brukarstwa wykonujemy:* kompleksowe układanie kostki brukowej, dekoracyjnej jak i przemysłowej, * prace ziemne, * wykonanie podbudowy, * układanie obrzeży, krawężników, palisad, układanie gazonów, ażurów oraz innej galanterii betonowej, * zakładanie drenaży.W zakresie ogrodnictwa wykonujemy:* projektowanie ogrodów, * realizacja projektów, * zakładanie instalacji nawadniających, * mała architektura (oczka wodne, skalniaki, alejki itp.), * kompleksowa pielęgnacja terenów zieleni (koszenie, nawożenie, opryski, przycinanie, plewienie itp.), sprzątanie i wywóz odpadów zielonych, * koszenie dużych powierzchni (kosiarka traktorek), aeracja, wertykulacja, * wycinka drzew, * formowanie żywopłotów, * kosztorysy KNR i specyfikacje techniczne dla terenów zieleni, * specjalistyczny dobór roślin dla alergików, * odśnieżanie, * inne prace związane z ogrodem.Wykonujemy ogrodzenia:* z siatki, * panelowe, * betonowe, * mury oporowe, * gabiony, * inne.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Paulin System - Zakładanie ogrodów »

  Firma "Paulin System" istnieje na rynku poznańskim od 1999 roku. Zakres działalności dotyczy projektowania i realizacji systemów nawadniających. Nawadnianie ogrodu to istotny element w pielęgnacji roślin i każdy ogrodnik powinien zatroszczyć się o właściwe nawodnienie swojej działki. Na szczęście teraz na rynku dostępne są wygodne rozwiązania, które ułatwiają nawadnianie ogrodu. Automatyczne nawadnianie Poznań to niewątpliwie niezastąpiony mechanizm, który pozwala na szybsze prace w ogrodzie i perfekcyjne zadbanie o rośliny. Nawadnianie Poznań to wysoka jakość poparta kilkuletnią niezawodnością oraz gwarancja na wszystkie proponowane systemy.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »