Projektowanie Ewa Sitkowska

Projektowanie Ewa Sitkowska W ciągu kilku dni od dokonania przez Państwa wpłaty, prześlemy pierwsze propozycje jakie udało Nam się stworzyć. Wiadomości wraz z załącznikami przygotowane są w popularnej formacie, tak aby można je było wydrukować lub przesłać do firmy remontowej, która ma realizować projekt. Stawiamy na Państwa zadowolenie oraz pełną wygodę we współpracy z Nami.

Szczegóły strony projektowanie-wnetrz-online.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę projektowanie-wnetrz-online.pl:

Projektowanie Ewa Sitkowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Berenika Szewczyk Architekt »

  Architektura wnętrz to moja pasja i zawód. Każdy etap projektowania nowego wnętrza rozpoczynam od rozmowy z klientem.Jestem zdania, że wnętrze naszego domu ma wpływ na nas samych. Dlatego właśnie postrzegam swój zawód przemyślanie i oddaje się mu z wielkim oddaniem. Każde wnętrze podobnie jak jego właściciele ma w sobie coś indywidualnego i niepowtarzalnego. Niezależnie od tego jaki styl lubimy i jak bardzo różnią się nasze wyczucia estetyki, sztuką jest dojście do kompromisu nie tylko na płaszczyźnie estetycznej, ale też funkcjonalnej i technicznej.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Piotr Stolarek »

  Projektowanie wnętrza zaczynam od rozmowy z klientem, aby poznać jego gust, gdyż wychodzę z założenia, że odpowiednie wnętrze ma określony wpływ na osoby, które się w nim znajdują. Chcę aby moje realizacje podnosiły standard życia. Moje prywatne preferencje krążą wokół minimalizmu doprawionego nutka szaleństwa. Tworzenie wnętrz to dla mnie praca, ale w dużej mierze pasja przynosząca ogromną satysfakcję.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • SYNERGIA ARCHITEKCI »

  Jesteśmy architektami z wieloletnią międzynarodową praktyką. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w dziedzinie projektowania architektonicznego, projektowania oraz aranżacji wnętrz zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. W swoim dorobku zawodowym mamy wiele projektów wykonanych dla firm oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • MIPLAN s.c. »

  Pracownia Projektowa MIPLAN s.c. powstała w 2009 roku. Wykonujemy projekty Architektoniczno-Budowlane, Projekty Wykonawcze konstrukcji żelbetowych, stalowych i drewnianych. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu obiektów kubaturowych, hal magazynowych oraz konstrukcji drewnianych-szkieletowych zdobyte w najlepszych śląskich biurach projektowych. Wykonujemy również profesjonalne inwentaryzacje architektoniczno-budowlane (dokumentację odtworzeniową) dla budowli wszelkiego rodzaju; od domków jednorodzinnych po obiekty zabytkowe.OFERUJEMY:inwentaryzacje budowlane, projekty architektoniczno-budowlane, projekty wykonawcze, projekty termomodernizacji, projekty zamienne, adaptacje projektów typowych, certyfikaty energetyczne, nadzór autorski, funkcja kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego, ekspertyzy i opinie techniczne, dokumentacje odtworzeniowe, projekty rozbiórek, Kosztorysowanie

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • m2studio Architekci Warszawa »

  Pracownia architektoniczna - m2studio Architekci Warszawa zajmuje się projektowaniem domów jednorodzinnych. Projekty wykonywane są wielobranzowo - architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne i elektryczne, na życzenie wykonujemy kosztorysy, uzgodnienia, mapy do celów projektowych oraz badania geotechniczne gruntów. Domy projektowane przez m2 są budynkami energooszczędnymi, funkcjonalnymi i nowoczesnymi.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Halatenisowa.com - Budowa hal sportowych »

  Witamy, Budujemy hale sportowe, a naszą specjalizacją jest tenis. Jesteśmy firmą zajmującą się wszystkim co jest związane z tenisem ziemnym. Jedną z naszych specjalizacji jest budowa kortów tenisowych. Korty ziemne wykonujemy w dwóch wariantach - z mączki ceglanej oraz z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Cena budowy korty tenisowego z mączki ceglanej od 49 000 zł. Oprócz tego budujemy całoroczne hale sportowe, hale tenisowe, hale namiotowe oraz hale łukowe. Do budowy konstrukcji wykorzystujemy drewno klejone warstwowo. Dzięki temu, zarządca obiektu oszczędza pieniądze - między innymi na braku konieczności odnawiania powłok antykorozyjnych czy przeciwogniowych, oraz także zyskuje oszczędności na ogrzewaniu obiektu, gdyż w konstrukcjach drewnianych nie występuje zjawisko mostków termicznych które oddaje ciepło na zewnątrz. Poza tym hala dzięki wykorzystaniu konstrukcji z drewna klejonego warstwowo zdecydowanie zyskuje na wyglądzie. Świadczymy pełną usługę przy budowie obiektów sportowych od przygotowania projektu, poprzez prace geodezyjne i ziemne aż po finalny montaż hal sportowych oraz kompletnego wyposażenia hali z oświetleniem, ogrzewaniem czy ogrodzeniem. Po wybudowaniu hali oferujemy Państwu prowadzenie prac konserwacyjnych - takich jak czyszczenie hai z zewnątrz i wewnątrz, naprawy poszycia i plandek czy czyszczenie sztucznej trawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na HalaTenisowa. com lub pod numerem telefonu 50-958-928

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Franta Group Architekt Maciej Franta »

  Franta Group od 2010 roku patrzy w przyszłość. Oferujemy państwu najwyższej jakości usługi projektowe i wykonawcze w architekturze. Jesteśmy zdania, że architektura to sztuka, dlatego też w naszych projektach zwracamy ogromną uwagę na kolory oraz jakość wykorzystywanych przez nas materiałów. Podejmując z nami współpracę, tworzysz twoje przyszłe otoczenie – miejsca pracy oraz dom w którym kiedyś się zestarzejesz.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • T-studio Tomasz Chruściel - projektowanie restauracji »

  Zajmujemy się projektowaniem wnętrz. Naszą pracownię w Krakowie tworzą osoby z wykształceniem architektonicznym, które na bieżąco śledzą najnowsze trendy oraz mogą pochwalić się wieloma realizacjami. Przygotowujemy projekty mieszkań i domów jednorodzinnych, powierzchni biurowych, aparthoteli. Pierwszym krokiem naszej współpracy z Klientem zawsze jest wywiad dotyczący oczekiwań. Dopiero na tej podstawie przygotowujemy wycenę, a następnie projekt koncepcyjny. Kolejnym krokiem jest projekt wykonawczy oraz nadzór nad jego realizacją.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Vizual Form »

  Vizual Form z Katowic jest firmą, działającą w branży projektowania wnętrz. Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują projektowanie oraz realizację planów łącznie z nadzorem wykonania, a także doradztwo w wyborze aranżacji i podczas zakupów elementów wyposażenia. W naszych projektach dbamy o właściwą ergonomię lokali.

  Data dodania: 26 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Baar.pl »

  Baar to Twoje biuro architektoniczne. Tworzymy zarówno projekty dla osób indywidualnych jak i dla klientów komercyjnych i publicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wszechstronna wiedzę. Potrafimy w pełni dostosować się to potrzeb i oczekiwań Naszych Zleceniodawców. Z Nami zaplanujesz kompletny wygląd Swoich wnętrz. Aranżacja i projekty mieszkań, domów i innych przestrzeni publicznych. Dla Nas to powszechność, dla Ciebie nowy wymiar rzeczywistości!

  Data dodania: 14 03 2018 · szczegóły wpisu »