Www.pracowniamprojekt.pl

Www.pracowniamprojekt.pl Przedstawiamy Państwu grupę architektów tworzących niecodzienne dzieła z dziedziny architektury krajobrazu! Nasze usługi kierujemy do sektora prywatnego i publicznego, projektując z myślą o zindywidualizowanych potrzebach naszych klientów. W zakresie naszych usług znajdą Państwo projekt gospodarki drzewostanem, ekspertyzy dendrologiczne, inwentaryzacje zieleni, projekt nasadzeń kompensacyjnych i wiele innych! Więcej informacji na stronie www. pracowniamprojekt. pl. Zapraszamy o współpracy!

Szczegóły strony www.pracowniamprojekt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.pracowniamprojekt.pl:

Www.pracowniamprojekt.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 66 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OGRÓD LUBLIN P&PGARDEN »

  Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją zieleni na terenach otaczających domy prywatne, rezydencje, obiekty publiczne i osiedla mieszkaniowe.Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą architekci krajobrazu, ogrodnicy, wieloosobowe zespoły wykonawcze.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gordo Studio »

  Gordo Studio - nowoczesna pracownia architektury krajobrazu. Profesjonalne projektowanie ogrodów i terenów zieleni. Zakładanie i urządzanie ogrodów. W ofercie pracowni: ogrody japońskie, oczka wodne, stawy kąpielowe, strumienie i kaskady, systemy nawadniające ogrody i trawniki, iluminacja ogrodów, aranżacja wnętrz zielenią - zieleń we wnętrzach, usługi ogrodnicze i projektowe

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe Ellegance »

  Ellegance specjalizuje się w budowaniu ogrodów zimowych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, gotowe projekty oraz dostęp do najwyższej jakości materiałów firma może zaoferować szybką budowę ogrodu zimowego, który służyć będzie przez wiele lat.Firma wykonuje też ogrody na dachach oraz zadaszenia basenów, tarasów i restauracji.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Wirtua Garden »

  Ogrody Wirtua Garden - kompleksowe wykonywanie inwestycji z zakresu projektowania i zakładania terenów zieleni. Projektowanie ogrodów wodnych, ogrodów japońskich i ogrodów nowoczesnych. Sprzedaż i instalacja systemów filtracyjnych do oczek wodnych i systemów automatycznego nawadniania ogrodów i trawników.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Gorczyńscy »

  Pracownia architektury krajobrazu Ogrody Gorczyńscy prowadzi działalność obejmującą projektowanie zieleni, projektowanie ogrodów, projektowanie zieleni miejskiej, aranżacje wnętrz zielenią, jak również doradztwo w zakresie ogrodnictwa, dendrologii i fitopatologii.Pracownia oferuje usługi z zakresu: * Projektowanie ogrodów przydomowych * Projekty ogrodów na działkach rekreacyjnych * Aranżacje zieleni we wnętrzach * Doradztwo w zakresie pielęgnacji roślin * Aranżacje zieleni tarasowej i balkonowej * Projektowanie zieleni publicznej w przestrzeni miejskiej i wiejskiej

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prolab3D - projekt w 3DVIA »

  Firma Prolab3D oferuj wykonanie multimedialnych prezentacji w formie samodzielnych aplikacji na podstawie dokumentacji 3D Klienta lub pozyskanych na drodze skanowania przestrzennego istniejącego obiektu. Prezentacje mogą służyć jako doskonała, interaktywna reklama, materiały szkoleniowe lub konfiguratory, a wszystko to w łatwy sposób może być dostępne poprzez internet.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody ZWP Architektura Krajob »

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem zieleni dla ogrodów przydomowych i terenów zieleni publicznej. Wykonujemy projekty nawierzchni, szaty roślinnej oraz elementów małej architektury. Nasi klienci aktywnie uczestniczą w procesie projektowania swojego ogrodu i mają możliwość decydowania o jego ostatecznym kształcie na każdym etapie. Proponujemy zawsze kilka koncepcji wstępnych ogrodu do wyboru, uszczegóławiamy ją do projektu koncepcyjnego, a następnie wykonawczego i rysunków technicznych. Nasze ceny są konkurencyjne. W celu dokładnego określenia ceny projektu i ewnetualnego wykonania proponujemy niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie w terenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porosa.pl Urządzanie ogrodów »

  Projektowanie ogrodów Kalisz. Proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu realizacji ogrodów przydomowych. Oferujemy interesujące pomysły na ogród, jak również galerię projektów ogrodów. Wykonujemy projekty ładnych ogrodów. Oferujemy skarpę w ogrodzie, ogród naturalistyczny, ogrody w lesie, ogród wiejski, parki dworskie i inne. Wykonujemy usługi na miarę europejskich standardów. Jesteśmy członkiem prestiżowych organizacji branżowych.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe - TS Polska »

  Przedsiębiorstwo TS Polska zaistniało pod koniec lat 90-tych jako przedstawiciel firmy TS Aluminium Profilsysteme. Nasza firma ponad 30 lat zajmuje się sprzedażą oraz projektowaniem konstrukcji aluminiowych i ogrodów zimowych. TS Aluminium jest liderem w branży. Produkty TS cechują się wysoką jakością, solidnością a także estetyką. Zapewniamy pomoc w pomiarach, pomoc w montażu, a także szkolenia sprzedawców i montażystów. Siedziba firmy znajduje się w Radomiu.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »