Www.pracowniamprojekt.pl

Www.pracowniamprojekt.pl Przedstawiamy Państwu grupę architektów tworzących niecodzienne dzieła z dziedziny architektury krajobrazu! Nasze usługi kierujemy do sektora prywatnego i publicznego, projektując z myślą o zindywidualizowanych potrzebach naszych klientów. W zakresie naszych usług znajdą Państwo projekt gospodarki drzewostanem, ekspertyzy dendrologiczne, inwentaryzacje zieleni, projekt nasadzeń kompensacyjnych i wiele innych! Więcej informacji na stronie www. pracowniamprojekt. pl. Zapraszamy o współpracy!

Szczegóły strony www.pracowniamprojekt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.pracowniamprojekt.pl:

Www.pracowniamprojekt.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 93 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogrodnictwo Zielone Pogotowie »

  Ogrodnictwo to nasza pasja. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze: projektowanie, zakładanie, pielęgnację oraz nawadnianie ogrodów. Wystarczy jeden telefon, a pomożemy zrealizować marzenia o pięknym ogrodzie!

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczka wodne - Gordo Studio »

  Firma powstała z świadomością o zawodowym tworzeniu, aranżowaniu ogrodów oraz obszarów zielonych. Od wielu lat firma Gordo Studio planuje jak też robi ogrody na obszarze całej Polski . Śmiało może pretendować do bycia liderem w swej dziedzinie. Podstawowa oferta naszej pracowni niesie : oczka oraz strumienie, rośliny ogrodnicze, meble ogrodowe, fontanny, systemy samoczynnego nawadniania, trawniki, patio, sadzenie drzew i krzewów. Posiadamy w dorobku dużo wykonanych, spełnionych projektów i udanych, pozornych działalności z terytorium całej Polski.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Wirtua Garden »

  Ogrody Wirtua Garden - kompleksowe wykonywanie inwestycji z zakresu projektowania i zakładania terenów zieleni. Projektowanie ogrodów wodnych, ogrodów japońskich i ogrodów nowoczesnych. Sprzedaż i instalacja systemów filtracyjnych do oczek wodnych i systemów automatycznego nawadniania ogrodów i trawników.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody ZWP Architektura Krajob »

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem zieleni dla ogrodów przydomowych i terenów zieleni publicznej. Wykonujemy projekty nawierzchni, szaty roślinnej oraz elementów małej architektury. Nasi klienci aktywnie uczestniczą w procesie projektowania swojego ogrodu i mają możliwość decydowania o jego ostatecznym kształcie na każdym etapie. Proponujemy zawsze kilka koncepcji wstępnych ogrodu do wyboru, uszczegóławiamy ją do projektu koncepcyjnego, a następnie wykonawczego i rysunków technicznych. Nasze ceny są konkurencyjne. W celu dokładnego określenia ceny projektu i ewnetualnego wykonania proponujemy niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie w terenie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Green Solutions »

  Projektowanie parków jest gatunkiem sztuki, dlatego tak ważne jest osobiste wyjście do każdego jej klienta. Zwracamy koncentrację na każdy szczegół znajdujący się w ogrodzie. Dzięki temu krajobraz nas wymodelowany jest niepowtarzalnym położeniem zarówno do wypoczynku pracowitego, jak zasmakowania chwil wypoczynku. Szkice komponowane są od podstaw z myślą o potrzebach każdego kontrahenta. Poprzedzone są one zapoznaniem się z gruntem oraz sprecyzowaniem jego cech charakterystycznych. Zwracamy reprymendę również na ukształtowanie placu, ale także na egzystującą na tym obszarze szatę roślinną. Umożliwia nam to na stworzenie wyjątkowego miejsca dostosowanego do wymagań konsumenta, jak i do środowiska i egzystującego krajobrazu.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porosa.pl Urządzanie ogrodów »

  Projektowanie ogrodów Kalisz. Proponujemy szeroki wachlarz usług z zakresu realizacji ogrodów przydomowych. Oferujemy interesujące pomysły na ogród, jak również galerię projektów ogrodów. Wykonujemy projekty ładnych ogrodów. Oferujemy skarpę w ogrodzie, ogród naturalistyczny, ogrody w lesie, ogród wiejski, parki dworskie i inne. Wykonujemy usługi na miarę europejskich standardów. Jesteśmy członkiem prestiżowych organizacji branżowych.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe - TS Polska »

  Przedsiębiorstwo TS Polska zaistniało pod koniec lat 90-tych jako przedstawiciel firmy TS Aluminium Profilsysteme. Nasza firma ponad 30 lat zajmuje się sprzedażą oraz projektowaniem konstrukcji aluminiowych i ogrodów zimowych. TS Aluminium jest liderem w branży. Produkty TS cechują się wysoką jakością, solidnością a także estetyką. Zapewniamy pomoc w pomiarach, pomoc w montażu, a także szkolenia sprzedawców i montażystów. Siedziba firmy znajduje się w Radomiu.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Paulin System - Zakładanie ogrodów »

  Firma "Paulin System" istnieje na rynku poznańskim od 1999 roku. Zakres działalności dotyczy projektowania i realizacji systemów nawadniających. Nawadnianie ogrodu to istotny element w pielęgnacji roślin i każdy ogrodnik powinien zatroszczyć się o właściwe nawodnienie swojej działki. Na szczęście teraz na rynku dostępne są wygodne rozwiązania, które ułatwiają nawadnianie ogrodu. Automatyczne nawadnianie Poznań to niewątpliwie niezastąpiony mechanizm, który pozwala na szybsze prace w ogrodzie i perfekcyjne zadbanie o rośliny. Nawadnianie Poznań to wysoka jakość poparta kilkuletnią niezawodnością oraz gwarancja na wszystkie proponowane systemy.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bogumiła Bulga STUDIO B | Projektowanie Ogrodów Kraków »

  Studio B – projektowanie ogrodów oferuje kompleksową obsługę od projektu aż do wykonania ogrodu. Studio B zajmuje się projektowaniem ogrodów przydomowych, terenów zieleni przed biurowcami, budynkami komercyjnymi oraz produkcyjnymi. Podejmujemy się również projektowania oraz aranżacji zieleni we wnętrzach, na tarasach oraz ogrodach zimowych. Naszą pracę zaczynamy od szczegółowego wywiadu z inwestorem, tak, aby stworzyć projekt, który jest dopasowany do stylu życia klienta, jego osobowości oraz wymagań, jakich oczekuje od ogrodu. Efektem pracy Studia B jest dopracowany projekt oraz zadowolenie klienta.

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »