Architekci, Projekty Domów Podkategoria: Architekci, Projekty Domów

1 · 2 · następna strona »
 • HANA - domy szkieletowe »

  Producent konstrukcji domów szkieletowych zajmuje się budową ekologicznych domów drewnianych. Ponad sto projektów całorocznych i letniskowych jednorodzinnych domów z drewna. W ofercie producenta konstrukcji domów szkieletowych znajduje się budowa ekologicznych domów drewnianych. Ponad sto projektów całorocznych i letniskowych jednorodzinnych domów z drewna. Wśród naszych projektów domów znajdziecie Państwo domy nowoczesne i tradycyjne, o zróżnicowanej wielkości i detalach architektonicznych. Wszystkie przedstawione rozwiązania traktujemy jako propozycje projektów. Parametry techniczne mogą być dowolnie modyfikowane w zależności od podjętych przez Was decyzji i warunków zabudowy, aby dom spełniał potrzeby wszystkich domowników. Dotyczy to w szczególności wymiarów budynku, układu pomieszczeń, spadku dachu oraz rozmieszczenia okien. Przy każdym prezentowanym przez nasze biuro projekcie podajemy aktualne, orientacyjne koszty budowy domu w stanie surowym zamkniętym. Szacunkowe koszty materiałów budowlanych mogą się zmienić przy modernizacji projektu, jak np. przedłużenie dachu, zmiana powierzchni przez dobudowanie dodatkowego pomieszczenia czy też zmiana liczby stanowisk w garażu. Wszystkie ceny materiałów budowlanych i robocizny są podawane w kosztorysie przed przystąpieniem do robót budowlanych. Podana kwota przy poszczególnym projekcie uwzględnia izolacje przeciwwilgociowe na przygotowanym fundamencie, ściany nadziemia, stropy, ścianki działowe, konstrukcję i pokrycie dachu, izolacje cieplne i akustyczne, okna białe pcv i drzwi wejściowe. Instalacje i pozostałe roboty wykończeniowe ustalane są indywidualnie. Jest to związane ze standardem wykończenia domów jednorodzinnych (glazura, terakota, prace malarskie, posadzki, tynk i in. ). Wybierz dowolny projekt lub zrealizuj budowę swojego domu. Sprawdź szczegóły na stronie www. hana. com. pl

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • CLIC House - domy pasywne i energooszczędne »

  Firma CLIC House zajmuje się budownictwem domów jednorodzinnych, energooszczędnych i niskoenergetycznych. Korzystamy z najnowszych technologii w systemach pasywnych oraz modułowych. Inwestycje tworzymy zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Spełniamy warunki dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych MDM 2014. U nas możecie Państwo postawić własny dom w zaledwie 60 dni! Aranżacja wnętrz w cenie! CLIC House - szczegółowa oferta

  Data dodania: 07 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ArsVisual Studio - wizualizacj »

  Ars Visual Studio to profesjonalna firma świadcząca usługi z zakresuwizualizacji i animacji. Nasze studio składa się z profesjonalistówposiadających wieloletnie doświadczenie w branży grafiki 3D.Wykonujemy wizualizacje wnętrz, wizualizacje architektoniczne, wizualizacje produktów, animacje 3D, spacery wirtualne 3D, prezentacje3D oraz bazy modeli 3D.Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm architektonicznych, projektantów wnętrz, branży deweloperskiej, meblarskiej, producentówelementów wyposażenia wnętrz i dekoracji oraz wszelkiego rodzajuproduktów.Zaawansowana technologia 3D daje możliwość prezentacji produktówjeszcze przed ich realizacją i pozwala dowolnie wprowadzać w nichzmiany. Dzięki temu grafika 3D umożliwa znaczną redukcję kosztówmarketingowych i cieszy się tak dużą popularnością na całym świecie.Aby pokazać dowolny produkt, nie potrzebujemy już budować planuzdjęciowego, aranżować rzeczywistego wnętrza, czy angażować fotografa.Technologia 3D wyprzedza czas i pozwala przyspieszyć proces sprzedażyproduktów w momencie, gdy nie są one jeszcze zrealizowane, dlategowarto pomyśleć o jej zastosowaniu już teraz.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • WWW.ILSPOLAND.PL »

  WWW.ILSPOLAND.PL - nr 1 w Polsce i tysiące wyjątkowych ofert nieruchomości Szczecin, cała Polska, słoneczna Bułgaria, Hiszpania, Portugalia, wyspa Madera, Grecja, Turcja, Egipt, Brazylia, Wielka Brytania, Niemcy, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, Włochy i inne kraje Świata. Same okazje! ZOBACZ- atrakcyjne ceny, profesjonalna i kompleksowa obsługa, promocje i poradniki opisujące precyzyjnie procedury i koszty, a w ofercie: apartamenty, mieszkania, działki, domy, lokale, obiekty i wiele innych na sprzedaż lub wynajem z rynku pierwotnego lub wtórnego.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobrzyniecki.com - Producent podkładek dystansowych pod zbrojenie »

  Pragniemy zaprezentować Państwu ofertę Podkładek Dystansowych Pod Zbrojenie wytwarzanych z tworzyw sztucznych. Stosowanie naszych podkładek umożliwia ułożenie zbrojenia na wymaganej wysokości. Oferujemy w swoim asortymencie podkładki dystansowe pod zbrojenie, dystanse, zbrojenie, podkładki betonow, podkładki dystansowe z tworzywa, podkładki dystansowe pod zbrojenie, dystanse, zbrojenie, podkładki betonowe, producent podkładek, producent dystansów, wytwarzanie podkladek, dystanse pod zbrojenie, podkładki dystansowe z tworzywa, podkładki pod zbrojenie producent, podkładki dystansowe. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Bielsko-Biała.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • top nieruchomości szczecin »

  Oferty Nieruchomości w Szczecinie, posiadamy mieszkania, domy, lokale użytkowe, hale, magazyny, działki, nieruchomości Szczecin i okolice - sprzedaż i wynajem. Topnieruchomosci.pl jest darmowym serwisem do zamieszczania ogloszeń nieruchomości. Tylko promowanie oferty jest odpłatne. Nasz system został wyposażony w funkcje automatycznego exportu ofert z aplikacji, wykorzystywanych przez biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania sie z ogłoszeniami na terenie Szczecina i okolic.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA PROJEKTOWA | Iwanus »

  PRACOWNIA PROJEKTOWA | Katarzyna Iwanus oferuje projekty budowlane: domy jednorodzinne, wielorodzinne, obiekty usługowe, handlowe, magazynowe, gospodarcze i przemysłowe. Adaptacja, modernizacja, inwentaryzacja, przebudowa i rozbudowa. Projekty branżowe i kosztorysy. Projektowanie wnętrz i mebli, w tym zabudowa wnękowa.Projekty indywidualne, porady budowlane i konsultacje. Zapraszam do kontaktu!

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profisbud »

  Profisbud – najważniejszy dla nas jest profesjonalizm, innowacyjność i funkcjonalność! Jesteśmy prężnie działającą firmą budowlaną, która oferuje Państwu sprzedaż i montaż domów z prefabrykatów drewnianych. Naszą działalność cechuje najwyższa jakość wykonania, a oferowane produkty odznaczają się nie tylko rewelacyjną funkcjonalnością, ale również niesamowitą wygodą użytkowania. W trosce o Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie, zatrudniamy tylko doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych pracowników, tym samym zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo, niezawodność i doskonałe wykonanie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, uwzględniając wszystkie uwagi i wymagania naszych kontrahentów.Państwa zadowolenie i satysfakcja są naszym priorytetem! Będąc autoryzowanym partnerem firmy Ost-Commerz Polska, która która na przestrzeni 30 lat wykonała ponad 40 tysięcy zleceń montażu gotowych domów na terenie całej Europy, możemy garściami czerpać z jej doświadczeń, aby jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – tylko tutaj znajdą Państwo domy wyjątkowe, naturalne i jedyne w swoim rodzaju!

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom z Pasją - Projekty domów »

  Nasze biuro zajmuje się sprzedażą gotowych projekty domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, garaży oraz innego typu obiektów. Na naszej stronie kupisz projekt z kategorii wolnostojących, bliźniaków, nowoczesnych, na wąską działkę, enegrooszczędnych, dwupokoleniowych, z garażem lub bez garażu.Ponadto zdjęcia z realizacji, opinie klientów, promocje. Dodatkowo możliwość adaptacji projektów w zakresie obowiązkowym i uzupełniającym.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio Projektów Sanitarnych »

  Studio Projektów Sanitarnych jest firmą działającą w branży sanitarnej, specjalizującą się w inżynierii gazownictwa. Naszą markę buduje wysoko wykwalifikowana kadra techniczna, która zdobywała doświadczenie przy budowach, remontach oraz projektach sieci gazowych dla Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o. o. Profil naszej działalności nie ogranicza się jedynie do inżynierii gazownictwa, zajmujemy się kompleksowo projektowaniem oraz wykonawstwem wszystkich sieci i instalacji sanitarnych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych. W trosce o ochronę środowiska zajmujemy się doradztwem technicznym w zakresie racjonalnego użytkowania energią i ograniczeniem emisji CO2 do atmosfery. Wykonujemy audyty energetyczne, remontowe i projekty modernizacji instalacji centralnego ogrzewania oraz źródeł ciepła z wykorzystaniem OZE. Wykorzystanie gazu ziemnego jako najczystszego konwencjonalnego paliwa w połączeniu z Odnawialnymi Źródłami Energii pozwala na maksymalne ograniczenie kosztów ogrzewania budynków przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • BICO GROUP - Nadzów budowlany »

  Bico GROUP- Reprezentujemy Twój interes na budowie. Poprowadzimy nadzór budowlany oraz Project Management nad inwestycjami. Specjalizujemy się w inwestycjach służby zdrowia: /www.bico-group.com/nadzor-inwestorski/ szpitalach, przychodniach, klinikach, żłobkach, budynkach przemysłowych oraz domach jednorodzinnych. Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie: Project Management Nadzór inwestorski Kierownik budowy Doradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzy Przeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektów Zapewniamy szkolenie BHP pracowników oraz szkolenie i konsultacje z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych biur projektowych. Pomagamy w przygotowaniu inwestycji w zakresie: Studium wykonalności Pozyskania finansowania Projekty doradcze, biznesplany inwestycyjnych. Zapraszamy

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów - ikpd.pl »

  Polowanie na najkorzystniejszy projekt domu może stać się nader czasochłonne, o ile zadecydujemy zwiedzać strony oficjalne wszystkich rekomendowanych agencji. Opłaca się jednakże podążyć na skróty, jednym słowem skorzystać z Internetowego Katalogu Projektów Domów, takim jak serwis ikpd. pl. Tu każde godne wzmianki kompletne projekty domów uzbierane są w 1 miejscu. Myszkowanie po serwisie oraz wybór projektów domów spełniających określone żądania umożliwia wygodna wyszukiwarka jak również klasyfikacja na najczęściej wyszukiwane podkategorie. Dzięki nim od znalezienia najwspanialszego projektu domów dzieli Cię przypuszczalnie wyłącznie parę ruchów myszką

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Andersch Pracownia Architektoniczno-projektowa »

  Firma Andersch to profesjonalna pracowani architektury wnętrz wdrażająca wyjątkowe rozwiązania architektoniczne. Dowiedliśmy, że styl może iść z funkcjonalnością w parze. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie przez co każdy detal składa się na niepowtarzalność wnętrza. Oferta przedstawia: - projektowanie form przemysłowych - wykończenie wnętrz biurowych - projektowanie mebli - łączenie styli - klasyczne wnętrza - 100% profesjonalizm W dzisiejszych czasach nie jest łatwo o oryginalne wykończenie wnętrz i to właśnie nasze zadanie by stworzyć coś niepowtarzalnego. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy info@andersch.pl.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Włodarczyk Projekt Architektoniczne »

  Architektoniczne Biuro Projektowe Włodarczyk Projekt oferuje unikalne projekty luksusowych domów na zamówienie. Firma posiada bogate doświadczenie w tworzeniu wyjątkowych projektów, które wykonują wybitni i kreatywni architekci. Biuro projektowe oferuje między innymi ekskluzywne projekty domów jedno i wielorodzinnych, willi, rezydencji, hoteli i gastronomii, obiektów przemysłowych, biurowych i handlowych a także przebudowy, rozbudowy i nadbudowy istniejących budynków. Firma zapewnia pełną współpracę z inwestorem na każdym etapie projektu.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pia Studio »

  Studio PIA to biuro projektowania wnętrz mieszkalnych i komercyjnych Oferujemy profesjonalne projekty wszelakich wnętrz. Wykonujemy również wizualizacje architektoniczne. Posiadamy atrakcyjne ceny! Działamy na terenie woj. dolośląskiego i lubuskiego. Studio PIA - architektura wnętrz Wrocław, Zielona Góra

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Projektowe RATAJGROUP »

  Oferta RatajGroup koncentruje się przede wszystkim na tworzeniu wysokiej jakości projektów architektonicznych. Bez względu na to, czy szukasz ekspertów na polu budownictwa mieszkaniowego, czy też tego związanego bezpośrednio z przemysłem czy użytkowym – sprawdź właśnie naszą ofertę. Wszystkie szczegóły są dostępne online. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projekt Technika »

  Wg dyrektywy Unii Europejskie wszystkie domy sprzedawane czy wynajmowane muszą posiadać świadectwa energetyczne. Takie posunięcie ma za zadanie zwiększenie efektywności gospodarowania energią powodując zmniejszenie zużycia energii oraz w dłuższej perspektywie ochronę środowiska. Niebagatelne znaczenie fakt ten także odgrywa dla projektantów, zarządców nieruchomości czy wykonawców, którzy muszą konkurować parametrami wykonania usługi. Dlatego kluczowym dla projektu domów jest dobór fachowej firmy posiadającej wszystkie upoważnienia i doświadczenie. Świadectwa energetyczne Kielce świadczy usługi firma Projekt-Technika. W serwisie www znajdą Państwo dotychczasowe realizacje, rekomendacje oraz rozbudowany poradnik dla wszystkich zaczynających budowe domu oraz osób szukających możliwości dla już gotowych rozwiązań. Zapraszamy

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Maciej Olczak »

  Głównym obszarem naszego działania jest opracowywanie projektów architektoniczno-budowlanych na zlecenie inwestorów prywatnych oraz instytucji. Pracę nad projektem rozpoczynamy od poznania potrzeb i oczekiwań Inwestora. Następnie pracujemy nad koncepcją budynku, przygotowując rzuty z aranżacjami, przekroje, fotorealistyczne wizualizacje z zewnątrz, widoki wnętrz. Zmieniamy i poprawiamy koncepcję budynku tak długo, aż w pełni satysfakcjonuje przyszłego użytkownika. Wówczas opracowujemy projekt budowlany w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budowę. Po uzyskaniu pozwolenia na budowę opracowujemy projekt wykonawczy oraz projekty wnętrz. Kolejnym etapem naszej współpracy z Inwestorem jest pełnienie nadzoru autorskiego.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane-schody.wroclaw.pl »

  Solidne przedsiębiorstwo produkujące schody drewniane Wrocław reprezentujące potrafi przygotowywać je na zróżnicowane sposoby. Przede wszystkim, wykorzystuje do tego różnorodne materiały – drewna o odmiennym stopniu twardości, czy również kolorystyce. Poza tym, ma możliwość w odmienny sposób realizować tego typu schody drewniane Wrocław reprezentujące – możemy mówić o zróżnicowanych stylach, kształcie, czy też wysokości stopni. Wszystko to ustalane jest z klientem, ponieważ to on decyduje o ostatecznym efekcie projektu. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo które prowadzi wytwarzanie schodów drewnianych we Wrocławiu posiada kilka gotowych projektów – standaryzowanych, ale istnieje możliwość zaprojektowania również od początku – zgodnie z pomysłem, jaki ma kupujący. Tak nieraz dzieje się - schody drewniane Wrocław reprezentujące muszą być bowiem dopasowane do wizerunku budynku, lub też do oczekiwań związanych z funkcją. Jeżeli więc śnisz o pięknych schodach w budynku – kupuj je w naszej firmie, a nie pożałujesz! Zapewnimy doskonałą jakość produkcji, ciekawy charakter oraz wizerunek dopasowany do wewnętrznej części Twojego budynku mieszkalnego.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • ESOX Projekt Sp. z o.o. »

  ESOX Projekt - Kompleksowa obsługa w zakresie prac elewacyjnych oraz konstrukcji stalowych. - projektowanie elewacji, wymiarowanie szkła, obliczenia statyczne szkła - Edwin Niedźwiadek.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci, Projekty Domów

(25)

Architekci, Projekty Domów - nowa strona:

Adres: